Залози за състоянието на Гърция след 6 месеца

Sky

Well-Known Member
Предистория:
Гръцко гладно нема

Та откривам залозите за състоянието на Гърция след 6 месеца (примерно).

След нова година се събираме на по винце за сметка на непозналите.

Ако ще се включите със залог спазвайте що годе шаблона:

1. От едно до десет оценка спрямо състоянието и преди месец
2. Вашия точен залог.

Може да предложите и вие условия.
 
От: Залози за състоянието на Гърция след 6 месеца

Aз не знам тоя глупец блеки защо по цял ден и цяла нощ пише по форумите глупости, вместо да го вземат за един финансист да оправя гърците и руснаците.
 
От: Залози за състоянието на Гърция след 6 месеца

Aз не знам тоя глупец блеки защо по цял ден и цяла нощ пише по форумите глупости, вместо да го вземат за един финансист да оправя гърците и руснаците.
Аз слагам бас, че е на заплата и избива комплекси като се прави, че ги разбира нещата. Просто като всеки друг тук работи добре с търсачките.
 
От: Залози за състоянието на Гърция след 6 месеца

Брех нашият любим хейтър пуснал тема, чак сега я видях.
А нашето любимо болшивикче решил да пише без помощта на някой и както винаги бисери ръси.

Геройче, да ти е валидна анкета сложи някакви икономически измерения от 1 до 10 е нищо. Мислих те за Ентелигент, що не се сети за това?

А до въпросите и предположенията - аз правя пари именно от такива фин. "анализатори" и "експерти" и тоновете глупости на власт имащите - всичко това се материализира на валутният пазара и дава предпоставки за пари. Надявам се да съм ви задоволил любопитството, за жалост не си падам по работа и нейната сигурност, за това го оставям на вас SEO "експертите"и web програмистите :)
 
От: Залози за състоянието на Гърция след 6 месеца

Брех нашият любим хейтър пуснал тема, чак сега я видях.
А нашето любимо болшивикче решил да пише без помощта на някой и както винаги бисери ръси.

Геройче, да ти е валидна анкета сложи някакви икономически измерения от 1 до 10 е нищо. Мислих те за Ентелигент, що не се сети за това?

Може да предложите и вие условия.
Дай предложение как да оформим залога и съответно отговори ако ти стиска.
 
От: Залози за състоянието на Гърция след 6 месеца

Дай предложение как да оформим залога и съответно отговори ако ти стиска.

Избери си някой макро индикатор - ей на вземи си БВП за начало.
От сега ти казвам, че БВП ще е по-ниско след 6 месеца спрямо Юни.
А за залог, какъв е коефициента ти?

Като цяло темата е стил кварталната кръчма, така че не знам каква стойност мислиш, че ще изгради освен развлекателна :)
 

Горе