Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

biaaro

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
63   0   0
Преди време скалъпих един сайт за всевъзможни простотии с цел трафик и монетизация с адсенс. Сайта тръгна добре, но нещо не ме грабна и го зарязах. Сайта не изисква писане на статии, а събиране на забавни материали от интернет - картинки вицове и тн. Дефакто абсолютно всеки може да го поддържа с минимални усилия.

Сео:

Почти никакво, където е добавян линк е с много дълго заглавие или с домейна. Дефакто няма опасност да бъде заподозрян в спам и наказан. Отделно домейна е изключително брандинг френдли и също няма опасност от наказания.

Сайта за картинки, вицове и забавления - teenbul.com
Тийн форумът за забавления - forum.teenbul.com

Сайтът има към 20-30 посещения на ден, а форума към 50, преди да го затворя заради спамери. Във форума даже започнаха да се завъртат и реални хора.

Прилагам аналитикс и за сайта и за форума.

Виж файлът Analytics forum.teenbul.com Traffic Sources Overview 20120901-20121004.pdf
Виж файлът Analytics teenbul.com Traffic Sources Overview 20120901-20121004.pdf


Цената е 20 долара стартово. Минимален бид 5 USD.

Търга приключва 22.00 довечера - 04.10.12

Плащане: ПейПал


Темата е отворена за спам и въпроси от всякакво естество.
 
Последно редактирано:
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Давам $ 21.
(не е лошо някаква конкретизирана стъпка да се даде)
 
От: От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Давам $ 21.
(не е лошо някаква конкретизирана стъпка да се даде)

Да, мерси за напомнянето, че го пропуснах това. Минимален бид 5 USD. 5 Защото голяма лигавия се получи на предния търг, който проведох тука.
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Не си писал сайта дали върви с хостинг и домейн и от каде са. Ако са вклю4ени има6 25$ от мен.
 
От: От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Не си писал сайта дали върви с хостинг и домейн и от каде са. Ако са вклю4ени има6 25$ от мен.

Хостинг не, всичко друго да. Домейна е от годеди. При сделка предоставям архив на файловете и BD. Домейна се прехвърля стандартно.

Потвърди си бида при тези условия.
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Нещо не ми е ясно дали stelt88 участва или не - по логика на неговия пост - НЕ, щом хостинга не е включен, но после може и да каже ДА, защото домейна включен...

Да вдигам ли ... да чакам ли. То остава само 1 час...
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Ако не се включи до 22.00 ти си човека за 21 долара.
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Гледам че няколко човека следят темата и се сещам, че предния път стана голяма каша с търга - породиха се големи спорове кой печели. Дали последния биднал преди 22.00 или първия след 22.00.
Затова уточнявам, че търга печели този, който е биднал последен преди 22.00.
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Явно сайта и форума отиват при Rusnak. Чакам на лично да се включи за детайлите по прехвърлянето.
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Сега го видях търга, то верно приключил, ама ако няма потвърждение от 'руснака', не знам дали ще се приеме моето предложение за 30долара
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Свърши вече. Разбрахме се с човека, съжалявам. Сайта и форума си струваха, не знам защо нямаше интерес. Продавал съм доста по непретенциозни сайтове, за които ставаше голяма борба. Късмет за руснака ... направи добра сделка.
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Еми да му е честито и от мен, ако го бях видял по-рано щях да участвам, но уви... май срока за търга много кратък
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Еми да му е честито и от мен, ако го бях видял по-рано щях да участвам, но уви... май срока за търга много кратък

Кратичък е да. Аз така ги правя, че нямам нерви да чакам. То както е видно не ми е за парите толкова, по-скоро да се развива концепцията.
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Евалата, че не ти дреме за парите, но поне 24h ми се струва минималния срок за най-бърз търг, понеже някои потребители се включват по различно време на денонощието.
Както и да е, всеки продавач сам си решава, просто изказвам мнение.
 
От: Тийн сайт за вицове, картинки и забавления + форум

Нещо не ми е ясно дали stelt88 участва или не - по логика на неговия пост - НЕ, щом хостинга не е включен, но после може и да каже ДА, защото домейна включен...

Да вдигам ли ... да чакам ли. То остава само 1 час...

За жалост нямах достам до интернет да потвардя 25$. Чак сега се прибирам, но както и да е :) .
Честито на Rusnak
 

Горе