Българските ми квартиранти и делата им в Англия

От: Българските ми квартиранти и делата им в Англия

:D Много готина история. С удоволствие я прочетох хахах :beer:
 
От: Българските ми квартиранти и делата им в Англия

Тази история май е фалшива като брадата на Дядо Коледа. "Веселбата почва с метъл и завършва с тяхната телевизия Планета." Планета е телевизия за чалга. Кой чалгар слуша метъл? Кой фен на метъла слуша чалга?!?
 
От: Българските ми квартиранти и делата им в Англия

Това е фалшиво, да. Те първо няма как англичанин да напише такава статия, защото много неща са им непонятни за културата ни в кавички. Но това се подразбира, че статията е писана от някой българомразец.


А те да не се правят на много важни, защото всяко лято и гледам сеира тук, няма такива боклуци, като отвързани прасета са като дойдат тук. Да не говорим колко англичани дойдаха тук, все педофили, убийци и всякаква измет да живее тук по селата. Хич не ги обичам тези англичани.

Англичанки представяте ли си. Аз чу*ам 2-3 пъти годишно, а тия лузъри всяка седмица, че понякога и повече. И то да беше секс или любов, а то живо е*ане(както те му викат) – девойката все едно я колят – викове, стенания, падат предмети – добре, че майка е леко глуха. После съм виждал момичето как излиза – все едно е преживяла вселенски катарзис. Оплита си краката по ши*аната им пътека, а българинът доволно си чеше корема след нея. Сядат на пейката пред нас, а от там тръгва другия с поредната си избраница. Писна ми от тия смотаняци. Те знаят ли, че англичаните сме покорили тая планета, че цял свят говори езика ни. А те нещастниците идват да ни слугуват от 60 годишната си държавица. Реших да проуча в Гугъла пропадналата им кратка история. Пак проблем – тия имали държава преди нашатаа. Пребивали авари, хазари и византийци, като на последните режели главите за чаши, поради непригодността на стъклените сервизи за транспортиране от коне. И така през вековете българите се занимавали основно с кланета, онождане и дестилация високо алкохолни продукти.
Всъщност ние българите поне никога не сме имали роби, за разлика от англичаните ( окупаторите ) , а да не говорим, че са толкова чистоплътни, че успяха да пуснат чумата заради великата им хигиена да се къпят веднъж в годината. Този, който е писал статията е пълен боклук без извининие и без *


Иначе за чукането ми хареса :D
 
От: От: Българските ми квартиранти и делата им в Англия

Разбирам от хумор, но да е поднесен хубаво, а не по този начин и то точно англичани, които са 100 пъти под нас, а пък не споменах и за хубавия им RIOT LONDON как гореше. Не ми е смешно на мен, не знам.
 
От: Българските ми квартиранти и делата им в Англия

Хаххахаах тоя е голям добряк :Д Как спал с София Лорен, направо ме уби :D
 
От: От: Българските ми квартиранти и делата им в Англия

Стига с тая политика бе човек, отпусни се малко, посмей се
Разбирам от хумор, но да е поднесен хубаво, а не по този начин и то точно англичани, които са 100 пъти под нас, а пък не споменах и за хубавия им RIOT LONDON как гореше. Не ми е смешно на мен, не знам.
 
От: Българските ми квартиранти и делата им в Англия

Статията 100% е писана от българин, но като цяло не е лоша и вероятно е сатиричен отговор на репортажа на ББС за Слънчев бряг
 
От: Българските ми квартиранти и делата им в Англия

Това няма как да е писано от англичанин, а па иначе българите ги изкараха големи еб**и :lol:
 

Горе