*Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

procreator

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
ODS_banner.jpg
 
Последно редактирано:
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Взимам 2 пакета от 25 000 фена :)

20лв трябва преведа :) като гледам снимката хихи :)
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Пу за мен 2то ревю :)
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Опс, май не съм подходящия кандидат... :)
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

пак изтървах кирията
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Взимам 2 пакета от 25 000 фена :)

20лв трябва преведа :) като гледам снимката хихи :)

Много сте бърза. Реагирахме мигновено и грешката е оправена.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Колегата бързо (за 1-2 часа) добави към 600 фена към страницата , която ми дадох. Доволен съм и скоро ще поръчам един от големите пакети. Успех с услугата!
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

И аз получих феновете. 544, ако трябва да сме точни. Доволен съм. Феновете са реални.

Зададох и няколко въпроса при евентуална поръчка, но така и не получих отговор на тях. Предполагам, че колегата е бил доста зает и за това не ми е отговорил. Но да знае, че си чакам отговорите. :)
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Колегата бързо (за 1-2 часа) добави към 600 фена към страницата , която ми дадох. Доволен съм и скоро ще поръчам един от големите пакети. Успех с услугата!

Радваме се, че сте останали доволен!

И аз получих феновете. 544, ако трябва да сме точни. Доволен съм. Феновете са реални.

Зададох и няколко въпроса при евентуална поръчка, но така и не получих отговор на тях. Предполагам, че колегата е бил доста зает и за това не ми е отговорил. Но да знае, че си чакам отговорите. :)

Здравейте,
просто съм забравил да упомена че ревютата са за по 500 фена. На всичко друго вече съм отговорил.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Доволен съм от колегата. Бърз, точен и е лесна комуникацията с него. Добавени ми бяха над 500 фена и веднага се усети "раздвижване по публикациите".

Препоръчвам.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Здравейте приятели!
Получихме няколко съобщения в които споменавате, че демо пакетите са свършили доста бързо и дали не е възможно да пуснем още няколко. Намерихме компромисно решение и решихме да пуснем няколко малки промоционални пакета. Дано Ви заинтригуваме.

1 пакет от 1000 лайка на цена 6.99 лева - запазен
1 пакет от 1000 лайка на цена 7.99 лева

1 пакет от 2000 лайка на цена 14.99 лева - запазен
1 пакет от 2000 лайка на цена 15.99 лева - запазен

1 пакет от 3000 лайка на цена 18.99 лева - използван
1 пакет от 3000 лайка на цена 19.99 лева - използван

1 пакет от 5000 лайка на цена 29.99 лева - използван
1 пакет от 5000 лайка на цена 30.99 лева - използван
 
Последно редактирано:
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Аз като съм ползвал ревю, мога ли да си поръчам и от промоционалните пакети? Ако може взимам "1 пакет от 5000 лайка на цена 30.99 лева".
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Здравей, аз също искам да поръчам 1 пакет от 5 000 likes.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Аз като съм ползвал ревю, мога ли да си поръчам и от промоционалните пакети? Ако може взимам "1 пакет от 5000 лайка на цена 30.99 лева".

Няма проблем. Запазвам оставащият пакет.


Здравей, аз също искам да поръчам 1 пакет от 5 000 likes.

Здравей,
промоционалните пакети свършиха. Ако желаеш, може да си поръчаш от по-малките промоционални пакети или да изчакаш решението на Maverick. Ако той се откаже, взимаш го ти.
 
От: *Facebook Likes* Най-ниската цена на пазара!

Ок, нека бъде един от по-малките 3 000, в случай че Maverick се възползва от другия пакет.
 

Горе