Keep Content Thieves Away!

dalasweb

Well-Known Member
Имам сайт с 100 уникални статии.Струва ли си да се регна тук ,за да не ми ги копират.Или копи пастето е непоправимо деяние!
 
  • Like
Реакции: Alf
От: Keep Content Thieves Away!

Ами аз лично не виждам ползата от такъв тип сайтове. А и винаги може да направиш както господин Тошков (cloxy) и да разрешиш да се копират 1 2 дена след като са публикувани ако обаче ти сложат един dofollow линк към теб, така и ти ще спечелиш в крайна сметка а другото е че често пъти "крадците" са собственици на малки сайтчета изхранващи се предимно от adsense така че една заплаха за репорт пред гугъл също би свършила работа може би защото не вярвам човека да не си цени парите :)
 
От: Keep Content Thieves Away!

Каквото и да сложиш, нищо не спира content theft.
Най-добрата защита е зле написаната статия. :lol:
 
От: Keep Content Thieves Away!

Каквото и да сложиш, нищо не спира content theft.
Най-добрата защита е зле написаната статия. :lol:
Проблема е ,че всичките ми са добре написани:)
 
От: Keep Content Thieves Away!

Ами аз лично не виждам ползата от такъв тип сайтове. А и винаги може да направиш както господин Тошков (cloxy) и да разрешиш да се копират 1 2 дена след като са публикувани ако обаче ти сложат един dofollow линк към теб, така и ти ще спечелиш в крайна сметка а другото е че често пъти "крадците" са собственици на малки сайтчета изхранващи се предимно от adsense така че една заплаха за репорт пред гугъл също би свършила работа може би защото не вярвам човека да не си цени парите :)


"господин тошков" - е един от най-големите хора, които се занимават със сео и кражба на статии чрез артикъл спамилките му.
 
Последно редактирано от модератор:
  • Like
Реакции: Alf
От: Keep Content Thieves Away!

@dalas - сложи си аутор линк към гугъл плюс, това е пак един вид защита.
 
  • Like
Реакции: Alf

Горе