Фейсбук viral(like) система

От: Фейсбук viral(like) система

Аз до колкото разбрах колега е копирал сайта едно към едно с друг вирал сайт и мисля че хич не е колегиално да копираш едно към едно сайт и после да го продаваш като твой !
 
От: От: Фейсбук viral(like) система

И аз се чудех защо продавате системата по едно време мислех да пиша на sharer ама се отказах помислих, че има разрешение.
Еми щом смяташ :D Аз съм от години в интернет бизнеса, пък ти си някой анонимен пубер, който продава чужди неща :) А и ми пишеш на лично да ти давам работа да пишеш статии, смятай ти къде си, аз къде съм както казват по тАлАвизора :D
 
От: Фейсбук viral(like) система

Ей, много почнахте да ги разбирате. Първо тези вирали бяха супер гнусният бизнес и тн, пък вдигате шум до небесата.
@testkiwi, не мислех да се обръщам към тебе, щото ми стана ясно колко отдавна си в бизнеса, и какъв бизнесмен си, щом определяш с обидни етикети хора, които дори не познаваш. Пълен смешник, а как ме зарибяваше да работим заедно по тези вирали, и излъга половината народ да ти трупат лайкове и като видя, че някой играе сам, почна да ревеш. :D

@promociqta, не е колегиално да даваш отрицателен iTrader, без да има сделка, защото не знам малоумен ли си, но тази опция е за сделки, каквато с теб НЯМА, като не те кефя, можеше да ми дадеш отрицателна репутация както направи плодчето.

P.S promociq ти да не си някоя от слугите на кивито? Че така страстно му ближеш зад*ика? :)
 
От: От: Фейсбук viral(like) система

И аз се чудех защо продавате системата по едно време мислех да пиша на sharer ама се отказах помислих, че има разрешение.
@Petko Voivoda, ти ми, но се оказа много несериозен, дава зор да ти пусна сайт и накрая се оказа, че просто ми загуби времето.

@pst, не, че нещо, но само приказваш във форума, дай да те видим на живо колко ще приказваш..
 
От: От: Фейсбук viral(like) система

Ей, много почнахте да ги разбирате. Първо тези вирали бяха супер гнусният бизнес и тн, пък вдигате шум до небесата.
@testkiwi, не мислех да се обръщам към тебе, щото ми стана ясно колко отдавна си в бизнеса, и какъв бизнесмен си, щом определяш с обидни етикети хора, които дори не познаваш. Пълен смешник, а как ме зарибяваше да работим заедно по тези вирали, и излъга половината народ да ти трупат лайкове и като видя, че някой играе сам, почна да ревеш. :D

@promociqta, не е колегиално да даваш отрицателен iTrader, без да има сделка, защото не знам малоумен ли си, но тази опция е за сделки, каквато с теб НЯМА, като не те кефя, можеше да ми дадеш отрицателна репутация както направи плодчето.

P.S promociq ти да не си някоя от слугите на кивито? Че така страстно му ближеш зад*ика? :)

Няма смисъл да ти обяснявам! Колеги момчето още е много малко, но си мисли че знае много!
Аз ти предлагам първо да завършиш училище и тогава да мислиш за бизнес в каквато и да е сфера,
защото в момента само се излагаш и лъжеш хората, което един ден може да ти изиграе лоша шега!
 
От: Фейсбук viral(like) система

Продадена :)
Закупих "системата" на 23 май, продавачът първоначално беше написал тук, че прави ъпдейти по нея и те ще бъдат предоставени безплатно на всички купили я. После редактира мнението си... Освен това, още няколко лъжи се опита да ми пробута, но за тях не си заслужава да пиша :) Сега тук ще представя няколко факти от "комуникацията" ни с продавача, а вие сами си правете изводите:

1. както казах, закупих "системата" на 23 май, като преди да реализираме сделката и преди да му платя, му зададох някои въпроси в скайп:
- Въпрос:
"я ми кажи какви неща смятате да правите по видеосистемата?"
- отговор от pst:
"ами за следващата версия, до момента са планирани
- изключване/вкл. харесванията
-изкл./вкл. share to view
-персонализация на визията/промяна на цвето и тн
-отчитане на добените харесвания на страници
-задаване на конкретен брой харесвания на страница
до момента са това, нещата които ще добавяме, навярно и други неща ще се добавят"

- Въпрос:
"а след колко време ще сте готови с ъпдейтите?"
- отговор от pst:
"утре би трябвало всичко да е готово" - тук напомням, че този разговор е на 23 май, ПРЕДИ да му платя!
Този разговор го водим в около 2:00 до 2:30 часа сутринта на 23 май и след като му казвам, че ще купя системата при тези условия (въпросите ми и отговорите му):
- Аз:
"ок, утре след 12 часа на обяд тук ли ще си ?да действаме, тоест, купувам системата цялата"
- отговор от pst:
"да, ясно, както сме се разбрали, иначе аз ще съм тук, но не съм сигурен програмиста дали ще е 100% готов до 12, веднага щом е готова , ще ти драсна"
- Аз:
"за кое да е готов?аааа, с ъпдейтите ли?" - въпросните обещани ъпдейти, описани малко по-горе
- отговор от pst:
"да"
- Аз:
"ми ок де, когато е готов, не му давай зор"
- Въпрос:
"само от ютуб ли каза че може клипове, вбокс - не?"
- отговор от pst:
"не, но е идея, и във следващата версия ще го добавим"

През деня, в 13:18 часа започване следния разговор в скайп:
- pst:
"Gotova e sistemkata"
- Въпрос:
"и кво направихте по системата? просто я довършихте ли или и добавихе нещо ново?"
- отговор от pst:
"ами основно я довършихме, имаше разни дреболии, иначе има добавена опция, срещо всяка добавена страница, ти показва колко пъти е отворена/кликната, т.е харесана, която във времето ще ъпдейтнем, за да показва с максимална точност, щото в момента взима "резултатите" от самия сайт/система, а за напред, ще гледаме да взима преди добавянето на страницата лайковете и съответно след добавянето направо от фб" - да отбележа, че от въпросните обещани ъпдейти, описани малко по-горе, само един е направен, почти де :)

Следва сделката, която минава нормално (между другото, му преведох с 10% повече от уговорената сума, платих и такста на пепал) и аз търпеливо чакам обещаните ъпдейти .... до 2-ри юни, когато в скайп:
- Въпрос:
"защо излъга и мен и в темата си, че скрипта ще има ъпдейти до седмица-две и на всеки закупил я ще му бъде даден ъпдейта? Защо излъга така нагло и си редктирал темата си?"
- отговор от pst:
"Защото продадох системата достатъчно и нямам намерение да я продавам допълнително. И не съм излъгал никого, ъпдейт ще има и ще го получите, всички които са закупили нещатата , но наистина съжелявам, но нещата не стават с щракнаване на пръсти"
- Въпрос:
"защо си си редактирал тогава мнението, където беше писал това, а?"
- отговор от pst:
"Защото беше във първото мнение?" - желязна логика, нали :lol:
- отговор от pst:
"като ти пратя ъпдейта искам едно ГОЛЯМО СЪЖАЛЯВАМ от тебе.
За 99-ти път ще ти го кажа, НЕ СЪМ ИЗЛЪГАЛ! ПО ЪПДЕЙТИТЕ СЕ РАБОТИ И ЩОМ СА ГОТОВИ ЩЕ ГИ ПОЛУЧИТЕ? КОЕ НЕ ТИ СТАНА ЯСНО????????????????????????
за 100-тен път се повтарям, че ъпдейт ще има и ще го получите"

- Въпрос:
"И понеже изтри нарочно мнението си , където беше писал че ъпдейтите ще са скоро, питам те сега тук - кога ще са готови ъпдейтите ви, какви ще са всъщност те конкретно?"
- отговор от pst:
"Нищо не съм трил." - малко преди това пък каза, че причината е ""Защото беше във първото мнение?""
- отговор от pst:
"Като са готови ъпдейтите ще ги видиш какво включват. Предварително, в процес на работа не искам да говорим, какво ще включват и тн, защото ако нещо променим, да няма пак "Ти ме излъга."" - младежът много бързо го хвана деменцията, за няма и 10 дни :lol: - можете да прочетете по-горе колко конкретен беше по въпроса на 23 май :)
- Въпрос:
"Като са готови - кога ще е това?"
- отговор от pst:
"Надявам се до краят на седмицата, въпреки това НЕ ОБЕЩАВАМ, а просто информативно ти казвам какви са вижданията до момента, но всe пак всичко може да се случи."
- Аз:
"разбира се , че може, само да не се случи точно тази седмица, после и другата ..."

Казах си, че може би съм избързал с искане на обещаните ъпдейти още на 10-тия ден и изчаках още 10 дни. Междувременно pst най-нагло си отвори втора тема за същата "система" - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53298 спървоначална цена 30 лв., сега е 20/15 лв. В същата тема на 11-ти юни му писах да влезе в скайп , където пак му писах с въпроса за ъпдейтите - в скайп получи съобщенията и не ми отговори, в темата също!
След още 6 дни пак му писах в темата, че не ми отговаря в скайп и тогава ми писа на лично тук:
- Първоначално написано от pst :
"Когато беше писал в темата, че си ми писал влязох, и нямах съобщение, въпреки това ти писах нещо, не си видял?!"
- Почти веднага му отговорих:
"Не ми се прави на хитър, тия лъжи ги разправяй на някой дето хал хабер си няма! Последно преди 20-тина минути си бил в скайп и си получил и последното ми съобщение, а ти не си ми оптговарял! Ще те чакам още няколко часа само и бъди готов с обещаното ... " - разбира се , че нищо не ми е писал в скайп тогава, а и досега нито в скайп, нито тук, а днес сме вече 25-ти юни, повече от месец след обещаното!

Това е , колеги. Ще има разнопосочни мнения може би, нека всеки си направи своя извод. Не знам до колко е възможно, но е хубаво в тази секция да няма възможност за редактиране на мненията, поне от продавачите! Иначе тази пасмина от "хитреещи" недоносчета, които се опитват да продават нещо, в случай май даже е чуждо, лъжат, мажат и като ги нахранят, си отварят нова, чистичка тема, все повече ще залива форума! Нарочно си направих труда да копирам и паствам от скайп само разговорите, без скайп името му и други негови лични данни, но и това ще стане, ако до полунощ на 27-ми срещу 28-ми юни pst не ми е предоставил обещаните конкретни ъпдейти!

П.П. - освен това, ще пусна "системата" му свободно за всеки, който желае!
 
От: Фейсбук viral(like) система

Закупих "системата" на 23 май, продавачът първоначално беше написал тук, че прави ъпдейти по нея и те ще бъдат предоставени безплатно на всички купили я. После редактира мнението си... Освен това, още няколко лъжи се опита да ми пробута, но за тях не си заслужава да пиша :) Сега тук ще представя няколко факти от "комуникацията" ни с продавача, а вие сами си правете изводите:

1. както казах, закупих "системата" на 23 май, като преди да реализираме сделката и преди да му платя, му зададох някои въпроси в скайп:
- Въпрос:
"я ми кажи какви неща смятате да правите по видеосистемата?"
- отговор от pst:
"ами за следващата версия, до момента са планирани
- изключване/вкл. харесванията
-изкл./вкл. share to view
-персонализация на визията/промяна на цвето и тн
-отчитане на добените харесвания на страници
-задаване на конкретен брой харесвания на страница
до момента са това, нещата които ще добавяме, навярно и други неща ще се добавят"

- Въпрос:
"а след колко време ще сте готови с ъпдейтите?"
- отговор от pst:
"утре би трябвало всичко да е готово" - тук напомням, че този разговор е на 23 май, ПРЕДИ да му платя!
Този разговор го водим в около 2:00 до 2:30 часа сутринта на 23 май и след като му казвам, че ще купя системата при тези условия (въпросите ми и отговорите му):
- Аз:
"ок, утре след 12 часа на обяд тук ли ще си ?да действаме, тоест, купувам системата цялата"
- отговор от pst:
"да, ясно, както сме се разбрали, иначе аз ще съм тук, но не съм сигурен програмиста дали ще е 100% готов до 12, веднага щом е готова , ще ти драсна"
- Аз:
"за кое да е готов?аааа, с ъпдейтите ли?" - въпросните обещани ъпдейти, описани малко по-горе
- отговор от pst:
"да"
- Аз:
"ми ок де, когато е готов, не му давай зор"
- Въпрос:
"само от ютуб ли каза че може клипове, вбокс - не?"
- отговор от pst:
"не, но е идея, и във следващата версия ще го добавим"

През деня, в 13:18 часа започване следния разговор в скайп:
- pst:
"Gotova e sistemkata"
- Въпрос:
"и кво направихте по системата? просто я довършихте ли или и добавихе нещо ново?"
- отговор от pst:
"ами основно я довършихме, имаше разни дреболии, иначе има добавена опция, срещо всяка добавена страница, ти показва колко пъти е отворена/кликната, т.е харесана, която във времето ще ъпдейтнем, за да показва с максимална точност, щото в момента взима "резултатите" от самия сайт/система, а за напред, ще гледаме да взима преди добавянето на страницата лайковете и съответно след добавянето направо от фб" - да отбележа, че от въпросните обещани ъпдейти, описани малко по-горе, само един е направен, почти де :)

Следва сделката, която минава нормално (между другото, му преведох с 10% повече от уговорената сума, платих и такста на пепал) и аз търпеливо чакам обещаните ъпдейти .... до 2-ри юни, когато в скайп:
- Въпрос:
"защо излъга и мен и в темата си, че скрипта ще има ъпдейти до седмица-две и на всеки закупил я ще му бъде даден ъпдейта? Защо излъга така нагло и си редктирал темата си?"
- отговор от pst:
"Защото продадох системата достатъчно и нямам намерение да я продавам допълнително. И не съм излъгал никого, ъпдейт ще има и ще го получите, всички които са закупили нещатата , но наистина съжелявам, но нещата не стават с щракнаване на пръсти"
- Въпрос:
"защо си си редактирал тогава мнението, където беше писал това, а?"
- отговор от pst:
"Защото беше във първото мнение?" - желязна логика, нали :lol:
- отговор от pst:
"като ти пратя ъпдейта искам едно ГОЛЯМО СЪЖАЛЯВАМ от тебе.
За 99-ти път ще ти го кажа, НЕ СЪМ ИЗЛЪГАЛ! ПО ЪПДЕЙТИТЕ СЕ РАБОТИ И ЩОМ СА ГОТОВИ ЩЕ ГИ ПОЛУЧИТЕ? КОЕ НЕ ТИ СТАНА ЯСНО????????????????????????
за 100-тен път се повтарям, че ъпдейт ще има и ще го получите"

- Въпрос:
"И понеже изтри нарочно мнението си , където беше писал че ъпдейтите ще са скоро, питам те сега тук - кога ще са готови ъпдейтите ви, какви ще са всъщност те конкретно?"
- отговор от pst:
"Нищо не съм трил." - малко преди това пък каза, че причината е ""Защото беше във първото мнение?""
- отговор от pst:
"Като са готови ъпдейтите ще ги видиш какво включват. Предварително, в процес на работа не искам да говорим, какво ще включват и тн, защото ако нещо променим, да няма пак "Ти ме излъга."" - младежът много бързо го хвана деменцията, за няма и 10 дни :lol: - можете да прочетете по-горе колко конкретен беше по въпроса на 23 май :)
- Въпрос:
"Като са готови - кога ще е това?"
- отговор от pst:
"Надявам се до краят на седмицата, въпреки това НЕ ОБЕЩАВАМ, а просто информативно ти казвам какви са вижданията до момента, но всe пак всичко може да се случи."
- Аз:
"разбира се , че може, само да не се случи точно тази седмица, после и другата ..."

Казах си, че може би съм избързал с искане на обещаните ъпдейти още на 10-тия ден и изчаках още 10 дни. Междувременно pst най-нагло си отвори втора тема за същата "система" - http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=53298 спървоначална цена 30 лв., сега е 20/15 лв. В същата тема на 11-ти юни му писах да влезе в скайп , където пак му писах с въпроса за ъпдейтите - в скайп получи съобщенията и не ми отговори, в темата също!
След още 6 дни пак му писах в темата, че не ми отговаря в скайп и тогава ми писа на лично тук:
- Първоначално написано от pst :
"Когато беше писал в темата, че си ми писал влязох, и нямах съобщение, въпреки това ти писах нещо, не си видял?!"
- Почти веднага му отговорих:
"Не ми се прави на хитър, тия лъжи ги разправяй на някой дето хал хабер си няма! Последно преди 20-тина минути си бил в скайп и си получил и последното ми съобщение, а ти не си ми оптговарял! Ще те чакам още няколко часа само и бъди готов с обещаното ... " - разбира се , че нищо не ми е писал в скайп тогава, а и досега нито в скайп, нито тук, а днес сме вече 25-ти юни, повече от месец след обещаното!

Това е , колеги. Ще има разнопосочни мнения може би, нека всеки си направи своя извод. Не знам до колко е възможно, но е хубаво в тази секция да няма възможност за редактиране на мненията, поне от продавачите! Иначе тази пасмина от "хитреещи" недоносчета, които се опитват да продават нещо, в случай май даже е чуждо, лъжат, мажат и като ги нахранят, си отварят нова, чистичка тема, все повече ще залива форума! Нарочно си направих труда да копирам и паствам от скайп само разговорите, без скайп името му и други негови лични данни, но и това ще стане, ако до полунощ на 27-ми срещу 28-ми юни pst не ми е предоставил обещаните конкретни ъпдейти!

П.П. - освен това, ще пусна "системата" му свободно за всеки, който желае!

Аз затова дадох червена точка на тоя малкия пишлигар, който сега във всяка тема, която пиша ми се прави на интересен!
Дай му и ти червено и всички, които четат тази тема!!!
Системата му е крадена + лъже хората + сваля цената на всеки 15 мин!!!
Не се доверявайте много на хора, които са още ученици, защото в повечето случай в този форум съм се убедил, че са готови да продадат майка си за 50 кинта!
 
От: Фейсбук viral(like) система

Аз затова дадох червена точка на тоя малкия пишлигар, който сега във всяка тема, която пиша ми се прави на интересен!
Дай му и ти червено и всички, които четат тази тема!!!
Системата му е крадена + лъже хората + сваля цената на всеки 15 мин!!!
Не се доверявайте много на хора, които са още ученици, защото в повечето случай в този форум съм се убедил, че са готови да продадат майка си за 50 кинта!
Аз бях прекалено коректен с него и му дадох предостатъчно време да изпълни обещанието си, многократно го призовавах да се държи коректно и мъжки и , че с плоските си лапешки лъжи ще си строши главата скоро...сега му дадох окончателен срок и след това ще си получи адекватната ми, според действията му, реакция ...
 
От: Фейсбук viral(like) система

baydene за коректност бях коректен точно колкото и ти. Пратих ти системата предварително, въпреки, че редното беше първо да се заплати. Все тая.

Наистина съжелявам, че си редактирах първото мнение, понежа там пишеше точно и ясно, че имаме намерение да развиваме системата, и ако това се бе случило на добра воля щяхме да разпращаме ъпдейти. Никъде не съм се ангажирал, нито съм описал, че в цената на системата влиза ъпдейт. Не купувате бъдещ ъпдейт. Купувате система. Пращам демо - виждаш системата - ако сметнеш, че ти върши работа - купуваш. Това е. Всичко друго беше просто планове и понежа си говорихме приятелски реших да ти споделя какви са ни плановете отностно системата и да те информирам как се движат нещата. Това, че ти си ги приел нещата като обещания и едва ли не съм ти длъжник - е твой проблем. 20 пъти ти го писах това, все не го получаваше съобщението. Уж си голям мъж, а се държиш като лапе. Ако това е опит да ме изкараш измамник за да си върнеш парите - не се цигани, просто ми кажи и ще ти ги върна.
Не е коректно да публикуваш лична кореспонденция, както казах писах ти приятелската, споделях ти за планове, съветвах те, както и ти мен, дори ти споделях и неща от личния си живот. Пък ми се водиш за мъжкар, а си пълна пу*ка! Без извинение.
Promociqta няма да си правя труда да го коментирам, пълен аутсайдер.

П.С Интересно как само ти си се объркал, че съм ти длъжен да ти пращам ъпдейти, а останалите момчета, които закупиха системата си я ползват и точно и ясно са разбрали какво купуват. Аман от незнаещи какво искат и какво купуват клиенти. This is Bulgaria.
 
От: Фейсбук viral(like) система

П.С Интересно как само ти си се объркал, че съм ти длъжен да ти пращам ъпдейти, а останалите момчета, които закупиха системата си я ползват и точно и ясно са разбрали какво купуват.

Аз мисля, че си длъжен да пращаш ъпдейти, разбира се - безплатно. Това, че не искаш да го правиш си е твой проблем.
 
От: Фейсбук viral(like) система

Аз мисля, че си длъжен да пращаш ъпдейти, разбира се - безплатно. Това, че не искаш да го правиш си е твой проблем.

Виж сега. Представи си, че wordpress е платен. Създават версия 1 - цена 100$ - ти я купуваш - ти купуваш версия 1. При евентуално развитие на системата, авторът си решава сам, дали версия 2 да я продава или да я разпраща безплатно на всички закупили версия 1. Не е ли така? Точно така реших и аз, при евентуално развитие да я разпращам безплатно, и просто го споделих. Но в последствие просто решихме да не продължаваме да се занимаваме с системата. Никога не сме отказали съпорт, на когото и да е - дори на baydan. Смятам, че се държим повече от коректно, но някой си заядлив и неразбрал господин реша, че е излъган - е това вече не е наш проблем.
 
От: Фейсбук viral(like) система

Точно така реших и аз, при евентуално развитие да я разпращам безплатно, и просто го споделих. Но в последствие просто решихме да не продължаваме да се занимаваме с системата.

Това са твои "голи" думи, които не можеш да подкрепиш по никакъв начин, защото си изтрил първото си мнение, а това навежда на мисълтта, че си некоректен, иначе нямаше да "заличаваш следи". Прав е baydan - точно в тази секция не би трябвало да има опция за редакция на мнението, точно заради такива изпълнения, като твоето!
 
От: Фейсбук viral(like) система

Това са твои "голи" думи, които не можеш да подкрепиш по никакъв начин, защото си изтрил първото си мнение, а това навежда на мисълтта, че си некоректен, иначе нямаше да "заличаваш следи". Прав е baydan - точно в тази секция не би трябвало да има опция за редакция на мнението, точно заради такива изпълнения, като твоето!
Моето действие е без никаква умисъл, към него момент решихме да спрем от продажба системата и изтрих мнението за да не ми пишат купувачи. Въобще не ме интересува на каква мисъл те навежда, нека не си играем на шерлок. Защото дори в заглавието пише ФЕЙСБУК ВИРАЛ СИСТЕМА - и който има нужда от фейсбук вирал система ми пише - получава демо - вижда за какво става дума и ако иска купува. Така, че не виждам, кое поражда съмнения за некоректност, ако има някой, който е заплатил и не е получил системата, нека се обади. Но на такива смешни обвинения от страна на baydan, просто се чудя защо отговарям. Все пак благодаря, вдигнахте темата, даже ми писаха заинтересовани хора, които разбират какво ще купуват.

Повече не мисля да пиша по тази тема, смятам, че пределно ясно обясних ситуацията.

За неразрабилите все пак: Продава се система в вида в който е към момента на изпращане на демо. ВИЕ КУПУВАТЕ ТОВА, КОЕТО ВИЖДАТЕ И АЗ НЕ СЪМ ДЛЪЖЕН ДА ДОБАВЯМ ДОПЪЛНИТЕЛНО НОВИ ЕКСТРИ КЪМ СИСТЕМАТА, след датата на продажбата. Все пак на добра воля ако съм добавил нещо ново и реша бих ви го пратил.
 
От: Фейсбук viral(like) система

baydene за коректност бях коректен точно колкото и ти. Пратих ти системата предварително, въпреки, че редното беше първо да се заплати. Все тая.

Наистина съжелявам, че си редактирах първото мнение, понежа там пишеше точно и ясно, че имаме намерение да развиваме системата, и ако това се бе случило на добра воля щяхме да разпращаме ъпдейти. Никъде не съм се ангажирал, нито съм описал, че в цената на системата влиза ъпдейт. Не купувате бъдещ ъпдейт. Купувате система. Пращам демо - виждаш системата - ако сметнеш, че ти върши работа - купуваш. Това е. Всичко друго беше просто планове и понежа си говорихме приятелски реших да ти споделя какви са ни плановете отностно системата и да те информирам как се движат нещата. Това, че ти си ги приел нещата като обещания и едва ли не съм ти длъжник - е твой проблем. 20 пъти ти го писах това, все не го получаваше съобщението. Уж си голям мъж, а се държиш като лапе. Ако това е опит да ме изкараш измамник за да си върнеш парите - не се цигани, просто ми кажи и ще ти ги върна.
Не е коректно да публикуваш лична кореспонденция, както казах писах ти приятелската, споделях ти за планове, съветвах те, както и ти мен, дори ти споделях и неща от личния си живот. Пък ми се водиш за мъжкар, а си пълна пу*ка! Без извинение.
Promociqta няма да си правя труда да го коментирам, пълен аутсайдер.

П.С Интересно как само ти си се объркал, че съм ти длъжен да ти пращам ъпдейти, а останалите момчета, които закупиха системата си я ползват и точно и ясно са разбрали какво купуват. Аман от незнаещи какво искат и какво купуват клиенти. This is Bulgaria.


Ей смешка взе да ми писва от теб!!!
Аз колкото пари съм изкарал от този форум ти и твоите родители не можете да изкарате за цял живот!
Внимавай детенце че ти имам номера и нищо чудно да мина покрай Разград да те ти набия шамарите!!!
 
От: Фейсбук viral(like) система

Ей смешка взе да ми писва от теб!!!
Аз колкото пари съм изкарал от този форум ти и твоите родители не можете да изкарате за цял живот!
Внимавай детенце че ти имам номера и нищо чудно да мина покрай Разград да те ти набия шамарите!!!
Ще взема да си направя пластична операция и да емигрирам, че да не ме намериш. Ако ще и 10 милиарда да си изкарал от интернет, все същия смешник си оставаш, приятелю. Когато искаш можеш да дойдеш към Разград, с най-голямо нетърпение те очаквам.

P.S Да не би да имаш някакъв комплекс, че постоянно се хвалиш колко изкарваш? :D Как върви "новият бизнес", който купи от бизнес партньора си и приятел? Бих се радвал да чуя малко новини от кухнята, от такова интерент гуро като теб. Поклон пред твойта личност. :)

Поздрави.
 
От: Фейсбук viral(like) система

Ще взема да си направя пластична операция и да емигрирам, че да не ме намериш. Ако ще и 10 милиарда да си изкарал от интернет, все същия смешник си оставаш, приятелю. Когато искаш можеш да дойдеш към Разград, с най-голямо нетърпение те очаквам.

P.S Да не би да имаш някакъв комплекс, че постоянно се хвалиш колко изкарваш? :D Как върви "новият бизнес", който купи от бизнес партньора си и приятел? Бих се радвал да чуя малко новини от кухнята, от такова интерент гуро като теб. Поклон пред твойта личност. :)

Поздрави.

Аз изкарвам пари и съм пълен смешник, а ти продаваш някви системи за по 15 - 20 лв. и си голяма работа!!! :D :D :D
Явно няма да стане не се ли видим на 4 очи все ще се правиш на многознайко!!!
Така сте децата за жалост! Не се осъзнавате че като пишете трябва да внимавате, защото ти накъдето си тръгнал аз оттам се връщам
и вече репутацията ти в този форум е нулева и вече и 20 лева няма да изкараш!
По добре ходи си ставай бачкаторче някъде да те юркат пак ще изкараш 20лв., но поне ще те стягат малко и няма да се правиш на многознайко!!!
 
От: Фейсбук viral(like) система

baydene за коректност бях коректен точно колкото и ти. Пратих ти системата предварително, въпреки, че редното беше първо да се заплати. Все тая.

Наистина съжелявам, че си редактирах първото мнение, понежа там пишеше точно и ясно, че имаме намерение да развиваме системата, и ако това се бе случило на добра воля щяхме да разпращаме ъпдейти. Никъде не съм се ангажирал, нито съм описал, че в цената на системата влиза ъпдейт. Не купувате бъдещ ъпдейт. Купувате система. Пращам демо - виждаш системата - ако сметнеш, че ти върши работа - купуваш. Това е. Всичко друго беше просто планове и понежа си говорихме приятелски реших да ти споделя какви са ни плановете отностно системата и да те информирам как се движат нещата. Това, че ти си ги приел нещата като обещания и едва ли не съм ти длъжник - е твой проблем. 20 пъти ти го писах това, все не го получаваше съобщението. Уж си голям мъж, а се държиш като лапе. Ако това е опит да ме изкараш измамник за да си върнеш парите - не се цигани, просто ми кажи и ще ти ги върна.
Не е коректно да публикуваш лична кореспонденция, както казах писах ти приятелската, споделях ти за планове, съветвах те, както и ти мен, дори ти споделях и неща от личния си живот. Пък ми се водиш за мъжкар, а си пълна пу*ка! Без извинение.
Promociqta няма да си правя труда да го коментирам, пълен аутсайдер.

П.С Интересно как само ти си се объркал, че съм ти длъжен да ти пращам ъпдейти, а останалите момчета, които закупиха системата си я ползват и точно и ясно са разбрали какво купуват. Аман от незнаещи какво искат и какво купуват клиенти. This is Bulgaria.
Абсолютно сигурен бях, че ще отговориш по този начин - да се опитваш с многословие и празнословие да убедиш някого, че черното е бяло! Що за наглост е това да твърдиш, че не си обещавал публично тук, че даже и на мен лично, че ще направиш КОНКРЕТНО ОПИСАНИТЕ от теб ъпдейти за около седмица-две и ще ги разпратиш безплатно на закупилите!? Помниш ли , че в скайп ме попита учудено защо те питам по няколко пъти и ти отговорих - за да имам черно бяло обещанията ти, защото те усетих що за келеменце си, помниш ли, а? Да цитирам ли и тази част от разговора?



Понеже се опитваш да правиш всички четящи на кьорави или тъпаци, ще цитирам отново едно по едно нещата:

1. както казах, закупих "системата" на 23 май, като преди да реализираме сделката и преди да му платя, му зададох някои въпроси в скайп:
- Въпрос:
"я ми кажи какви неща смятате да правите по видеосистемата?"
- отговор от pst:
"ами за следващата версия, до момента са планирани
- изключване/вкл. харесванията
-изкл./вкл. share to view
-персонализация на визията/промяна на цвето и тн
-отчитане на добените харесвания на страници
-задаване на конкретен брой харесвания на страница
до момента са това, нещата които ще добавяме, навярно и други неща ще се добавят"

- Въпрос:
"а след колко време ще сте готови с ъпдейтите?"
- отговор от pst:
"утре би трябвало всичко да е готово" - тук напомням, че този разговор е на 23 май, ПРЕДИ да му платя!
Този разговор го водим в около 2:00 до 2:30 часа сутринта на 23 май и след като му казвам, че ще купя системата при тези условия (въпросите ми и отговорите му):
- Аз:
"ок, утре след 12 часа на обяд тук ли ще си ?да действаме, тоест, купувам системата цялата"
- отговор от pst:
"да, ясно, както сме се разбрали, иначе аз ще съм тук, но не съм сигурен програмиста дали ще е 100% готов до 12, веднага щом е готова , ще ти драсна"
- Аз:
"за кое да е готов?аааа, с ъпдейтите ли?" - въпросните обещани ъпдейти, описани малко по-горе
- отговор от pst:
"да"
- Аз:
"ми ок де, когато е готов, не му давай зор"
Я кажи - тази част от разговора какво ни казва? Не е ли, че се споразумяваме и ти обещаваш да направиш описаните "ъпдейти" до другия ден и чак тогава ще правим сделката и системата ще включва И тези "ъпдейти"? Очеизвадно е, че точно това означава! Но това, което ти ми изпрати не включва, нали? С изключение на отчитане на харесванията на страниците, което пък не е точно във сегашния му вид. Въпреки този очеизваден факт, не ти направих проблем и ти казах, че ще изчакам да направиш и останалите неща!


Следващ цитат:

Следва сделката, която минава нормално (между другото, му преведох с 10% повече от уговорената сума, платих и такста на пепал) и аз търпеливо чакам обещаните ъпдейти .... до 2-ри юни, когато в скайп:
- Въпрос:
"защо излъга и мен и в темата си, че скрипта ще има ъпдейти до седмица-две и на всеки закупил я ще му бъде даден ъпдейта? Защо излъга така нагло и си редктирал темата си?"
- отговор от pst:
"Защото продадох системата достатъчно и нямам намерение да я продавам допълнително. И не съм излъгал никого, ъпдейт ще има и ще го получите, всички които са закупили нещатата , но наистина съжелявам, но нещата не стават с щракнаване на пръсти"
- Въпрос:
"защо си си редактирал тогава мнението, където беше писал това, а?"
- отговор от pst:
"Защото беше във първото мнение?" - желязна логика, нали :lol:
Не е ли ясно на всички причината да си изтриеш публично обещаното? :) Докато я продадеш 2-3 пъти обещанието стои в темата ти и после изведнъж изчезва ;) Но това както и да е ... тук не обещаваш ли недвусмислено, че всъщност не си излъгал (все още) и, че "ъпдейт ще има и ще го получите, всички които са закупили нещатата ..." ? ОБЕЩАВАШ (1-ВИ ПЪТ) И ВСЪЩНОСТ ПОВТАРЯШ ПУБЛИЧНОТО СИ ОБЕЩАНИЕ!
Този цитат не означава ли и , че дефакто признаваш, че е имало публично, в темата ти, обещание, а после си го изтрил? Разбира се, че точно това означава! Означава и още нещо, малчо - че в цената на системата влизат И ОБЕЩАНИТЕ ъпдейти !!!


Следващ цитат:

- отговор от pst:
"като ти пратя ъпдейта искам едно ГОЛЯМО СЪЖАЛЯВАМ от тебе.
За 99-ти път ще ти го кажа, НЕ СЪМ ИЗЛЪГАЛ! ПО ЪПДЕЙТИТЕ СЕ РАБОТИ И ЩОМ СА ГОТОВИ ЩЕ ГИ ПОЛУЧИТЕ? КОЕ НЕ ТИ СТАНА ЯСНО????????????????????????
за 100-тен път се повтарям, че ъпдейт ще има и ще го получите"

Тук ОБЕЩАВА (2-РИ, ДАЖЕ 3-ТИ ПЪТ) - до тук господинчото все още се надяваше, че му вярвам на обещанията и , че като ги повтори няколко пъти, ще се оттърве от мен вече , че аз ще се примиря и ще забравя ;) НО, явно се усети, че тая няма да мине и почна да се опитва да шикалкави:
- Въпрос:
"И понеже изтри нарочно мнението си , където беше писал че ъпдейтите ще са скоро, питам те сега тук - кога ще са готови ъпдейтите ви, какви ще са всъщност те конкретно?"
- отговор от pst:
"Нищо не съм трил." - малко преди това пък каза, че причината е ""Защото беше във първото мнение?""
- отговор от pst:
"Като са готови ъпдейтите ще ги видиш какво включват. Предварително, в процес на работа не искам да говорим, какво ще включват и тн, защото ако нещо променим, да няма пак "Ти ме излъга."" - младежът много бързо го хвана деменцията, за няма и 10 дни :lol: - можете да прочетете по-горе колко конкретен беше по въпроса на 23 май :)
- Въпрос:
"Като са готови - кога ще е това?"
- отговор от pst:
"Надявам се до краят на седмицата, въпреки това НЕ ОБЕЩАВАМ, а просто информативно ти казвам какви са вижданията до момента, но всe пак всичко може да се случи."
- Аз:
"разбира се , че може, само да не се случи точно тази седмица, после и другата ..."
- тук вече започва яко да се опитва да се отметне от изречените от самия него обещания, само няколко минути преди това :lol: :mad: Между другото, младежът започна с номерцата и деменцията си почти веднага, след като получи превода и още тогава ми стана ясен и , че обещанията му ще си останат само на думи! Но няма да го оставя ;)
Да, в началото си говорехме приятелски и те посъветвах някои неща, младежо, но ти явно си вече непоправим ;)
И да - не е коректно да публикувам лична кореспонденция, ако всичко е ок и не се опитваш да мамиш и хитруваш! НО ти го направи, а и продълзаваш най-нагло да го правиш! А и, както сам виждаш, съм публикувал само конкретни извадки, касаещи обещанията ти и нищо от личните ти планове и личния ти живот!!!
И да - длъжник си ми и вече двукратно го доказах тук недвусмислено! Или искаш да направя скрийншоти от скайп и пълни цитати от там? Длъжник си ми и не ти искам парите, а да си изпълниш обещанието - в точния му и конкретен вид и срок! И не само към мен, а към целия форум е обещанието ти! Дадох ти одеве срок - очаквам отговор ясен и недвусмислен - ще , или не? Не си и помисляй, че ще ти мине номера да върнеш пари и така да се оттървеш!

Няма да коментирам обидите и лапешките ти определения - нито си ми на годините, нито на чекиите, нито на опита ми, нито на каквато и да е друго. Ще си карам според правилата, малчо - ще си пусна репорта и ще настоявам до дупка!


Моля за повече мнения от колегите, прочели темата - дали аз съм ги приел нещата като обещания , или обещанията му са си факт и той сам го потвърждава в скайп, а тук твърди обратното? Дали, след като са факт обещанията му за конкретно описани от него ъпдейти, и то в определен срок от време, и които ъпдейти обещава, че ще разпрати на всички закупили системата, дали това означава, че в цената му влизат задължително и ъпдейтите, а и не е ли това е голям фактор, за да реша да закупя или не системата?


В следващи мнения ще коментирам и лъжите ти относно плащането и коректността, а и че си ми писал в скайп 20 пъти и не съм бил получавал съобщенищта...
 
От: Фейсбук viral(like) система

baydene за коректност бях коректен точно колкото и ти. Пратих ти системата предварително, въпреки, че редното беше първо да се заплати. Все тая.

..............

Я да видим сега дали и тук лъжеш....
Ето цитат от твое лично съобщение тук, преди да се намерим в скайп - 22-05-14, 20:50 :
pst каза:
Ами, за мен не е от значение, кой е с по-висок итрайдер, нито съм за 1 скрипт, така че, щом предпочиташ първо да ти го пратя - нямаш проблеми, но самата сделка, нека я направим малко по-късно през ноща, или утре сутринта/следобед, че в момента се работи по-скрипта, да мога да ти го пратя във завършен вид :)
Ако искаш ме добави в скайп - ilko.96 за да можем по-бързо да комуникираме :)

А това е цитат от скайп, след 23.5.2014 г. 14:13:44 :
pst:
"междодругото нямам получено плащане"

Аз:
"между другото кой ти е казал, че вече имаш такова? и между другото, вчера какво се разбрахме за плащането? но , както и да е, кажи ми колко евра дати преведа"
 
От: Фейсбук viral(like) система

Ще се повторя. Явно е нужно. Както казах ти писах приятелската и ти споделях как се развиват нещата около проектите ни. В момент на работа ти пишеш - Какво става с ъпдейтите? - Аз ти отговорям, че работим, а ти питаш обещавам ли? - Отговарям ти - да, с умисъл, че ние реално работим. В последствие нещата се проточиха и поради външни фактори прекратихме работа над системата, това не ме прави длъжник. Тъй като в цената, която заплати беше само и единствено системата. Не знам колко по просто да го обясня. Няма да ти отговарям повече, не заслужаваш. Пичовете в този форум са много и се работи лесно с тях, няма как 2-3ма смешника да ми съборите репутацията, по простата причина, че успешните предприемачи в този форум умеят да преценяват хората и от изманипулирани и грешно изнесени и преразказани чатове, няма как да ги заблудите. Давам си дума в този пост, че повече на балъци и смешници в този форум няма да напиша и една дума, ревете колкото искате - но е време да насочите злобата си някъде другаде.

Поздрави.
 
От: Фейсбук viral(like) система

Ще се повторя. Явно е нужно. Както казах ти писах приятелската и ти споделях как се развиват нещата около проектите ни. В момент на работа ти пишеш - Какво става с ъпдейтите? - Аз ти отговорям, че работим, а ти питаш обещавам ли? - Отговарям ти - да, с умисъл, че ние реално работим. В последствие нещата се проточиха и поради външни фактори прекратихме работа над системата, това не ме прави длъжник. Тъй като в цената, която заплати беше само и единствено системата. Не знам колко по просто да го обясня. Няма да ти отговарям повече, не заслужаваш. Пичовете в този форум са много и се работи лесно с тях, няма как 2-3ма смешника да ми съборите репутацията, по простата причина, че успешните предприемачи в този форум умеят да преценяват хората и от изманипулирани и грешно изнесени и преразказани чатове, няма как да ги заблудите. Давам си дума в този пост, че повече на балъци и смешници в този форум няма да напиша и една дума, ревете колкото искате - но е време да насочите злобата си някъде другаде.

Поздрави.
Как така първо си му казал, че РАБОТИТЕ и, че ще го получи в даден срок, и в същото време си му обещал, а после в този пост отгоре пишеш, че не си длъжник ?
Ти чуваш ли се кви ги дрънкаш изобщо?

Айде само, да не викаш смешници във форума и балъци става ли ? Доста сериозни хора отделят от времето си за да ти пишат в темата тук, хора, които правят бизнес, а не лаладжийстват.
Като се прави бизнес се прави! Като си даваш думата си я даваш, ако ли не, връщаш парите, ИЗВИНЯВАШ СЕ ПУБЛИЧНО, и оставяш нещата(скрипта) безвъзмездно на човека от, който си го е купил от теб.
Ако съответно потребителя търговец, сметне за добре, може да каже ОК, извинен си, и да не накърни достойнството ти на бизнесмен, нещо, което ти нямаш и може би, ако не се научиш да четат какво ти пишат хората, няма и да получиш никога.

Ще вървиш по стъпките на обикновенните мошенници, които рано или късно живота ги праща на 1 място, на което повярвай ми не трябва да ходиш(казвам го от опит, като човек, който е на практика в прокуратурата).

Хващай се в ръце, извини се на хората, и започни да правиш бизнес като нормален човек.
 

Горе