Упътване за Линк Билдинг 2013

Poltargaista

Active Member
Гледайте днеска на какво попаднах: http://backlinko.com/link-building

Много отдавна си мисля и аз да направя нещо подобно за собствено ползване, ето че някой вече е свършил половината ми работа за Link Building. :) Та мисълта ми беше да се направи нещо подобно. HTML книга и за всеки раздел да има изведено най-важното в няколко абзаца + линк към линкове от теми, които задълбават в конкретния въпрос.
Това може би ще се превърне в един огромен и адски полезен онлайн, free guide за е-предприемачи. ;-)
 
едно от най-пълните упътвания за линк билдинг което съм виждал за тази година, копирах мнението на Poltargaista от друга тема и го направих на нова защото е ценно а и ми трябва :) сборната тема със seo теми за начинаещи :)
 
От: Упътване за Линк Билдинг 2013

Благодаря за полезното инфо. Ако някой клиент попита, какво точно е линк билдинг може супер лесно да му се обясни:
-"Посети този полезен сайт и ще разбереш"
:)
 
От: Упътване за Линк Билдинг 2013

Доста полезно и пълно. Благодаря за прекрасния гайд! :D
 
От: Упътване за Линк Билдинг 2013

Аз преди няколко седмици попаднах на този гайд за link building, не съм голям разбирач, но мисля че е полезно (не мога да постна линка, защото се регистритах днес :)

quicksprout.com - the advanced guide to link building

В сайта има още няколко гайда, които ми бяха доста полезни за избистряне на стратегията при стартиране на бизнес.
 
От: Упътване за Линк Билдинг 2013

Точно това ми трябваше. Благодаря за темата :)

Някакви подобни гидове на български или руски да препоръчате?
 
От: Упътване за Линк Билдинг 2013

Brian Dean пише доста добри статии за SEO! Ето допълнение по темата backlinko.com/how-to-get-backlinks
 

Горе