Домейн+хостинг да не могат да се проследят

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Трябва ми домейн + хостинг , но желанието ми е да остане скрито , да не може да се проследи кой стои зад сайта. откъде да си ги закупя, трябват ми за 3 месеца, не за повече.
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

От кого ще се криеш?
Защото ако ще се криеш само от някой кретен е едно, ако ще се криеш от някой по-напред с материяла е друго.
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Е то вече почти всички компании предлагат такава "защита"
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Домейна си го вземаш от NameCheap като плащаш WhoisGuard - $2.88 на година.
Хостинга е по-труден... вземаш си DigitalOcean $5 на месец и си правиш каквото искаш.

И проблем... понеже плащането ще минава със кредитни/дебитни карти ще оставиш следи. Ако искаш без следи... триково е, но намери прокси през което да мине операцията. Имам предвид не прокси сървър, ами някой който да проксира операцията. Един вид бушон.

А къде да намерим бушони... светът е голям и бушони дебнат отвсякъде!
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Зависи какво ще хостваш но ...
хостинг ccihosting.com домейн internet.bs, плащаш с биткоин. :)
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Ами просто ще пусна един информационен саайт към един човек, да кажем една политическа личност
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Домейна си го вземаш от NameCheap като плащаш WhoisGuard - $2.88 на година.
Хостинга е по-труден... вземаш си DigitalOcean $5 на месец и си правиш каквото искаш.

И проблем... понеже плащането ще минава със кредитни/дебитни карти ще оставиш следи. Ако искаш без следи... триково е, но намери прокси през което да мине операцията. Имам предвид не прокси сървър, ами някой който да проксира операцията. Един вид бушон.

А къде да намерим бушони... светът е голям и бушони дебнат отвсякъде!

на познат му спряха от ДЕА сайт за някакви стероиди или подобни шитни, който беше хостнат в неймчийп , а сайта беше магазин с 1 клиент на български от 3 месеца просто някой го репортнал до някаква организация, която си сътрудничи с иккан и деа, заеби неймчийп
 
От: От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

на познат му спряха от ДЕА сайт за някакви стероиди или подобни шитни, който беше хостнат в неймчийп , а сайта беше магазин с 1 клиент на български от 3 месеца просто някой го репортнал до някаква организация, която си сътрудничи с иккан и деа, заеби неймчийп

Е...DEA си е мощна организация и домейна щом е щатски - ясна е работата.
 
От: От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Е...DEA си е мощна организация и домейна щом е щатски - ясна е работата.

Всеки .com .net и т.н. домейн на практика е щатски без значение къде е регистриран. Спират ги директно през ICANN дори и да регнат в офшорен доставчик и с privacy protect. За това като правиш подобни изцепки вземаш ccTLD домейн от някоя комунистическа страна.
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Е не вярвам чак толкова да се разровят и то точчно от България, значи един привейт протект е достатъчен
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=61755 какво стана с тази тема, защо така се покри?

нямам какво да кажа по темата, само ще се нервирам, а поне интерес да имаше.. единия ме заплашва че щял да пусне системата безплатно, нека кажете му да я пусне , пък да видим. Аз като съм казал че няма онлайн друг с такава система значи е така. Не съм казал че никой я няма, казах че в интернет не е онлайн..... + това почнаха пазарлъците веднага....
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

e нали си я продавал преди, как така никой я няма?
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

най-добре е пусни си хост от укоз там едвали ще им кажат следите ти!
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Над 15 годишния ми опит с подобни дилеми ти казвам че по сигурно от фрее хостинг/домейн през фрее wifi или чужд рутер няма да откриеш . В другите случай винаги си изложен на риск .
 
От: Домейн+хостинг да не могат да се проследят

Опитваш се да продадеш домейн за Доналд Тръмп ли?
 

Горе