Епа такова животно нема

Sky

Well-Known Member
Раздавам го като програмист (силно казано) и това ми е като хоби, да човъркам и преправя,сглобявам докато не се получи желания резултат.
До тук добре, имаш идеята, реализирал си я (имаш завършен сайт) и кво? Тука вече забиваш, няма как да разбираш от всичко, и по-точно как аджеба да развиеш тоя сайт?
Пишат ми за някакви стратегии, линк билдинг и разни други глупости дето нито ги разбирам нито имам желание да ги научавам.

Пробвах да работя с някои колеги от форума, ама без да ми се сърдят са страшно несериозни. Зарязват всичко още преди да е минал и месец.
та вие как се оправяте с този проблем, не вярвам да съм единствения в тоя форум
 
От: Епа такова животно нема

Тука вече развръзваш портфейла и си плащаш ако смяташ, че има бъдеще.
 
Или правиш най различни бартери или плащаш за 100% услуга

или научаваш освноното и ползваш подизпълнители за частична услуга... например изясняваш си основното за стратегията ти за линк билдинг и гледаш кой какво може да ти предложи без да прекаляваш

или може по друг начин някой да ти направи стратегията а ти да я изпълниш варианти много важното е да имаш гъвакв подход и да научиш основните неща (да знаеш какво ти продава отсрещната страна) най малко това се иска...
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Re: Епа такова животно нема

Това с бартерите е също добра идея, правил съм го досега и май е най-изгодно
Или правиш най различни бартери или плащаш за 100% услуга

или научаваш освноното и ползваш подизпълнители за частична услуга... например изясняваш си основното за стратегията ти за линк билдинг и гледаш кой какво може да ти предложи без да прекаляваш

или може по друг начин някой да ти направи стратегията а ти да я изпълниш варианти много важното е да имаш гъвакв подход и да научиш основните неща (да знаеш какво ти продава отсрещната страна) най малко това се иска...
 
От: Епа такова животно нема

До тук добре, имаш идеята, реализирал си я (имаш завършен сайт) и кво?

"И кво" зависи каква ти е целта на сайта (дали да изкарваш пари (и колко) от него или само като експеримет какво ще стане и това да научиш на нов трик).

Зависи и от нишата на сайта, докъде ще има смисъл да се развие. В смисъл тове е предприемаческата страна. За някой сайтове особено БГ просто според мен нямат необходимия потенциал че да се развият. Е моя примерно дето го прехвърляхме на WP и аз не виждам къде кой знае още колко да го развия, освен да му превеждам нови статии (ама това много еднообразо), за това подхващам друг проект - слагам му някаква финансова цел примерно да ми носи по X Y Z пари на месец и като я постигна или му поставям нова цел или подхващам друг проект (зависи пак от потреблението).

С нарастване на нишата се изисква вече и помощта на други хора. Ест. че човек не може да прави всичко сам и за това се търсят експертни хора и ест им се плаща добре за да си вършат рабоатата. Иначе хората нямат мотивация.

Или това с бартера става - примерно ти ще направиш техническата част, аз маркетинга и от там нататък каквото друго е необходимо други хора ще правят с/у заплащане.

Ай после ще те питам за кой сайт по точно става дума, и по скйап ще гледам да хелпа за нещо, че ме викат сега. По късно след 10 ще съм си пак пред компа.

Виждам че чаткаш от техническата част от към изработка на сайт и те притеснява маркетинга така ли да го разбирам ?
 
От: Епа такова животно нема

Портфейла си е 100%...но винаги зависи от човека
 
От: Епа такова животно нема

Портфейла си е 100%...но винаги зависи от човека
Да :) има хора дето кълват и на понички :) я се дръж малко по-сериозно, оспами целия форум :)
 
От: Епа такова животно нема

Аз имах един подобен случай, само че при мен портфейла беше развързан и пак го мързеше и оставяше всичко на половина
 

Горе