Предлагам реклама (добавяне на ваши статии в сайт) с цел продажби и популялизиране!

webmast367

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, предлагам публикуване на ваши статии в мой сайт с около 1 000 000 посещения месечно.
Статиите се пишат от вас аз само ги добавям според това,колко са интересни ще се реализира и добрата посещаемост за това не нося отговорност дали ще се хареса от аудиторията.

Цена за 1 публикация 50 лева,което включва статията ви,снимки + линк към сайта на продукта ви.
НАПРИМЕР:
Свалих 50кг само за месец ползвайки този продукт вижте повече или поръчайте на www.site.com
Освен добавянето на статията тя ще бъде рекламирана 2 дни във Фейсбук страници с над 500 000 - 600 000 фена ,като за 2та дни ще бъде публикувана около 8-10пъти в различно часово време през целия ден.
Според това,как е написана статията и според това дали ще имат интерес потребителите към продукта статията може да донесе адски много трафик а може да донесе и малък.
Услугата я предлагам за пръв път,като идеята ми дойде от 1 клиент,който искаше за тази цена да тестваме въпросната услуга и остана много доволен от резултата.

Предлагам и пакетни цени,ако някой прояви интерес.

1 публикация 50 лева
2 публикации 90 лева
3 публикации 130 лева
5 публикации 200 лева
10 публикации 350 лева

Сайта ще пратя само на хора,които имат наистина интерес да поръчат а не на такива дето се чудят само от къде да крадат статии! Става въпрос за новинарски сайт и не мисля,че като цяло има голямо значние какъв точно е сайта,като аз правя просто реклама публикувайки ваша статия с линк към сайта ви и го спамя по моите страници!

Ако имате някакви въпроси оставам на разположение. Поздрави
 
От: Предлагам реклама (добавяне на ваши статии в сайт) с цел продажби и популялизиран

Здрвейте колеги реших да пусна една промоция за сериозни предприемачи и редовни клиенти.

10 статии за ваши продукти + линк към сайта ви с цел реклама цена 100 лева.
Освен добавянето на статиите те ще бъдат публикувани 4-5 пъти в различно часово време в рамките на 24 часа в над 500-600 хил фейсбук фена.
Ако имате интерес може да бъдат публикувани повече от 1 ден,като за всеки следващ увеличава цената с 50 лева.
Пример: 10 статии + 2 дни споделяне 150 лева / 3 дни 200 лева и т.н

При всяка следваща поръчка ще получавате и ден бонус споделяне.
Офертата важи докато се намерят 3-4 човека за статии всеки ден,като цената за дългосрочна работа ще бъде коренно различна от горе описаната.

Офертата е идеална за всякакъв вид реклама на продукти с цел продажба или каквото друго се сетите и сметнете ,че си струва да влагате пари за добрата му реклама.

В общи линии моята работа ще е да доставя статията до потребителите и да им кажа едва ли не,че вашия продукт е номер едно,и ако това не е добра реклама значи аз не си разбирам от работата.
Също мога да предложа и директни линкове на ваши статии от ваши сайтове,като цената е 100 лева за 5 линка. Линковете освен във всичките ми страници ще бъдат публикувани и в профила ми,който е със 100 000+ последователя!
Не показвам страници на никой,тъй като не са 1-2 и нямам нервите да ги диря всички по профили и т.н и да ги пращам насам натам за това пускам 5 тестови линка по 20 лева за заинтересованите да тестват дали ще имат полза от услугата,която предлагам.
ЗА поръчки на повече от 1 пакет 5 линка 1 линк бонус+
 
От: Предлагам реклама (добавяне на ваши статии в сайт) с цел продажби и популялизиран

Искам единия тестов линк и ако е като предишните услуги които получих вече ставам абонат :roll:
 
От: Предлагам реклама (добавяне на ваши статии в сайт) с цел продажби и популялизиран

Имаш го колега, и знаеш,че ще е по-добре винаги :D
 
От: Предлагам реклама (добавяне на ваши статии в сайт) с цел продажби и популялизиран

Искам и аз тестов линк, но ми е важно да погледна къде ще бъде публикуван. Нишата е обзавеждане за баня. Поздрави!
 
От: Предлагам реклама (добавяне на ваши статии в сайт) с цел продажби и популялизиран

Както споменах по-горе не показвам,къде ще се публикува линка по простата причина,че става дума за над 50 страници на няколко профила! Най-малкото което е 20те лева не ме устройват да загубя това време в търсене,записване,изпращане! А и от съображение за сигурност не искам да показвам всичко,с което разполагам. Някои хора ползваха вече услугите ми и са доволни. Ако те плаши това да загубиш 20 лева за тестов линк (именно това е идеята тестов) то значи темата не е за теб,както и офертата ми.
Който е наясно знае,че дори в 10к страница да се направи пост,ако самия пост е интересен и достигне до хора,които имат интерес той ще бъде доста полужителен,а тук говорим за много много повече страници :)
АКо все пак проявите интерес и решите да рискувате едни 20 лева съм насреща.
Моята цел не е да забогатея с 20 лева нито клиентите да обеднеят със същата сума. Все пак това е бизнес никой не си цапа името с жълти стотинки. Поздрави
 
От: Предлагам реклама (добавяне на ваши статии в сайт) с цел продажби и популялизиран

Ако офертата е валидна все още, се нареждам за един от тестовете.
 
От: Предлагам реклама (добавяне на ваши статии в сайт) с цел продажби и популялизиран

Здравейте, офертата вече не е актуална ! Благодаря за интереса.
 

Горе