BulCart - онлайн магазин под наем

Amigo0o

Well-Known Member
logo.png


Здравейте колеги, искам да ви представя един нов проект на име BulCart чрез, които можете да създадете онлайн магазин под наем за броени минути.

Какви са предимствата?
  • Спестявате си много време и пари от разработката на електронен магазин
  • Удобен и стилен уеб дизайн за вас и вашите клиенти
  • Лесен достъп за управление на вашият електронен магазин както и на вашите поръчки и стоки
  • Идеален за тестване на пазарна ниша в рамките на няколко месеца :wink:
  • Безплатен поддомейн от рода на bulcart.info или bulcart.eu
  • Безплатен e-mail за вашият бранд


Избери своя план и започни с онлайн търговията.
Цени от 8.25 на месец :shock:

Видео: http://vimeo.com/65149621
 
Последно редактирано:
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Сайта ми харесва. Успех !
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Предполагам, е обсъждано, но да си кажа - 3 и 6 месечни планове биха били добра добавка.
Нещо съществено, според мен - MiniShop 12: 8,25 лв/месец се губи. Графично е добре подредено, но не е търговско.
8,25 лв/месец трябва да се набива в очите. Това е пирона, на който виси всичко - трябва да е як и забележим!

Добро предложение, успех и от мен! :D
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Добре направен сайт, честито.
Чудех се кога ще започнат да се появяват още такива проекти :) .

Долу пише bulcarD.com - сигурно ще искаш да го коригираш.
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Благодаря на всички! Супер мотивиращо действате ЕВАЛА! Промених част от нещата, които ми препоръчахте, er0s имаш ЛС.

ПП: Между другото след време ще се предлагат и допълнителни услуги като регистрация на домейн, уникален дизайн, SEO и се търсят следните партньори:

Регистрация на домейн: домейн регистратор или хостинг компания,
Дизайн по поръчка от клиент: Уеб дизайнер за магазините по поръчка,
SEO оптимизация: Хора или фирми занимаващи се със SEO и Link Building.

Ако има заинтерсувани нека ми пишат ЛС за да изработим някакви планове.
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Нови 3 безплатни плана за 3 ма потребителя на предприемач само срещу едно ревю!

Да пишат тук или на ЛС заинтерсованите. :)
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

1 - Има ли контрол над УРЛ - Тайтъл и Мета описанията за Категории - Под и под под Категории - Продукти.
2 - Има ли Филтри и възможно ли е да се прибавят - според клиента като модул.
3 - Модул за коментари
4 - Модул за свързани продукти от Категория
5 - Оценка на продукта във вид на ЗВЕЗДИ
6 - Бутони за Социалните мрежи ...
7 - Колко снимки и при каква резолюция може да се ползват и каква големина на файла.
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

При мен няма проблем, опитай отново.
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Харесва ми - Моите съвети:

- Трябва да дадете възможност за принтиране на Поръчката от страна на Админ панела

- Трябва да дадете възможност да се слага "Код на продукта" - задължително е да го има според мен. Защото това улеснява тотално и размазващо Заявките към складовете на доставчиците - работата с ценовите листи.

- Трябва да дадете възможност да се Импортват от екселска таблица примерно - ценовите листи и да се ползват в админ панела - но липсата на това страхотно улеснение не е фатална за никой.

- Трябва да дадете възможност за промяна на цените на цяла група/категория от продукти/група кодове..... защото все пак ценовите листи всяка година все някоя фирма ще си промени цената с 5% и ходи ръчно като лудите да оправяш продукт след продукт - не че не го правя в момента :)

- Трябва задължително да има опция за подпълване на КГ и Размери в мерни единици за всеки продукт. И това да се вижда в самият продукт - все пак КЗП души като хиена за подвеждане на клиенти :)

- Трябва задължително да има сортиране на продуктите по Категории. При над 3 000 - 10 000 продукта времезагубата за намирането и управлението на група от продукти е убииствена....

- Трябва задължително да има колона с броя на поръчките за всеки клиент. След 3тата им поръчка почти всички поръчващи хора - стават "Лоялни клиенти" и не е нужно да ги проверяваме по телефони и др., фактори.

Дано съм помогнал...

Опа - няма и Тагове :) абе не са ми сериозни забележките, но покриете ли ги ще привлечете още повече клиенти към проекта.
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Харесва ми - Моите съвети:

- Трябва да дадете възможност за принтиране на Поръчката от страна на Админ панела

- Трябва да дадете възможност да се слага "Код на продукта" - задължително е да го има според мен. Защото това улеснява тотално и размазващо Заявките към складовете на доставчиците - работата с ценовите листи.

- Трябва да дадете възможност да се Импортват от екселска таблица примерно - ценовите листи и да се ползват в админ панела - но липсата на това страхотно улеснение не е фатална за никой.

- Трябва да дадете възможност за промяна на цените на цяла група/категория от продукти/група кодове..... защото все пак ценовите листи всяка година все някоя фирма ще си промени цената с 5% и ходи ръчно като лудите да оправяш продукт след продукт - не че не го правя в момента :)

- Трябва задължително да има опция за подпълване на КГ и Размери в мерни единици за всеки продукт. И това да се вижда в самият продукт - все пак КЗП души като хиена за подвеждане на клиенти :)

- Трябва задължително да има сортиране на продуктите по Категории. При над 3 000 - 10 000 продукта времезагубата за намирането и управлението на група от продукти е убииствена....

- Трябва задължително да има колона с броя на поръчките за всеки клиент. След 3тата им поръчка почти всички поръчващи хора - стават "Лоялни клиенти" и не е нужно да ги проверяваме по телефони и др., фактори.

Дано съм помогнал...

Опа - няма и Тагове :) абе не са ми сериозни забележките, но покриете ли ги ще привлечете още повече клиенти към проекта.

Благодаря за идеите, ще ги разгледаме по обстоятелно и ще видим какво може да се направи. Все пак гледаме и да е максимално опростено, защото има потребители които някои от техническите неща не им говорят нищо и няма да могат да се справят с управлението.
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Идеята е много добра и продаваема.Помислете за счетоводните документи за наема.:beer:
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Някой навит за ревю??
 
От: BulCart - онлайн магазин под наем

Промоция -50% отстъпка от всички планове до края на месеца само за потребители на Предприемач.ком.

Хората, които искат да се възползват от промоцията да ми пишат ЛС.
 

Горе