Търся човек, който разбира от CSS и програмира(html/php)

monefff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
88   0   0
Здравейте,

Търся човек, който разбира от CSS и Познания по HTML и PHP..

Като за начало трябва да направим Custom Facebook Share button with Counter .. И да го сложим в сайт..
(Трябва да се направи този ПОДОБЕН на този бутон ДА РАБОТИ в мой сайт, http://www.ragingcmyk.com/2010/10/how-to-add-and-customize-facebook-share.html (аз пробвах и не можах да го направя и се отказах)
(Пишете ми на ЛС с цена за свършването на тази работа)
След това вече ще видя как работи човека, и може да му дам още работа. Като създаване на някакви малки уеб сайтчета..(CSS/HTML/PHP)
Моля само сериозни хора да ми пишат..

Знам, че в обявата няма кой знае какви детайли, но работата не е много трудна.
Като цяло пускам темата за да си намеря човек с когото да работя за в бъдеще.
Работих с 1 момче от форума, но се изпари и така и не мога да го намеря.. а пък времето ми е ценно да започвам сам да оправям разни неща..

От сега казвам, че получавам много оферти, И НЯМА КАК да отговарям на всички. Съжалявам за това! Не си мислите, че не Ви чета съобщенията.. просто няма как да физически и психически да отговоря на 20-30 човека.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗА РАЗБИРАНЕТО!

Поздрави,
Симеон
 
От: Търся човек, който разбира от CSS и програмира(html/php)

От толкова обяви където пускаше преди за дизайнери и програмисти, толкова ли не се спогоди за някой, понеже си спомням, че ако обещаваше и работа по дългосрочни проекти, явно са те разочаровали?
 
От: Търся човек, който разбира от CSS и програмира(html/php)

От толкова обяви където пускаше преди за дизайнери и програмисти, толкова ли не се спогоди за някой, понеже си спомням, че ако обещаваше и работа по дългосрочни проекти, явно са те разочаровали?
Ако не виждаш съм споменал причината.

Работих с 1 момче от форума, но се изпари и така и не мога да го намеря.. а пък времето ми е ценно да започвам сам да оправям разни неща..

Момчето с което работих, има ангажименти, и се отказа да работи КАТО ЦЯЛО. След лятото ще се върне.

Моля те не ми се бъркай в темите, ами си гледай твоя бизнес.
Както аз не се бъркам в твоите, не желая и ти да се бъркаш в моите, толкова ли е сложно за разбиране?

Или просто искаш постоянно да си център на внимание, и да си чешеш езика?
 
От: Търся човек, който разбира от CSS и програмира(html/php)

Ако все още не си намерил човек пиши ми...!!!
 
От: Търся човек, който разбира от CSS и програмира(html/php)

Намерих човек.
Благодаря на всички писали ми, нямам възможност да отговоря на всички, съжалявам за което! ;)

Приятна и много доходна седмица Ви желая.
 

Горе