Мобилни телефони - 80% намаления!

dalasweb

Well-Known Member
Избери телефон на супер цена с 80% отстъпка .Тук!
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Дам, може би затова сайта им е почти неотваряем. Поне за мен :)
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

И при мен не се отваря сайта...
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Слаб им е хоста :D
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

И както винаги - ако мине номера... . При големите, лъскави, привличащи поглед букви няма да прочетете какви са условията на промоцията. Ако се сетите да кликнете най-отдолу на връзката "Официални правила на промоцията..." Само тогава ще разберете, че всъщност за да се възползва някой от промоцията трябва да стане техен абонат за година и да вземе телефона с еднократно плащане. Направили линка с условията да е с друг цвят, който е трудно четим при тази комбинация от цветове и лесно се пропуска... поне хубавото е, че не е със ситни букви и да трябват часове да го откриеш.
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Избери телефон на супер цена с 80% отстъпка .Тук!
Далас, ти си некъв магесник!
На мен ми отваря празна страница.
На всичкото отгоре и това:
Код:
view-source:http://vivacom.bg/bg/residential/promotions/mobile_postpaid/happy_week
празно
празно
и все празно...
Хрома не показва никакъв код! :twisted: :shock:
К-Мелеон ми показва и страницата, и кода?!
Някой може ли да ми обясни как става това?
 
От: От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Далас, ти си некъв магесник!
На мен ми отваря празна страница.
На всичкото отгоре и това:
Код:
view-source:http://vivacom.bg/bg/residential/promotions/mobile_postpaid/happy_week
празно
празно
и все празно...
Хрома не показва никакъв код! :twisted: :shock:
К-Мелеон ми показва и страницата, и кода?!
Някой може ли да ми обясни как става това?

На мен всичко си ми отваря и зарежда, за теб не знам.
Може би бавна ти е връзката или твоя доставчик на нет нещо или такива магарии - все пак си в България с български доставчици и ползваш български услуги.
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Искат да ходите в магазините им, да ви омагьосват:)

при мен има бутон : tray again


Ще ида тази седмица да се оплача от нета им ... :) Ако да не ме домързи...
 
Последно редактирано:
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Колеги !
При мен си зарежда нормално и цени и телефони- дори си харесАх един!
Може би щотото ползвам доста бавен интернет през Либийско прокси после В Зимбабве минавам през европейското в Полония и съм на промоционалната страница!!!
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Колеги !
При мен си зарежда нормално и цени и телефони- дори си харесАх един!
Може би щотото ползвам доста бавен интернет през Либийско прокси после В Зимбабве минавам през европейското в Полония и съм на промоционалната страница!!!
Как е аффилийет маркетинга в Зимбабве. Късаш ли им дупарата там?:)
 
От: От: Мобилни телефони - 80% намаления!

И както винаги - ако мине номера... . При големите, лъскави, привличащи поглед букви няма да прочетете какви са условията на промоцията. Ако се сетите да кликнете най-отдолу на връзката "Официални правила на промоцията..." Само тогава ще разберете, че всъщност за да се възползва някой от промоцията трябва да стане техен абонат за година и да вземе телефона с еднократно плащане. Направили линка с условията да е с друг цвят, който е трудно четим при тази комбинация от цветове и лесно се пропуска... поне хубавото е, че не е със ситни букви и да трябват часове да го откриеш.
Ами логично е да има договор , не виждам нищо странно.
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Преди ги плюех всичките оператори, но от около година съм служител в горепосочената фирма и виждам как се инвестират много пари и тепърва ще се предоставят услуги, които до този момент не са били налични в Европа, камо ли в България ... Единствената им грешка е че на по голямата част от служителите си заплащат минимално и голяма част от кадърните хора се изнасят ... не знам защо дават камари с пари на чужди специалисти, които са много зле в някои отношения.
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Преди ги плюех всичките оператори, но от около година съм служител в горепосочената фирма и виждам как се инвестират много пари и тепърва ще се предоставят услуги, които до този момент не са били налични в Европа, камо ли в България ... Единствената им грешка е че на по голямата част от служителите си заплащат минимално и голяма част от кадърните хора се изнасят ... не знам защо дават камари с пари на чужди специалисти, които са много зле в някои отношения.

Еми, защото при нас всеки втори е надъхан да бачка за четири стотака - ти ако не си, има още хиляда зад теб дето чакат.
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Отново има някаква супер гадна уловка...
Служителите могат само да те излъжат, но не и да ти помогнат ;х

Точно сега мога да си подновя договора с тях, но НЯМА !! :)
 
От: Мобилни телефони - 80% намаления!

Промоцията е само за нови абонати, при сключване на едногодишен и двугодишен договор.

ПРАВИЛА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА HAPPY WEEK
І. ОРГАНИЗАТОР
Българска телекомуникационна компания АД (VIVACOM), ЕИК 831642181,
ІІ. ПЕРИОД И ЦЕЛ ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА КАМПАНИЯТА
Кампанията ще се проведе в периода от 18.06.2012 г. до 24.06.2012 г. БТК организира компанията с цел рекламиране и популяризиране на продаваните модели телефонни апарати и абонаментни планове.
ІІІ. ТЕРИТОРИАЛЕН ОБХВАТ
Кампанията ще се проведе в магазините на VIVACOM на цялата територия на България.
ІV. ПРАВИЛА НА КАМПАНИЯТА
В период от 18.06 до 24.06 включително, всички модели мобилни телефони в магазинната мрежа на VIVACOM ще има специални, допълнителни отстъпки при:
- Сключване на нов срочен договор за мобилна услуга и;
- Закупуване на мобилен телефон при еднократно плащане.
Размера на отстъпка ще варира в зависимост от тарифния план, модела телефон, срока на договор (1 или 2 години) и ще достига максимално до 80 %.
VIVACOM си запазва правото да променя обявените на сайта цени. Цените са до изчерпване на количествата. Конкретна информация за приложимата цена се получава на място в обектите на VIVACOM.
 

Горе