Качествено инсталиране на магазини

Статус
Not open for further replies.

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте, колеги!
Предлагам качествено изработване на онлайн магазини. Преди да започна с описа, нека първо сложа една таблица с нещата, които получавате базово. Те не са всичките, но ги слагам тук за начинаещите.

8574486b.jpg


Всеки, който поръча магазин при мен получава:
- Коректност в отношенията
- Качество и честност
- Допълнителни екстри, които никой от форума не предлага

Всеки клиент получава безплатно:
- Тема ( Напълно безплатно купувам за Вас темата, която си харесате от themeforest.net, например )
- Модули ( Допълнителни функционалности, които ще Ви бъдат предложени и които можете да видите по-надолу в темата )
- Екстри ( За първите трима клиенти от средния план, пускам безплатен конкурс във форума за лого дизайн, съгласно правилата + останалите екстри в плановете. За първия клиент, безплатен хостинг, двойно повече от посочените планове )


Изпратете ми задание, за да определя мога или не мога да се заема с поръчката и да Ви насоча към план. Плана се определя в зависимост от желанията на клиента за допълнителните екстри + сложността на поръчката. Цените за първите клиенти ще бъдат намалени. Цените ще бъдат обявени публично в темата скоро. 50% се заплаща преди старта на работата за теми и модули, а останалите - ако харесате това, което съм направил. Ако не одобрите работата ми, Ви връщам всички пари, които не са дадени за лицензи за модули и теми.
Ако трябва аз да Ви направя задание, то цената ще бъде двойна, защото не мога да проникна в мислите Ви и да разбера какво искате.


Други безплатни услуги:
- Вкарване на всички категории в сайта
- Попълване на страници от типа "Общи условия", "Условия за доставка" с Ваш текст, код и т.н.
- Конфигурация на вградения модул "приветствие", в който можете да интегрирате видео и описание за магазина Ви + други неща
- Създаване и конфигуриране на имейл акаунти до 10 броя на магазин


Относно модулите, напълно безплатно получавате:

1. Модул за харесване на facebook страница
2. Модул за експорт/импорт - Total Import PRO
3. Модул за блог
4. Модул за смяна на беграунда
5. Модул за логин със социалните мрежи
6. Модул за бърза поръчка на артикул от сайта без регистрация за 30 секунди
7. Интегриране на разплащателни системи като PayPal
8. Интегриране на опция чат с клиенти
9. Специален модул, който може да търси в Google снимки, съответсващи на заглавието на продукта

+ други модули при желание



ЦЕНОРАЗПИС

Всички услуги, които предлагам са само за версия на Opencart 1.5.6, 1.5.6.x

1. Инсталация и активация на модул от Ваш файл - 10 лв/бр*
2. Инсталация и активация на тема от Ваш файл - 20 лв/ бр*
3. Пълна конфигурация на модул до постигане на желания резултат - 35 лв ( Не важи за SEO модулите )
4. Пълна конфигурация на тема до постигане на желания резултат - 130 лв
5. Вкарване на Ваша информация в ст. страници "За нас", "Информация за доставка" и т.н. + напасване в страниците - 10 лв/страница
6. Интегриране на разплащателна система PayPal - плащане с баланс или кредитна карта с валута български лева в магазина - 40 лв
7. Интегриране на добавка за автоматично публикуване на нови продукти във Facebook - 36 лв*

* Цената не включва никаква конфигурация

Ще се обновяват.....


ЦЕНИ НА ПАКЕТНИТЕ УСЛУГИ

Пакет Start - 300 лв НОВА ЦЕНА 270 лв до 25.1.16 + 6 месеца хостинг
Пакет Standart - 500 лв НОВА ЦЕНА 470 лв до 25.1.16
Пакет Plantium - 800 лв НОВА ЦЕНА 740 лв до 25.1.16

Общо взето е това, ако се сетя нещо ще го добавям. Ако имате въпроси, не се притеснявайте да питате тук или на лс. Също така, както винаги няма никакъв проблем да хейтвате, критикувате без или с основателна причина...


МНЕНИЯ ЗА РАБОТАТА С МЕН:
Колегата се справи много добре с работата. Инсталира модули, ръчка по кода разни неща..Доволен съм и препоръчвам. Разбира ги нещата, а като му дойде времето ще покажа и магазина, защото още не е стартирал официално..





Поздрави,
 
Последно редактирано:
От: Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ

От няколко седмици разучавам Opencart и имам няколко въпроса. Защо точно версия 1.5.6 последната версия е 2.1.01 мисля. Твоят сайт коя версия използва ?
 
От: Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ

От няколко седмици разучавам Opencart и имам няколко въпроса. Защо точно версия 1.5.6 последната версия е 2.1.01 мисля. Твоят сайт коя версия използва ?

Здравей!
Всеки уебмастър избира подходящата за неговите нужди и възможности версия. Лично според мен, като това е само мое мнение, версията 2+ е за хора с много нерви и на мен лично не ми допада. Моя магазин е на версия 1.5.6. :)
 
От: Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ

Само като съвет.
Не може да имаш адреси подобни на този: http://storehome.info/index.php?route=product/category&path=67
Нямаш никакъв шанс за SEO после.
Напоследък имаме доста запитвания за SEO оптимизация от собственици на OpenCart магазини. И като направим SEO одит се виждат страшни неща и зверски омотани магазини с 3 вида URL адреси.
Тя е чудесна система, но си трябват доста допълнителни настройки и допълнителни модули, за да стане магазина готов за оптимизация.
Съветвам те да прочетеш всичко по темата за SEO оптимизиране на OpenCart след като вече е бил инсталиран за постигане на SEF интернет адреси.
 
От: Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ

Само като съвет.
Не може да имаш адреси подобни на този: http://storehome.info/index.php?route=product/category&path=67
Нямаш никакъв шанс за SEO после.
Напоследък имаме доста запитвания за SEO оптимизация от собственици на OpenCart магазини. И като направим SEO одит се виждат страшни неща и зверски омотани магазини с 3 вида URL адреси.
Тя е чудесна система, но си трябват доста допълнителни настройки и допълнителни модули, за да стане магазина готов за оптимизация.
Съветвам те да прочетеш всичко по темата за SEO оптимизиране на OpenCart след като вече е бил инсталиран за постигане на SEF интернет адреси.

Здравей!
Благодаря за съвета. Ще го взема предвид, опитвам се да му правя нещо по SEO, но материята за оптимизация не ми е особено ясна. Търся и чета в момента, но точно за сео урл-тата ми е най-сложно. :)
 
От: Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ

Здравей!
Благодаря за съвета. Ще го взема предвид, опитвам се да му правя нещо по SEO, но материята за оптимизация не ми е особено ясна. Търся и чета в момента, но точно за сео урл-тата ми е най-сложно. :)

Кое му е сложното, има си поле към всеки продукт или категория в което да сложиш SEO url-то. Аз лично не разбирам нищо от opencart, но ми отне около 5 мин след инсталацията да разбера как да си променя адресите, говоря за версия 2.0.3.1, тогава тази беше най-новата.
 
От: Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ

Кое му е сложното, има си поле към всеки продукт или категория в което да сложиш SEO url-то. Аз лично не разбирам нищо от opencart, но ми отне около 5 мин след инсталацията да разбера как да си променя адресите, говоря за версия 2.0.3.1, тогава тази беше най-новата.

СЕО адресите са включени, но имам технически проблем, причинен от един от модулите и затова моята ситуация е по-сложна.
 
От: Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ

И така....
Направих магазин за колегата @traiki, напълно по неговите изисквания и желания. Ако имате работа и поръчка за мен, моля пишете на лично. Отстъпки за първите записали се.
Ще го помоля той да напише мнението си тук, а ако иска - да покаже и магазина.
 
От: Безплатно инсталиране на Opencart магазин от начинаещ

Помоли да ти оправят заглавието или започни нова тема, че малко объркващо. В заглавието "Безплатно.." пък после става "Отстъпки за първите .."
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Колегата се справи много добре с работата. Инсталира модули, ръчка по кода разни неща..Доволен съм и препоръчвам. Разбира ги нещата, а като му дойде времето ще покажа и магазина, защото още не е стартирал официално..
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Тогава и аз си изтривам предложението.
 
Последно редактирано:
От: Качествено инсталиране на магазини

И така, колеги. Обновявам първия пост с актуален ценоразпис на услугите ми.


Всички услуги, които предлагам са само за версия на Opencart 1.5.6, 1.5.6.x

1. Инсталация и активация на модул от Ваш файл - 10 лв/бр*
2. Инсталация и активация на тема от Ваш файл - 20 лв/ бр*
3. Пълна конфигурация на модул до постигане на желания резултат - 35 лв ( Не важи за SEO модулите )
4. Пълна конфигурация на тема до постигане на желания резултат - 130 лв
5. Вкарване на Ваша информация в ст. страници "За нас", "Информация за доставка" и т.н. + напасване в страниците - 10 лв/страница
6. Интегриране на разплащателна система PayPal - плащане с баланс или кредитна карта с валута български лева в магазина - 40 лв

* Цената не включва никаква конфигурация

Ще се обновяват.....


ЦЕНИ НА ПАКЕТНИТЕ УСЛУГИ


Пакет Start - 300 лв
Пакет Standart - 500 лв
Пакет Plantium - 800 лв
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Заглавието е оксиморон.

Ивайло и качествено са две несъвместими понятия.

Виж старото си казваше самата истина - "Безплатно инсталиране на ОС от начинаещ".

За цените изобщо няма да коментирам, Ивайло ценовият диапазон за твоята квалификация е в рамките на 1-2 кафета, не повече.
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Обнових цените в списъка за кратък период от време. Намалението не е голямо, но за сметка на това ще добавя и 6 месеца хостинг за първия клиент на пакет "Старт" напълно безплатно. Освен това, пропуснах да кажа, че получавате безплатно създаване на имейли до 10бр/магазин + конфигурирането в абв поща, например.
 
От: Качествено инсталиране на магазини

Вашият Facebook маркетинг


8579805k.png



Имате голям магазин, задвижван на Opencart? Качвате продукти ежедневно? Нямате време да публикувате всичките си продукти във Facebook, а това е важно за Вас?

Това не е проблем!
За цената само от 20$, Вие получавате специална функционалност, която автоматично публикува във Вашата фен страница всеки един нов качен продукт.

Как работи?

От менюто Admin-> Catalog -> Product, когато добавяте/променяте артикул, в дясната лента се показва кутийка с текст "Post to FB Wall" ( Публикувайте на фен страницата си),в която можете да изберете ДА/НЕ. Ако сте избрали "ДА", то линка, картинката и описанието на продукта ще бъдат публикувани нън Вашата страница, указана в администраторския Ви панел.

Свържете се с мен, за да поръчате тази оферта, налична за определен период от време.

Цена за конфигурация: + 5$
 
От: Качествено инсталиране на магазини

И така, колеги.

Ако някой има желание, пускам още едно ревю, но не съвсем. Правя Ви магазина безплатно, но всички модули и теми са си от Вас. Промоцията не включва никакви екстри към пакета. Вие финансирате темата, но е задължително да е премиум, за да изглежда добре в портфолиото ми. Ще работя по този проект до 5 дни.

Желаещите на скайп ivajlo.angelov74. Това е последно ревю.:)
 
От: От: Качествено инсталиране на магазини

Имате голям магазин, задвижван на Opencart? Качвате продукти ежедневно? Нямате време да публикувате всичките си продукти във Facebook, а това е важно за Вас?

Това не е проблем!
За цената само от 20$, Вие получавате специална функционалност, която автоматично публикува във Вашата фен страница всеки един нов качен продукт.
Би ли доказал по някакъв начин, че притежаваш авторски права или право за resale върху кода, който се опитваш да продадеш?
 
От: От: Качествено инсталиране на магазини

Би ли доказал по някакъв начин, че притежаваш авторски права или право за resale върху кода, който се опитваш да продадеш?

За всеки един модул, който продавам на някого купувам лиценз. Авторски права нямам, но си плащам за всяка инсталация и за всеки един клиент на който продавам тази услуга. Доволен ли си сега?
 
От: Качествено инсталиране на магазини

И аз искам да видя кое е собственика на кода , който се продава :) В противен случай си е направо кражба
 
Статус
Not open for further replies.

Горе