Среден пръст на гугъл!

leonssss

Well-Known Member
Абе то всеки казва че в гугъл всичко се намира,но не е така!Рекох да потърся снимка или нещо нарисувано за формата на израз - среден пръст.Така и не намерих нищо.Лутах се към 4 часа егаси гошо шопара нищо не може да ми изнамери.Какви ли не клщчови думи ползвах- камък между гумите, виж къде ме е ухапало комарчето.Палец межу два пръса .Не става и не става.Намира се само Среден пръст във този му вид
а аз търся като при РЕДЖЕБ ИВЕДИК палеца между другите два пръста.Само че странична да е снимката.Помогнете
 
От: Среден пръст на гугъл!

комбинация от три пръста
 
От: Среден пръст на гугъл!

Твоите теми винаги са "убиец"...

Напиши: hand middle finger и ше те зарине с пръсти :) Еййй и да търсите неможете, пък после сео час правите :D
 
От: Среден пръст на гугъл!

Твоите теми винаги са "убиец"...

Напиши: hand middle finger и ше те зарине с пръсти :) Еййй и да търсите неможете, пък после сео час правите :D

о мерси много с енглиша съм скаран
но и твоя вариант не става
казах вариант на формата за среден пръст , като при Реджеб Иведик
Палеца между двата пръста!

ето
 
От: Среден пръст на гугъл!

Ми пиши тогава fist middle finger бре, там има и фимелски :D

ех друдо си е да знаеш енглиш
мерси това ми трябваше тук

сигурно щото с български думи търсех затова не можах да го открия.НЕ ВСИЧКО ГОШО шопара може да открие на български език:)

пс. ХАхахаха в линка дето го намерих с помоща на copypaster link

проч1етох следното: The "fig" sign (a fist with your thumb protruding between the middle and index fingers) is a symbol of good luck in Brazil, but making the fig in many other cultures is akin to flipping the bird.

А тук на Балканите значи друго нещо! Егаси разминаването.

GOOD LUCK!:lol:
 
От: Среден пръст на гугъл!

Хех кво съдържание генерираш само :D

Що ли верно такива теми винаги са оборотни, а сериозните - не, дали щото онлайн бизнесот верно е суха материя, или просто си изпростяваме тенденциозно :-o
 
От: Среден пръст на гугъл!

не е до изпростяването, а до това че да не се взимаме насериозно и тогаз ставаме сухи сухи , като мадами без устни!
 
От: Среден пръст на гугъл!

Баце, търси "turkish middle finger" ;)
 

Горе