Предлагам: Предлагам копирайтърски услуги

Desisslava Dimitrova

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Оферта за пакет статии


СТАТИИТЕ СА НАСОЧЕНИ КЪМ КОНКРЕТНИ ПРОДУКТИ ИЛИ УСЛУГИ СЪС СЪОТВЕТНИТЕ ПОЛЗИ ЗА КЛИЕНТА.

ЗА ВСЯКА ПУБЛИКАЦИЯ СЕ ПРАВИ ЗАДЪЛБОЧЕНО ПРОУЧВАНЕ.

УСЛУГИ

1. Неоптимизирана статия.
2. SEO оптимизирана статия с подбор на ключови думи от мен
Пакетът включва подбор на ключови думи с помощта на google keyword tool, написване на авторска статия на български език, мета тагове за заглавие и описание, H-тагове, наситеност на ключовата дума или съчетание, спрямо изискванията на Google.
3. Продуктови описания.
4. Месечна поддържка на фен страница за онлайн магазин.
5. Публикуване на обяви във ФБ.

Цени на статии: В засисимост от тематиката и обема.

Плащане - Еконт.
Мога да издам и фактура за рекламна дейност.
С фактура, плащане - банка.

Ето някои статии, писани от мен:
https://rozovadolina.net/author/azdesi
http://statii.net/author/azdesi/


Вижте и изгодната пакетна оферта за SEO оптимизирани статии, публикуването им в директории за статии и поддръжка на фенстраницата ви.
Ако имате проблем със съобщенията, пишете ми на мейла [email protected]
Всяка директория за статии се проверява с инструментите MOZ.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам копирайтърски услуги

Да предложа и на теб както предложих на няколко копирайтъра и блогъра организирам една игра с награди, ако желаеш да се включиш със статия можеш да спечелиш до 150 лв. Освен това имаш право на линк в статията (домейна е с ПР4) към портфолиото си. Сайта има добър трафик, а както знаеш лоша реклама няма. Ако те интересува виж офертата тук
 
От: Предлагам копирайтърски услуги

Аз вече си получих ревюто и смело мога да препоръчам услугата. Не искам да обиждам други copywriter-и, но за пръв път получавам толкова качествено написана статия за тия пари и на всичкото отгоре с допълнително информация за препоръчителни meta данни.

Всъщност ето я и статията, ако някой иска да я види с очите си и да прецени за себе си качеството (за мен е супер): http://bebefon.bg/threads/kak-da-osinovja-dete-dokumenti-procedura-i-srok-za-osinovjavane.94/

Държа да отбележа, че спази и срока на уговорката. Повече feedback ще дам след като получа и останалите статии, които ще поръчам след малко ;)

Ако ви трябва качествено съдържание на добри цени, смело поръчвайте!
 
От: Предлагам копирайтърски услуги

Благодаря ти за отзивите и И трейдъра!
Само да доуточня. Трите ревюта са SEO оптимизирани. При поръчка, изберете кой пакет желаете да поръчате.
 
Последно редактирано:
От: Предлагам копирайтърски услуги

Много съм доволен, препоръчвам! Много бързо написа статията и в професионален вид, точно като за мен! :)
 
От: Предлагам копирайтърски услуги

Много съм доволен, препоръчвам! Много бързо написа статията и в професионален вид, точно като за мен! :)
Благодаря ти!
 
От: Предлагам копирайтърски услуги

Статията вече е при мен. Вчера я поръчах и знам че за риболов се пише малко трудно и затова имах малки притеснения как ще се справи със поставената задача. Сега вече мога да кажа че се е справила много добре. Статията беше ми предоставена и със скриншот от адвего че е 100 % уникална, към нея получих и ключови думи и Meta description, бяха сложени и линкове. За мен остана само да копирам. Така че мога да я препоръчам, работи се бързо и лесно.
 
От: Предлагам копирайтърски услуги

Статията вече е при мен. Вчера я поръчах и знам че за риболов се пише малко трудно и затова имах малки притеснения как ще се справи със поставената задача. Сега вече мога да кажа че се е справила много добре. Статията беше ми предоставена и със скриншот от адвего че е 100 % уникална, към нея получих и ключови думи и Meta description, бяха сложени и линкове. За мен остана само да копирам. Така че мога да я препоръчам, работи се бързо и лесно.

Благодаря ти за добрите отзиви!
 
От: Предлагам копирайтърски услуги

След ревюто останах много доволен и поръчах още 5-6 статии от Десислава, които днес получих (ден преди даденият срок. Каза, че ще са готови на 12 февруари, а ето, че днес 11 февруари са при мен). Всяка една от статиите отговаря на заявеното от мен и е приложен отчет от адвего за уникалността на статията.

Определено се работи много добре с колежката и я препоръчвам. Да чукна на дърво, напоследък в Предприемача са се навъдили хора с които ти е кеф да работиш!
 

Горе