Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

kamentk

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
59   0   0
Здравейте,

Предлагам добавяне на БГ потребители във ФБ групи(Не страници)

Потребителите се добавят ръчно. Потребителите са реални и активни. Профилите от които ще ги добавям съм ги правил за мен, така че хората вътре са подбирани, не са случайна аудитория.

Цена:
500 души - 5 лв.
1000 души - 12лв.
2000 души - 26лв.
3000 души - 40лв.
4000 души - 60лв.
5000 души - 80лв.
6000 души - 100лв.
7000 души - 125лв.


500 жени - 8 лв.
500 мъже - 8 лв.

1000 жени - 18 лв.
1000 мъже - 18 лв.

1500 жени - 30 лв.
1500 мъже - 30 лв.

250 души от София - 7 лв.

По-големи количества не мога да предложа към момента. За сметка на това можем да се разберем за някакво таргетиране, съответно на по-високи цени. Срок на изпълнение - 3 дни за всеки 1000 души. Т.е 3000 потребителя се добавят за около 9 дни.

Поканване на 1000 души да харесат ваша страница. - 10 лв.
Мога да предложа до 12 000 покани.


Страницата се харесва от около между 5 и 20 процента от поканените души.

Преди време имаше търсене на съответната услуга, не знам в момента как са нещата, но профилите ги имам, така че винаги можем да започнем работа при интерес от ваша страна.
_____________________________________________________________

;)РЕВЮТА ОТ ДОВОЛНИ КЛИЕНТИ:;)
______________________________________________________________
Супер много съм доволен от колегата. Добави ми феновете в срок и дори малко повече.
Коректен, точен и лесно се работи с него.
Благодаря много на колегата kamentk за феновете и след време ще се възползвам отново!

ПРЕПОРЪЧВАМ МНОГО СИЛНО - ВЪЗПОЛЗВАЙТЕ СЕ ОТ УСЛУГИТЕ МУ!
НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ!

Възползвах се от второто ревю и потвърждавам, че колегата е много точен и бърз /и преди съм работил с него/!
Относно услугата: добави ми дори малко над пакета от 1000 човека. Хората в групата са напълно реални и за сега няма отлив, дори напротив - има самоволно включващи се.
От тук нататък ще действаме да ги увеличим още повече и да вдигнем активността им.
С една дума колегата прави предостатъчно, после всичко си зависи от вас.
Успех и благодарности.

За втори път се възползвам от услугата на колегата.
Както първият път, така и сега комуникацията беше лесна, а работата бърза.
Добави ми малко повече фенове отколкото му платих.
Мога да кажа само суперлативи за него.
Много точен, коректен и разбран човек.
МНОГО СИЛНО ПРЕПОРЪЧВАМ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВАТЕ ОТ УСЛУГАТА МУ!

Приключи с моята поръчка. Коректен и точен. Препоръчвам

Точен и изключително коректен.Всичко мине без проблеми, добави и повече от необходимото.

Доволен съм от услугата на колегата и го препоръчвам :|

Всичко мина бързо и точно. Много добра работа и комуникация. Препоръчвам

Колегата е много точен. Ще се възползвам пак от услугите му!

Преди няколко седмици, колегата ми напълни една група от нулата (5к души). В момента всеки ден сами проявяват интерес към членство между 10-30 души на ден. Доволен съм и препоръчвам услугата.

Вчера поръчах на колегата 1000 души, днес вече е изпълнена поръчката. Работи бързо!

Коректен и точен е колегата , доволен съм от услугите му.

Много съм доволен, не за пръв път работим с @kamentk - винаги точен!

Поръчах 1000 потребителя за моята фейсбук група и определено съм доволен от услугата.
Всичко е коректно и навременно според договорката.
Хората са активни и определено при нужда бих поръчал отново.

При мен добре изглежда за момента :) препоръчвам.
_____________________________________________________________

:(РЕВЮТА ОТ НЕДОВОЛНИ КЛИЕНТИ::(
______________________________________________________________
 
Последно редактирано:
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Не би ли трябвало с увеличаване на бройката цената да пада, българи са предполагам
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Не би ли трябвало с увеличаване на бройката цената да пада, българи са предполагам

БГ са - да. С увеличението на бройката цената се увеличава, тъй като става все по-трудно набавянето. Ако вземеш 4*1000 за 4 различни групи цената ще е по-ниска. В случая 40 лв.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

:cool::cool::cool:
 
Последно редактирано:
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

:cool::cool:
 
Последно редактирано:
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Няма инструменти, всичко е ръчно, хората са реални. Предлагам качествена услуга. Ако правех нещо автоматично въобще нямаше да си правя труда да го предлагам. Иначе ми е любопитно какъв е този инструмент LG?
 
От: От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Няма инструменти, всичко е ръчно, хората са реални. Предлагам качествена услуга. Ако правех нещо автоматично въобще нямаше да си правя труда да го предлагам. Иначе ми е любопитно какъв е този инструмент LG?

Става въпрос за Like Jacking, няма как това да стане ръчно.
А иначе се извинявам, не съм чел внимателно.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Аа ясно. Няма проблеми. Ръчно се прави всичко. С Likejack не се занимавам и нямам и намерения.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Първия поръчал пакет от 1000 души - ще го получи на цена от 5 лв, като срещу това ще трябва да даде ревю. С доста хора съм работил във форума и е ясно, че няма да има излъгани и ощетени.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Първия поръчал пакет от 1000 души - ще го получи на цена от 5 лв, като срещу това ще трябва да даде ревю. С доста хора съм работил във форума и е ясно, че няма да има излъгани и ощетени.

Ако аз съм първият - ще се възползвам от промоцията!
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Здравейте,

Предлагам добавяне на БГ потребители във ФБ групи(Не страници)

Потребителите се добавят ръчно. Потребителите са реални и активни. Профилите от които ще ги добавям съм ги правил за мен, така че хората вътре са подбирани, не са случайна аудитория.

Цена:
1000 души - 11лв.
2000 души - 23лв.
3000 души - 35лв.
4000 души - 50лв.

По-големи количества не мога да предложа към момента. За сметка на това можем да се разберем за някакво таргетиране, съответно на по-високи цени. Срок на изпълниние - до 3 дни за всеки 1000 души. Т.е 3000 потребителя се добавят за максимум 9 дни.

Преди време имаше търсене на съответната услуга, не знам в момента как са нещата, но профилите ги имам, така че винаги можем да започнем работа при интерес от ваша страна.
А можеш ли да добавяш САМО жени, или само мъже?
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Възможно ли е набавянето на фенове и за FB pages ?
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

А можеш ли да добавяш САМО жени, или само мъже?

Попринцип да, но ми пиши с повече информация, за да мога да ти пратя конкретна оферта, малко ще е по-висока цената от описаното, тъй като това е таргетиране.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Възможно ли е набавянето на фенове и за FB pages ?

Попринцип услугата е само за групи, но можем да се разберем за това да изпратя покана на хората които бих добавил по групите да харесат страницата, но не знам какъв процент ще конвертират.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Супер много съм доволен от колегата. Добави ми феновете в срок и дори малко повече.
Коректен, точен и лесно се работи с него.
Благодаря много на колегата kamentk за феновете и след време ще се възползвам отново!

ПРЕПОРЪЧВАМ МНОГО СИЛНО - ВЪЗПОЛЗВАЙТЕ СЕ ОТ УСЛУГИТЕ МУ!
НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ!
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Супер много съм доволен от колегата. Добави ми феновете в срок и дори малко повече.
Коректен, точен и лесно се работи с него.
Благодаря много на колегата kamentk за феновете и след време ще се възползвам отново!

ПРЕПОРЪЧВАМ МНОГО СИЛНО - ВЪЗПОЛЗВАЙТЕ СЕ ОТ УСЛУГИТЕ МУ!
НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАТЕ!

Същото мога да кажа за колегата. Направи плащане в срока който посочи и веднага ми съдейства за да започна работата.

Благодаря много за думите. Всъщност, дори не съм приключил работа по проекта :)

Днес или утре приключвам там и съм свободен за нови поръчки.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Свободен съм за нови поръчки. Ако имате интерес, пишете.
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Здравейте, интересуваме дали промоцията 1000 души за 5.00 лева е все още актуална?
 
От: Предлагам: Добавяне на хора в FB групи - БГ

Здравейте, интересуваме дали промоцията 1000 души за 5.00 лева е все още актуална?
Попринцип не, но пишете ми на лично съобщение, да се разберем.
 

Горе