Публикуване на статии с до 2 линка

От: Публикуване на статии с до 2 линка

Препоръчвам! Възползвах се от възможността, която предлага колега и съм много доволна. Бързо и коректно отношение!
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Препоръчвам! Възползвах се от възможността, която предлага колега и съм много доволна. Бързо и коректно отношение!

Благодаря, Колега! Винаги можеш да разчиташ на мен! Хубав ден!
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Доволна съм от колегата. Бърза и лесна комуникация. Коректен, всичко е тип-топ. Пак ще се възползвам от услугите му.
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Доволна съм от колегата. Бърза и лесна комуникация. Коректен, всичко е тип-топ. Пак ще се възползвам от услугите му.

Благодаря, Колежке! Всички са Добре дошли! :)
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Колко са дневните посещения?
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Аз съм заинтересован, но понеже все още не ми дава да изпращам лични съобщения, ще попитам тук, пък ако прецените ми пишете на лично или ми отговорете тук :)
1. Как става заплащането?
2. Ако не ни допадне материала ще може ли да поискаме нов такъв?
3. Може ли да изпратите 2-3 примерни материала, за да ги разгледам.
Благодаря предварително!
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

Аз съм заинтересован, но понеже все още не ми дава да изпращам лични съобщения, ще попитам тук, пък ако прецените ми пишете на лично или ми отговорете тук :)
1. Как става заплащането?
2. Ако не ни допадне материала ще може ли да поискаме нов такъв?
3. Може ли да изпратите 2-3 примерни материала, за да ги разгледам.
Благодаря предварително!

Колега, не ставай смешен! Това е труд, а всеки труд се заплаща! Дайте си ваша статия и работата е ОК! :)
 
От: Публикуване на статии с до 2 линка

И аз се възползвах от услугата на колегата. Отлична комуникация, работи бързо, качествено и на добра цена. За в бъдеще отново бих ползвал услугите му.
 

Горе