Реклама в Ex-Tv.Net

exP

Banned
Рейтинг - 100%
1   0   0
400 посещения дневно и повече предлагам реклама в размери 120х600 , 250х250 , 468х60 под плеъра , 150х150 на мястото на банера на бгтоп горе в страницата но трябва да е леко изрязан както този на бгтоп и линк във приятели който няма да се измества от смс системата във всички версии на сайта ( като езици )
Цени на месец
Линк:20 лева
банер 120х600:30 лева
банер 250х250:30 лева
банер:468х60:40 лева
банер:150х150:50 лева

ако някой закупи няколко позиции ще има отстъпка :) за повече информация
скайп:blondin400
mirc:UniBg nick:exP
 
От: От: Реклама в Ex-Tv.Net

ХАХАХАХХА
20 лева за линк с Pr0 :lol::lol::lol::lol:

ами само това ми е кофтито че немога да дигна ПР-то от 2 месеца е сайта регнат е сигорно в над 50 директории , а пр-то стои на 0...

това ми е снимката на статистиката в гугъл за 1 ден колко пари бях направил по 350 посещения при 1 банер горе и текстови бутони долу не гарантирам че ще ви прата много посещения но все пак ще се генерират някакви !
 

Прикачени файлове

  • 421421.jpg
    421421.jpg
    92.1 KB · Преглеждания: 27
От: От: От: Реклама в Ex-Tv.Net

ами само това ми е кофтито че немога да дигна ПР-то от 2 месеца е сайта регнат е сигорно в над 50 директории , а пр-то стои на 0...

това ми е снимката на статистиката в гугъл за 1 ден колко пари бях направил по 350 посещения при 1 банер горе и текстови бутони долу не гарантирам че ще ви прата много посещения но все пак ще се генерират някакви !

Е като е за един ден защо си сложил статистиката на през цялото време, а не на вчера или днес, или да беше дал на зелия месец по дни?
 
От: Реклама в Ex-Tv.Net

горе на днешни приходи.... нямам снимка на статистиката и няма как да направя акаунта ми е блок та който иска да пише по темата....
 

Горе