Тука вече ще става страшно

ReminD

Well-Known Member
Всички знаем, че американците обичат да се бъркат в чужди работи и много пъти съм повтарял, че сами ще си докарат нещо на главата накрая и че ще потънат. Ами ето - наближава



http://novanews.bg/news/view/2012/0...ени-в-космоса-от-специална-мисия-до-2-години/



Значи много се радвам, пожелавам им астероидите сами да дойдат при тях, ама някой по-голям, че да потънат.

Няма такава нация просто, тръгнаха и космоса да разбутват и да се бутат в астероидите. Разбутаха целия свят, сега космоса започнаха, ама туй няма да се търпи, ще и дойде някой астероид.

Ами - щом искат да печелят пари тея капиталисти от астероидите - нека да падне някой при тях, като си го искат.
 
От: Тука вече ще става страшно

Те и руснаците имат идея да изследват някакъв си там астероид

едни други се надпреварват отново :)
 
От: Тука вече ще става страшно

Ако Русия се опитваше да направи това сега щяхте да тръбите какъв технически подвиг на руската инженерна мисъл е това и колко безопасно е.

Ако САЩ го правят е супер опасното нещо дето ще доведе до Армагедон.
 
От: Тука вече ще става страшно

Ако Русия се опитваше да направи това сега щяхте да тръбите какъв технически подвиг на руската инженерна мисъл е това и колко безопасно е.
Ако САЩ го правят е супер опасното нещо дето ще доведе до Армагедон.

То, като го правят руснаците си е подвиг на тяхна инженерна мисъл и съм спокоен, че като правят нещо или ще го направят или няма да го направят.
Докато в САЩ го правят хора от цял свят събрани и купени от правителството им. От де да знаеш какви ще ги сътворят разните индо-африканци. При положения, че тая над тях са алчни и ще искат при всички положения да се направи. :)
 
От: Тука вече ще става страшно

Учени смятат, че от един астероид, с дължина 30 метра, може да се извлече платина на стойност между 25 и 50 милиарда долара.
Ба си тъпнята! :lol:

И колко ще падне цената, като се изсипе на пазара толкова платина? Ще пием кафе в платинени чаши ли?!

Хичиянски завод в космоса... :D
 
От: Тука вече ще става страшно

Те за тва руснаците купуват вече американски пътнически самолети, понеже руските са прекалено хубави.



Е...ти и русофилията дето ви трещи в тоя форум.
 
От: Тука вече ще става страшно

Те за тва руснаците купуват вече американски пътнически самолети, понеже руските са прекалено хубави.
Е...ти и русофилията дето ви трещи в тоя форум.

Аз просто мисля трезво. Никой не казва, че руските са прекалено хубаво. Замислял ли си се за световна икономика? Самолетостроене, себестойност на самолета? Нещо таквоЗ?
Не знам защо обвиняваш в русофилия, като веднага си показал "западно" верою, защото, никъде не пише, че ще се прави от американци или руснаци. Има само компания финансирана от Google и Джеймс Камерън. Пише, че НАСА ще са клиенти, а не разработчици.


И колко ще падне цената, като се изсипе на пазара толкова платина? Ще пием кафе в платинени чаши ли?!
Ако ме питаш мен, докато стигнат и извлекат платина, току виж вече сме нямали на земята :D :D :D
 
От: Тука вече ще става страшно

Ето на това му се вика заплаха за земляните :twisted:.

Треперете идва Marvin The Martian how-to-draw-marvin-the-martian.jpg
 
От: Тука вече ще става страшно

@krisopk - и кое му е трезвото ? Че руснаците правят супер-надеждните технологии, а американските са супер ненадеждни ли ??? Айде стига глупости. Това ми напомня за една хубава картинка :
d90a76e114c386c2a45c8158732266dd.jpg
 
От: Тука вече ще става страшно

Не бе, да идва, нека да СТАНЕ АРМАГЕДОН - само, че при тях, той там ще дойде астероида, те като искат астероид, той ще дойде - право при тях да дойде тоя с платината!!!
 
От: Тука вече ще става страшно

Тия от Гугъл какво ли не взеха да правят
google glass
meteoritni izsledvaniq
avtomobilni avtopiloti - http://www.venturedata.org/?i460901_Google-autopilot-auto-exposure-the-cost-of-over-$300000-expensive-than-Ferrari
 

Горе