Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

caikox

Member
Рейтинг - 100%
8   0   0
Здравейте,

Предлагаме реклама в медиен сайт с до 20 000 посещения дневно. Може да видите трафика тук - https://www.tyxo.bg/d/139360/daily

Над 70% от посещенията са от жени.

Сайта е : sveji.net.

Условията и цените може да видите ТУК

Сайта ни е сравнително нов, както може да видите и сами, но има голям потенциал за развитие и имаме страшно много интересни идеи които ще го направят още по-популярен и ще държи интереса на потребителите!

Пишете ни, ако имате каквито и да е въпроси. Използвайте нашата контакт форма или ако мислите за удачно, задавайте въпроси направо тук в темата.


Специална оферта за членове на predpriemach.com

Цената за публикуване на ПР. статия в нашия сайт ще бъде 40лв. Единствено и само за колеги от форума! Като в цената влиза гарантирано публикуване на статията в нашите фейсбук страници, които в момента имат над 750 000 фена!
Статията трябва да бъде предоставена от Вас и да бъде одобрена от администраторският екип на Sveji.Net! В нея се допускат макс. до 3 линка.
Запазваме си правото да откажем публикуване на статия ако сметнем, че би имала негативен ефект за която и да е от двете страни или нарушаваме правила или закони!

За контакт: e-m@il: support [at] sveji.net
 
Последно редактирано:
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

при положение, че всички статии са копи проблеми не ви ли правят другите медии ?
 
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Публикуваме статии от медии от които сме искали писмено разрешение или от такива които е упоменато в условията, че е позволено при посочване на източника с хипер линк!
 
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Мен ми е интересно как привличате толкова много хора от фейсбук ? :)
 
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Интересувам се от публикуване на стария. Колко струва и аз ли давам статията или си я пишете вие? Какви резултати и ползи да очаквам?
 
Последно редактирано:
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Интересувам се от публикуване на стария. Колко струва и аз ли давам статията или си я пишете вие? Какви резултати и ползи да очаквам?

Цитирам... "** Sveji.Net ви предлага място за вашата PR статия! Статията трябва да бъде предоставена от Вас и да бъде одобрена от администраторският екип на Sveji.Net! В нея се допускат макс. до 3 линка. Цена – по договаряне"


Резултати - зависи от самата статия. Имали сме статии, които са достигали и до над 10 000 човека за 1 ден.
 
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

А реклама с цени на клик, а не на импресии предлага ли се?
Благодаря
 
От: От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Имам интерес. Но не обичам да се договарям - предложете Вие цена за да публикувате статията ми.
Цитирам... "** Sveji.Net ви предлага място за вашата PR статия! Статията трябва да бъде предоставена от Вас и да бъде одобрена от администраторският екип на Sveji.Net! В нея се допускат макс. до 3 линка. Цена – по договаряне"


Резултати - зависи от самата статия. Имали сме статии, които са достигали и до над 10 000 човека за 1 ден.
 
От: От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Имам интерес. Но не обичам да се договарям - предложете Вие цена за да публикувате статията ми.

Туко що редактирах темата, след като стигнахме до споразумение с колегата да пуснем промоциална оферта за членове на форума!

Ако ти харесва офертата можеш да ни пратиш статията на майла да и хвърлим едно око :)
 
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

А реклама с цени на клик, а не на импресии предлага ли се?
Благодаря

Работим и над този вариант също ! Скоро ще го добавим и него :)
 
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Някой, който е пробвал да сподели с импресии каква е ефективността долу-горе на дневна база.
 
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Рекламирам от няколко дни в този сайт, момчетата са много сериозни и коректни. Рекламата за сега дава добри резултати. До момента с 58000 импресии имам 527 клика.
 
От: Реклама в медиен сайт с 15 000 до 20 000 посещения дневно.

Благодаря :)
И понеже колега по-горе искаше статистика на дневна база, прилагам снимка от статистиката на sysco
За 17.10.2012
Untitled-1.jpg
 

Горе