Фейсбук viral(like) система

От: Фейсбук viral(like) система

Ще се повторя. Явно е нужно. Както казах ти писах приятелската и ти споделях как се развиват нещата около проектите ни. В момент на работа ти пишеш - Какво става с ъпдейтите? - Аз ти отговорям, че работим, а ти питаш обещавам ли? - Отговарям ти - да, с умисъл, че ние реално работим. В последствие нещата се проточиха и поради външни фактори прекратихме работа над системата, това не ме прави длъжник. Тъй като в цената, която заплати беше само и единствено системата. Не знам колко по просто да го обясня. Няма да ти отговарям повече, не заслужаваш. Пичовете в този форум са много и се работи лесно с тях, няма как 2-3ма смешника да ми съборите репутацията, по простата причина, че успешните предприемачи в този форум умеят да преценяват хората и от изманипулирани и грешно изнесени и преразказани чатове, няма как да ги заблудите. Давам си дума в този пост, че повече на балъци и смешници в този форум няма да напиша и една дума, ревете колкото искате - но е време да насочите злобата си някъде другаде.

Поздрави.

Е, все е имало нагли зурли тук, но като теб не е имало! :lol: изманипулирани и грешно изнесени и преразказани чатове ли??? Защо ли си правих труда да копирам само текста, без даниите?? След малко ще си поправя грешката ....
 
От: Фейсбук viral(like) система

pst - обещал си, после не си спазваш обещанието, виновен си! И за да се скриеш си изтри мнениеята.
 
От: Фейсбук viral(like) система

pst - обещал си, после не си спазваш обещанието, виновен си! И за да се скриеш си изтри мнениеята.
Виж сега. Ясно и точно пишеше в първото ми мнение. "При евентуално развитие на системата, всеки закупил системата сега, ще получи напълно безплатно нейните ъпдейти." Това, че в лична коренспонденция съм обещал на baydan, че ще има ъпдейти, понежа така беше планувано, а това се случи просто защото го имах за приятелче, сега разбирам, че е трябвало да се държа с него просто като един клиент и на въпросите му за ъпдейтите, просто да му кажа "Ако има ъпдейти ще ти ги пратим" и повече да не му обръщам внимание - е, да грешката тук е моя. Не се чуствам виновен и длъжен на никого, единствено baydan реве за ъпдейти, всички останали клиенти, закупили системата са доволни. Едвали някой магазин ще затвори, защото на 1 от клиентите му не харесва сиренето им. Дори и някой ден да доразвия системата, на всички закупили ще пратя ъпдейти, само на baydan няма да го направя, няма по неблагодарен човек от него, съветвах го как да монетизира сайта, съпортвахме с каквото можем за да върви гладко системата, и му я продадохме на префернциална цена с остъпка и човека отново е недоволен. Мразя такива хора, нагли, използвачи и манипулатори.
 
От: Фейсбук viral(like) система

Виж сега. Ясно и точно пишеше в първото ми мнение. "При евентуално развитие на системата, всеки закупил системата сега, ще получи напълно безплатно нейните ъпдейти." Това, че в лична коренспонденция съм обещал на baydan, че ще има ъпдейти, понежа така беше планувано, а това се случи просто защото го имах за приятелче, сега разбирам, че е трябвало да се държа с него просто като един клиент и на въпросите му за ъпдейтите, просто да му кажа "Ако има ъпдейти ще ти ги пратим" и повече да не му обръщам внимание - е, да грешката тук е моя. Не се чуствам виновен и длъжен на никого, единствено baydan реве за ъпдейти, всички останали клиенти, закупили системата са доволни. Едвали някой магазин ще затвори, защото на 1 от клиентите му не харесва сиренето им. Дори и някой ден да доразвия системата, на всички закупили ще пратя ъпдейти, само на baydan няма да го направя, няма по неблагодарен човек от него, съветвах го как да монетизира сайта, съпортвахме с каквото можем за да върви гладко системата, и му я продадохме на префернциална цена с остъпка и човека отново е недоволен. Мразя такива хора, нагли, използвачи и манипулатори.

pst - Благодаря, че потвърди думите ми, че си некоректен. Сега сам обясни как си обещавал и после си решил да се скриеш като си изтрил мнението си, така, че никой да не види какво си обещавал.
Сам написа как си обещал на човека и после си решил да не си изпълниш обещанието. Между другото ако не знаеш, това те прави лъжец!
 
От: Фейсбук viral(like) система

Как така първо си му казал, че РАБОТИТЕ и, че ще го получи в даден срок, и в същото време си му обещал, а после в този пост отгоре пишеш, че не си длъжник ?
Ти чуваш ли се кви ги дрънкаш изобщо?

Айде само, да не викаш смешници във форума и балъци става ли ? Доста сериозни хора отделят от времето си за да ти пишат в темата тук, хора, които правят бизнес, а не лаладжийстват.
Като се прави бизнес се прави! Като си даваш думата си я даваш, ако ли не, връщаш парите, ИЗВИНЯВАШ СЕ ПУБЛИЧНО, и оставяш нещата(скрипта) безвъзмездно на човека от, който си го е купил от теб.
Ако съответно потребителя търговец, сметне за добре, може да каже ОК, извинен си, и да не накърни достойнството ти на бизнесмен, нещо, което ти нямаш и може би, ако не се научиш да четат какво ти пишат хората, няма и да получиш никога.

Ще вървиш по стъпките на обикновенните мошенници, които рано или късно живота ги праща на 1 място, на което повярвай ми не трябва да ходиш(казвам го от опит, като човек, който е на практика в прокуратурата).

Хващай се в ръце, извини се на хората, и започни да правиш бизнес като нормален човек.
А, ти става ли да не ме учиш кое как се прави?



Как така първо си му казал, че РАБОТИТЕ и, че ще го получи в даден срок, и в същото време си му обещал, а после в този пост отгоре пишеш, че не си длъжник ?
Ти чуваш ли се кви ги дрънкаш изобщо?

- Сега ще ти кажа как:
По простата причина, че на клиентите, при въпрос дали ще има ъпдейти им отговаряхме, че ако има такива ние сами ще ги потърсим и до там, никой не започна да опява "Ама аз ти платих ти си длъжен да ми дадеш ъпдейти" хората бяха наясно, че купуват система, само система, и ъпдейтите не влизат в цената, а са просто евентуален бонус. (Явно са прочели и разбрали какво купуват.)

А на байдан му споделях как вървят нещата като цяло и още щом с колегата ми решихме да започнем версия 2 и започнахме да си правим списък с новите екстри му казах, че решихме да правим ъпдейти и работим, в последствие нещата се объркаха и зарязахме проекта и данчо почна да реве.
ИЗВОД:
Трябвало е просто да се държа с него просто като с един клиент и на въпроса му дали и кога ще има ъпдейти просто да му отговоря, че ако има такива ще му пишем. И проблем нямаше да има. Тук признавам, че грешката е моя, че съм се доверил на някакъв злобар и манипулатор.

Не знам защо на всеки трябва да го повтарям, за 20 ти път обяснявам ситуацията. Дано правите по-добре бизнес отколкото четете.
 
От: Фейсбук viral(like) система

Та... да си поправя грешката, че първо дадох цитати от скайп без данните ни и без скрийншоти!
Ето сега всеки от цитатите ми, придружен със скриншот и сега пак кажи, че предоставям "изманипулирани и грешно изнесени и преразказани чатове"

Цитат 1:

1. както казах, закупих "системата" на 23 май, като преди да реализираме сделката и преди да му платя, му зададох някои въпроси в скайп:
- Въпрос:
"я ми кажи какви неща смятате да правите по видеосистемата?"
- отговор от pst:
"ами за следващата версия, до момента са планирани
- изключване/вкл. харесванията
-изкл./вкл. share to view
-персонализация на визията/промяна на цвето и тн
-отчитане на добените харесвания на страници
-задаване на конкретен брой харесвания на страница
до момента са това, нещата които ще добавяме, навярно и други неща ще се добавят"

- Въпрос:
"а след колко време ще сте готови с ъпдейтите?"
- отговор от pst:
"утре би трябвало всичко да е готово" - тук напомням, че този разговор е на 23 май, ПРЕДИ да му платя!
ето съответните скрийншоти от скайп:Цитат 1 - 1.jpgЦитат 1 - 2.jpg


Цитат 2:

Този разговор го водим в около 2:00 до 2:30 часа сутринта на 23 май и след като му казвам, че ще купя системата при тези условия (въпросите ми и отговорите му):
- Аз:
"ок, утре след 12 часа на обяд тук ли ще си ?да действаме, тоест, купувам системата цялата"
- отговор от pst:
"да, ясно, както сме се разбрали, иначе аз ще съм тук, но не съм сигурен програмиста дали ще е 100% готов до 12, веднага щом е готова , ще ти драсна"
- Аз:
"за кое да е готов?аааа, с ъпдейтите ли?" - въпросните обещани ъпдейти, описани малко по-горе
- отговор от pst:
"да"
- Аз:
"ми ок де, когато е готов, не му давай зор"
ето и съответният скрийншот:Цитат 2.jpg


Цитат 3:

- Въпрос:
"само от ютуб ли каза че може клипове, вбокс - не?"
- отговор от pst:
"не, но е идея, и във следващата версия ще го добавим"
ето и съответният скрийншот:Цитат 3.jpg


Цитат 4:

През деня, в 13:18 часа започване следния разговор в скайп:
- pst:
"Gotova e sistemkata"
- Въпрос:
"и кво направихте по системата? просто я довършихте ли или и добавихе нещо ново?"
- отговор от pst:
"ами основно я довършихме, имаше разни дреболии, иначе има добавена опция, срещо всяка добавена страница, ти показва колко пъти е отворена/кликната, т.е харесана, която във времето ще ъпдейтнем, за да показва с максимална точност, щото в момента взима "резултатите" от самия сайт/система, а за напред, ще гледаме да взима преди добавянето на страницата лайковете и съответно след добавянето направо от фб" - да отбележа, че от въпросните обещани ъпдейти, описани малко по-горе, само един е направен, почти де :)
ето и съответните скрийншоти:Цитат 4 -1.jpgЦитат 4 -2.jpg


Цитат 5:

Следва сделката, която минава нормално (между другото, му преведох с 10% повече от уговорената сума, платих и такста на пепал) и аз търпеливо чакам обещаните ъпдейти .... до 2-ри юни, когато в скайп:
- Въпрос:
"защо излъга и мен и в темата си, че скрипта ще има ъпдейти до седмица-две и на всеки закупил я ще му бъде даден ъпдейта? Защо излъга така нагло и си редктирал темата си?"
- отговор от pst:
"Защото продадох системата достатъчно и нямам намерение да я продавам допълнително. И не съм излъгал никого, ъпдейт ще има и ще го получите, всички които са закупили нещатата , но наистина съжелявам, но нещата не стават с щракнаване на пръсти"
- Въпрос:
"защо си си редактирал тогава мнението, където беше писал това, а?"
- отговор от pst:
"Защото беше във първото мнение?" - желязна логика, нали :lol:
- отговор от pst:
"като ти пратя ъпдейта искам едно ГОЛЯМО СЪЖАЛЯВАМ от тебе.
За 99-ти път ще ти го кажа, НЕ СЪМ ИЗЛЪГАЛ! ПО ЪПДЕЙТИТЕ СЕ РАБОТИ И ЩОМ СА ГОТОВИ ЩЕ ГИ ПОЛУЧИТЕ? КОЕ НЕ ТИ СТАНА ЯСНО????????????????????????
за 100-тен път се повтарям, че ъпдейт ще има и ще го получите"
ето и съответните скрийншоти:Цитат 5 -1.jpgЦитат 5 -2.jpgЦитат 5 -3.jpg


Цитат 6:

- Въпрос:
"И понеже изтри нарочно мнението си , където беше писал че ъпдейтите ще са скоро, питам те сега тук - кога ще са готови ъпдейтите ви, какви ще са всъщност те конкретно?"
- отговор от pst:
"Нищо не съм трил." - малко преди това пък каза, че причината е ""Защото беше във първото мнение?""
- отговор от pst:
"Като са готови ъпдейтите ще ги видиш какво включват. Предварително, в процес на работа не искам да говорим, какво ще включват и тн, защото ако нещо променим, да няма пак "Ти ме излъга."" - младежът много бързо го хвана деменцията, за няма и 10 дни :lol: - можете да прочетете по-горе колко конкретен беше по въпроса на 23 май :)
- Въпрос:
"Като са готови - кога ще е това?"
- отговор от pst:
"Надявам се до краят на седмицата, въпреки това НЕ ОБЕЩАВАМ, а просто информативно ти казвам какви са вижданията до момента, но всe пак всичко може да се случи."
- Аз:
"разбира се , че може, само да не се случи точно тази седмица, после и другата ..."
ето и съответният скрийншот:Цитат 6.jpg


Хайде сега, младежо нагъл. пак кажи, че предоставям "изманипулирани и грешно изнесени и преразказани чатове"
Да покажа ли и "изманипулирани и грешно изнесени и преразказани чатове" как лъжеш, че си ми писал 20 пъти в скайп , а?
 
От: Фейсбук viral(like) система

А, ти става ли да не ме учиш кое как се прави?



Как така първо си му казал, че РАБОТИТЕ и, че ще го получи в даден срок, и в същото време си му обещал, а после в този пост отгоре пишеш, че не си длъжник ?
Ти чуваш ли се кви ги дрънкаш изобщо?

- Сега ще ти кажа как:
По простата причина, че на клиентите, при въпрос дали ще има ъпдейти им отговаряхме, че ако има такива ние сами ще ги потърсим и до там, никой не започна да опява "Ама аз ти платих ти си длъжен да ми дадеш ъпдейти" хората бяха наясно, че купуват система, само система, и ъпдейтите не влизат в цената, а са просто евентуален бонус. (Явно са прочели и разбрали какво купуват.)

А на байдан му споделях как вървят нещата като цяло и още щом с колегата ми решихме да започнем версия 2 и започнахме да си правим списък с новите екстри му казах, че решихме да правим ъпдейти и работим, в последствие нещата се объркаха и зарязахме проекта и данчо почна да реве.
ИЗВОД:
Трябвало е просто да се държа с него просто като с един клиент и на въпроса му дали и кога ще има ъпдейти просто да му отговоря, че ако има такива ще му пишем. И проблем нямаше да има. Тук признавам, че грешката е моя, че съм се доверил на някакъв злобар и манипулатор.

Не знам защо на всеки трябва да го повтарям, за 20 ти път обяснявам ситуацията. Дано правите по-добре бизнес отколкото четете.
Наглецо малък, престани да се напиняш да преиначаваш собствените си думи, не ти се отдава, не ти се отдава и да лъжеш, хич даже, ставаш все по-смешен и жалък :lol:

Малкия наглец, не съм те питал дали ще има ъпдейти след закупуването, а преди това!! За справка вижте Цитат 1 и Цитат 2 от предното ми мнение! Питах те направо - кога ще са готови ъпдейтите, защото ти сам в темата си беше обявил, че ще има след седмица-две и те ще бъдат дадени безплатно на закупилите и после сам в скайп призна това и няколко пъти обеща същото! Това са фактите и ги доказах тук неколкократно!
И престани вече да обиждаш колегите, докато е време...! Мнооого далеч си от постигнатото от тях! Чудно защо още светиш в зеленко?.... Колеги?..
 
От: Фейсбук viral(like) система

а бе какъж Ви е проблема аз не спамя за разлика от други тука а само питам
 
От: Фейсбук viral(like) система

а бе какъж Ви е проблема аз не спамя за разлика от други тука а само питам
Аз много ясно ти казах къде е проблема! А и продължаваш да наглееш, не прочете ли какво пише в първото мнение?!
 

Горе