Ivobos се завърна!

Sky

Well-Known Member
Ето ви една Неделна тема :)
penman каза:
Видях, че си харесал една статия на lastsentinel и тръгвайки по линка, който си дал, направо паднах. Това ли се харесва вече? Аз се чудя защо в този сайт не мога да си намеря клиенти и обявите ми плашат "предприемачите"? Това ли са новите правила за писане - с директно обръщение към чититаля? С всяко второ изречение започващо с думичката "ако"? Тази сатия подхожда повече за есе по стил, но е прекалено къса и лошо структурирана. Вероятно ти е безплатна или струва кутия български цигари и затова си казал "бива". Все пак - искаш ли да видиш как се пише и да се докоснеш до нещо качествено? Дай знак, вдигни очи малко нагоре и ще видиш, че има и доста по-стойностни неща. Не всичко е посредственост и дребно печелбарство. Измислянето на текстове е творчески процес и не всеки му се случва да го прави на ниво. Може да си тракаш по клавиатурата, но ако не ти идва от сърцето и душата.....се получава сбор от букви, които няма да трогнат никой свестен читател. Жалко.
penman каза:
Ти ми го върна тъпкано - спуках се от смях........прочетох ти обявата. ;0

uphero каза:
penman каза:
Видях, че си харесал една статия на lastsentinel и тръгвайки по линка, който си дал, направо паднах. Това ли се харесва вече? Аз се чудя защо в този сайт не мога да си намеря клиенти и обявите ми плашат "предприемачите"? Това ли са новите правила за писане - с директно обръщение към чититаля? С всяко второ изречение започващо с думичката "ако"? Тази сатия подхожда повече за есе по стил, но е прекалено къса и лошо структурирана. Вероятно ти е безплатна или струва кутия български цигари и затова си казал "бива". Все пак - искаш ли да видиш как се пише и да се докоснеш до нещо качествено? Дай знак, вдигни очи малко нагоре и ще видиш, че има и доста по-стойностни неща. Не всичко е посредственост и дребно печелбарство. Измислянето на текстове е творчески процес и не всеки му се случва да го прави на ниво. Може да си тракаш по клавиатурата, но ако не ти идва от сърцето и душата.....се получава сбор от букви, които няма да трогнат никой свестен читател. Жалко.
Хе, разсмя ме! За моя голяма радост вече не ми се налага да купувам статии

penman каза:
uphero каза:
За коя обява говориш, че не

В подписа на писмото ти - продаваш някакво сайтче за обяви и има линк. Няма да ти кажа на какво се смях - на правописните грешки или на стила на текста. Всеки прави грешки, когато бърза в писма и коментари, аз не съм изключение. Нооо когато искаш да продадеш нещо се постарай и ползвай спел чекъра или си поръчай да ти го измисли професионалист - т.е. на мен.
penman каза:
uphero каза:
Баси наглия тип дето си, да ти е минало през кратуната, че нарочно има грешки?
Къв спел чекър е мен? Всеки браузър си го има..
Аман от нагляри

Ха ха ха! Много съм доволен от себе си - почти познах кога ще ме препсуваш. Тривиално предсказуем си - реагираш като крава след доене. Знам, че са нарочно грешките, много е удобно това. Вероятно и затова си толкова грозен - да намалиш наплива от жени към себе си и да им насмогваш. ;) Не ми отговаряй повече - социалния експеримент го приключих.
 
От: Ivobos се завърна!

Аз зная отдавна че е той, ама си трая :) Сам му предложих като най-добър вариант да направи нов профил/имидж ако иска да пише на чисто за форума.
Не трябваше да го топиш толкова рано, още не се бе разгърнал като хората, за да се установи дали е мирясал :D
 
От: От: Ivobos се завърна!

Аз зная отдавна че е той, ама си трая :) Сам му предложих като най-добър вариант да направи нов профил/имидж ако иска да пише на чисто за форума.
Не трябваше да го топиш толкова рано, още не се бе разгърнал като хората, за да се установи дали е мирясал :D
Е с тея лични просто не се стърпях:)
 

Горе