Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

mnnedialkov

Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
От няколко дни във всички мои страници ми изписва:
Your Page has been unpublished and it cannot be published again.

Знаете ли нещо по въпроса и какво трябва да направя, за да ги възстановя, ако е възможно... :X
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

В конкретния случай мисля, че е заради хиперактивността им (с голям принос за нея е така наречения "черен маркетинг") и просто сървърите и скриптовете на Фейсбук са изгърмяли, защото не са годни за такава хиперактивност ;) Съвсем скоро дискутирахме методите на "черния маркетинг" и приятелски ви посъветвах да не го правите, но един мастит ФБ спец ме отряза с думите "кво ти пука, тва е Фейсбук!" и аз, разбира се, си замълчах...
Има случаи, в които банват временно страници и след време пак са си ок, но понякога и това ок е временно и пак ги банват завинаги. Искрено ти пожелавам при теб да е временно (макар ццитираното от теб съобщение да не дава такива надежди) и да си си взел поука.... Ако страниците са свързани с лайк бутони. лайкбоксове и т.н. в сайтове - махни ги отвсякъде. Една от вероятностите за бан е при лайк-локер бутоните ;) Другата вероятна причина е репорт на поствано съдържание в страниците... затова, колкото и да са супер активни и добри страниците ти, трай си и не се хвали по форумите колега, както го направи тук наскоро, воден отемоциите си може би...
Товае моето скромно мнение ... нека се изкажат и маститите спецове, пак ти пожелавам да се оправят!
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Само забравих да споменя ... Бях си купил домейн и си платих хост на един сайт и реших да си го ползвам за правене на нови лайкове! Но ... В същият ден имаше много голяма активност този сайт и ми направи над 9000 харесвания на една страница за 1 ЧАС! Може би причината е, че този сайт няма никаква друга история, освен репортите ... Явно ако бях използвал сайт с добра история, нямаше да стане това?

За първи път имах такава успеваемост - 12 харесвания за 1 секудна! :(
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Бъди сигурен, че това е точно причината ! Точно това исках да ти кажа в предния ми пост...и точно в такива случаи има шанс да ти ги върнат след няколко седмици, но веднага откачи страниците от тези сайтова и не прави нищо, просто нищо и чакай и се надявай ...Дай боже да ти ги върнат, все пак толкова време и енергия си им отделил! Ако ти ги върнат, съветвам те след това пак няколко седмици поне да не ги спамиш, даже почти не ги поддържай...

П.С. - мисля, че с какъвто и сайт да беше нямаше пак да те баннат
 
Последно редактирано:
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Бъди сигурен, че това е точно причината ! Точно това исках да ти кажа в предния ми пост...и точно в такива случаи има шанс да ти ги върнат след няколко седмици, но веднага откачи страниците от тези сайтова и не прави нищо, просто нищо и чакай и се надявай ...Дай боже да ти ги върнат, все пак толкова време и енергия си им отделил! Ако ти ги върнат, съветвам те след това пак няколко седмици поне да не ги спамиш, даже почти не ги поддържай...
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Байдан, пак изписал си един тон глупости. Авторе, случайно да си ползвал някаква шашма, за да си пълниш страничките?
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Я да разбера кое е един тон глупости? Би ли ми ги изброил една по една глупостите ми, а не само да се правиш на важен, а? Сега що не кажеш на колегата "кво ти пука, тва е Фейсбук" ??
И май още спиш...не прочете ли това : "Бях си купил домейн и си платих хост на един сайт и реших да си го ползвам за правене на нови лайкове! Но ... В същият ден имаше много голяма активност този сайт и ми направи над 9000 харесвания на една страница за 1 ЧАС! " и това "За първи път имах такава успеваемост - 12 харесвания за 1 секудна! "?? Или ще почнеш да ме открехваш сега, че това може да се постигне без грам шашми, а? Просто хората в сайта са били захласнати от невижданите уникални постове и като бабички на промоция са се надпреварвали да лайкват ;)
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Аз от това изречение нищо не разбирам, ако трябва да съм честен. Как се ползва домейн за правене на лайкове, идея си нямам какво е правил пича. Но всичките му страници са с ограничени права. Гледам, че хората се оплакват по форумите, че са им ударили страниците, така че явно пак някой модератор е вилнял. Това е фейсбук - няма гаранция за нищо.

Използвал е clickjacking вирусен скрипт и го е отнесъл. Рисковете на спамърската професия :)
 
Последно редактирано:
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

В ТОВА НЯМА ВИРУС - ПРОВЕРЕТО ГО В ОНЛАЙН СКЕНЕРИТЕ!
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Viral или вирусен скрипт не значи, че има вирус, а че създава вълна от харесвания или това е т.нар. вирусен маркетинг, защото се разпространява епидемично.

Viral marketing, viral advertising, or marketing buzz are buzzwords referring to marketing techniques that use pre-existing social networks to produce increases in brand awareness or to achieve other marketing objectives (such as product sales) through self-replicating viral processes, analogous to the spread of viruses or computer viruses
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

В ТОВА НЯМА ВИРУС - ПРОВЕРЕТО ГО В ОНАЛАЙН СКЕНЕРИТЕ!

Ти за какъв вирус говориш ? Струва ми се , че не разбра за какво говори редрум...;)

П.С. докато пиша и ти е обяснил :)
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Просто исках да кажа, че не от тези, които се намират из мрежата, а е правен от мен ... и нито една антивирусна не го сече!
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Просто исках да кажа, че не от тези, които се намират из мрежата, а е правен от мен ... и нито една антивирусна не го сече!
Дали е от тези из мрежата, дали е твой - все тая и няма общо с антивирусните бре колега :)
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

ФБ са глупави, но не чак толкова колкото ги мислехме :)
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Байдан, пак изписал си един тон глупости. Авторе, случайно да си ползвал някаква шашма, за да си пълниш страничките?

Един тон шашми е използвал, какво по-категорично от написаните неща над твоя пост??
 
От: Сериозен проблем с фейсбук страници? :х

Просто исках да кажа, че не от тези, които се намират из мрежата, а е правен от мен ... и нито една антивирусна не го сече!

Я дай да го видим?
 

Горе