Реклама над филм

dalasweb

Well-Known Member
Как мога да сложа реклама над плеър за филми!
гугле адценс ще ме изхвърлят или не?
 
От: Реклама над филм

Как мога да сложа реклама над плеър за филми!
гугле адценс ще ме изхвърлят или не?

авторски права - фърчиш. избери си друго а не адсенс

данкайш, че съм голословен

Издателите в AdSense нямат право да показват реклами от Google на уеб страници, чието съдържание е защитено с авторски права, освен в случаите, когато имат необходимите законови права за това.

http://support.google.com/adsense/bin/answer.py?hl=bg&answer=48182
 
От: Реклама над филм

може ли да се сложи адсенсе в блог който има кракнати програми ?
 
От: Реклама над филм

може ли да се сложи адсенсе в блог който има кракнати програми ?

Майтапиш се нали?
 
От: Реклама над филм

Разрешимо е.
Купуваш Google inc. и сменяш правилата. ;)
 
От: Реклама над филм

а дали е съвместимо някоя друга такава програма ppc примерно adf.ly и адсенсе ?
 
От: Реклама над филм

а дали е съвместимо някоя друга такава програма ppc примерно adf.ly и адсенсе ?

значи за краден софтуер никой няма да адмирира поставянето на неговите реклами. дори в някоя мрежа хипотетично да са по-мързеливи никъде няма да пише "може да слагате нашите реклами на всякакви сайтове включително, но неизчерпателно сайтове съдържащи п*рно, крак*ати програми, неге**лен софтуер, призиви към наси/ие и всяка друга бълвоч, забранена от нашите конкуренти."

Като те е страх от мечки не ходиш в гората - или с думи прости или си поемаш рисковете или не се занимаваш с незаконни неща. Моята препоръка е да не се занимаваш с такива глупости - начини за печелене бол-
 
От: Реклама над филм

Е сайта за онлайн телевизия на един приятел (и не само неговия) има adsense реклама върху плайера от две години някъде, и гугъл не му прави проблеми.
 
От: Реклама над филм

или си поемаш рисковете или не се занимаваш с незаконни неща

Е сайта за онлайн телевизия на един приятел (и не само неговия) има adsense реклама върху плайера от две години някъде, и гугъл не му прави проблеми.

Това, че има някакъв прецедент не променя текста в общите условия на гугъл. Що неговия адсенс си седи небаннат бих могъл само да гадая в случай, че ме интересуваше. Всеки има глава на раменете си и си е лично негова работа как я ползва.
 
От: Реклама над филм

Това, че има някакъв прецедент не променя текста в общите условия на гугъл. Що неговия адсенс си седи небаннат бих могъл само да гадая в случай, че ме интересуваше. Всеки има глава на раменете си и си е лично негова работа как я ползва.

ясно разбрах мерси за отоговора
но мисълта ми беше може ли да имам в сайта си линкове adf.ly или infolinks и адсенс реклами дали може да се ползват и други алтернативи заедно с адсенс ?
 
От: Реклама над филм

ясно разбрах мерси за отоговора
но мисълта ми беше може ли да имам в сайта си линкове adf.ly или infolinks и адсенс реклами дали може да се ползват и други алтернативи заедно с адсенс ?

чудя се що просто не вземеш да изчетеш тия правила а? Не, че ми пречи да ти отговарям ама трупаме дупликейт контент само.

Конкурентни реклами и услуги


За да не се допусне объркване на потребителите, издателите нямат право да показват реклами от Google или полета за търсене с Google на уебсайтове, които съдържат други реклами или услуги, форматирани да използват същото оформление и цветове като рекламите или полетата за търсене с Google на този сайт. Въпреки че може да продавате директно рекламното пространство на сайта си, Вие сте длъжни да гарантирате, че тези реклами не могат да бъдат объркани с рекламите от Google.
 

Горе