Малко помощ с Blogger Темплейт.. и не излизане на снимки във фейсбук

monefff

Well-Known Member
Здравейте,

Понеже си намерих 1 темичка, готина и обаче имам 1 проблем с нея..
Не ми излизат Тъмбовете(снимките) като ги споделя във фейсбук.. Излиза ми логото..

По-принцип в Wordpress Преди пишех този код(Спрямо всяка тема!):
<meta property="og:image" content="<?php $thumb = tube_getcustomfield('thumb',get_the_ID()); echo $thumb; ?>" />

Но тук няма да стане 100% съм сигурен..
В CSS-а на темата виждам това >
HTML:
img.label_thumb{border:0 none;float:left;height:82px;width:110px;margin:0 10px 10px 0}
img.label_thumb:hover{filter:alpha(opacity=80);opacity:.8;transition:all 400ms ease-in-out;-webkit-transition:all 400ms ease-in-out;-moz-transition:all 400ms ease-in-out;-o-transition:all 400ms ease-in-out;-ms-transition:all 400ms ease-in-out}
.label_video_title{font-size:12px;font-weight:700;margin-bottom:-15px}
.label_video_summary{font-family:Arial;font-size:11px;line-height:15px;margin-bottom:-10px}
.label_video_datecomment{color:#777;font-family:Arial;font-size:11px}
.label_posts_with_thumbs{float:left;width:100%;min-height:70px;font-size:12px;margin:5px 0;padding:0}
ul.label_posts_with_thumbs li{min-height:85px;padding-bottom:5px;padding-top:5px}
.label_posts_with_thumbs a{text-decoration:none}
.label_posts_with_thumbs strong{font-size:10px}

Може би трябва да се вземе някакъв код и да се добави в 1 ето такъв таг <meta property="og:image" content="

Някой може ли да помогне да изкарам снимките..?

П.С. Има 1 малък проблем.. СНИМКИТЕ НЕ СА ХОСТНАТИ В БЛОГГЕР! А СЕ ВЗИМАТ ОТ YouTube.

Мога да дам сайта на ЛС, ако някой иска да помогне.
Благодаря за помощта.

Поздрави,
Симеон
 
От: Малко помощ с Blogger Темплейт.. и не излизане на снимки във фейсбук

Драсни едно ЛС да го видим това чудо.
 
От: Малко помощ с Blogger Темплейт.. и не излизане на снимки във фейсбук

Здравейте,

Понеже си намерих 1 темичка, готина и обаче имам 1 проблем с нея..
Не ми излизат Тъмбовете(снимките) като ги споделя във фейсбук.. Излиза ми логото..

По-принцип в Wordpress Преди пишех този код(Спрямо всяка тема!):
<meta property="og:image" content="<?php $thumb = tube_getcustomfield('thumb',get_the_ID()); echo $thumb; ?>" />

Но тук няма да стане 100% съм сигурен..
В CSS-а на темата виждам това >
HTML:
img.label_thumb{border:0 none;float:left;height:82px;width:110px;margin:0 10px 10px 0}
img.label_thumb:hover{filter:alpha(opacity=80);opacity:.8;transition:all 400ms ease-in-out;-webkit-transition:all 400ms ease-in-out;-moz-transition:all 400ms ease-in-out;-o-transition:all 400ms ease-in-out;-ms-transition:all 400ms ease-in-out}
.label_video_title{font-size:12px;font-weight:700;margin-bottom:-15px}
.label_video_summary{font-family:Arial;font-size:11px;line-height:15px;margin-bottom:-10px}
.label_video_datecomment{color:#777;font-family:Arial;font-size:11px}
.label_posts_with_thumbs{float:left;width:100%;min-height:70px;font-size:12px;margin:5px 0;padding:0}
ul.label_posts_with_thumbs li{min-height:85px;padding-bottom:5px;padding-top:5px}
.label_posts_with_thumbs a{text-decoration:none}
.label_posts_with_thumbs strong{font-size:10px}

Може би трябва да се вземе някакъв код и да се добави в 1 ето такъв таг <meta property="og:image" content="

Някой може ли да помогне да изкарам снимките..?

П.С. Има 1 малък проблем.. СНИМКИТЕ НЕ СА ХОСТНАТИ В БЛОГГЕР! А СЕ ВЗИМАТ ОТ YouTube.

Мога да дам сайта на ЛС, ако някой иска да помогне.
Благодаря за помощта.

Поздрави,
Симеон

и аз го имам този проблем оправи ли се ?
 

Горе