Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Websolut

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
56   0   0
Предлагам изработка на HTML5 анимирани банери на изключително конкурентни цени.

За връзка с мен:
• Скайпа в ляво под аватара:)
• Мейл [email protected]
• Чрез контактната форма в сайта www.websolut.org или по телефона който е изписан най-долу във футера.

Ето и ЛИНК към другата ми тема, ако желаете по-подробно да се запознаете с услугите които предлагам.

Ето и едно видео, как изработвам подобен банер:





След като Flash тотално беше отхвърлен буквално от всички, най-добрата алтернатива остава HTML5.


Ето някой факти:

YouTube официално съобщи, че се отказва от Flash и по подразбиране ще използва HTML5

Facebook се отказва от програмата Flash за показване на видео клипове

Adobe се отказва от Flash

Кажете сбогом на Adobe Flash Player

Специално за банерите разбира се гиф анимацията също е алтернативен вариант, но за сметка на лошо качество, все пак GIF поддържа до 256 цвята.
Гугъл също изработиха безплатен инструмент за интерактивни дизайни на HTML5, разбира се не е много съвършен все пак е бета версия, но който иска да експериментира може да го пробва:

Google Web Designer

Също така Гугъл създадоха и инструмент за конвертиране на флаш анимация, който обаче позволява конвертиране до 1MB и не е много прецизен в детайлите и сложните анимации.

https://developers.google.com/swiffy/

Цените са следните:
Статичен банер в анимиран банер на цена от 15лв - условието е следното: имате статичен банер, разполагате с PSD файл със слоеве, пращате ми го и ви го анимирам.
Дизайн и анимиране на банер - 30лв.

Цените са валидни за сега до края на месеца, ако реша, че услугата има бъдеще ще ги оставя.
И не забравяйте анимираните банери са винаги по-атрактивни:)
 
Последно редактирано:
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Ето и самия банер, това е статичния му вариант, сега ще постна и линк към анимирания

ef0de8ab66992cea4ee77ec9214ce284.jpeg




ЛИНК КЪМ АНИМИРАНИЯ БАНЕР




Банера е само примерен, текста е произволен.
 
Последно редактирано:
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

За Първия поръчал, банера е безплатен от мен, само при условие, че ми предостави PSD файл, тоест имате статичен банер и искате да го направите анимиран по една или друга причина.
Предполагам, че повечето потребители ще си кажат: какво е това, за какво ми е всъщност, като мога да си ползвам и гиф банерчетата, като искам анимирани, но HTML5 предлага много по-широки възможности и много по-добро качество.

Дизайна при желание може да се направи и RESPONSIVE
 
Последно редактирано:
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Банера е правен на Adobe Edge Animate CC( за който се интересува).
Въпреки, че adobe му спряха ъпдейтите и се съсредоточиха върху по-големите си проекти, за мен си остава една от най-интуитивните програми за интерактивен дизайн, е не е с големи възможности, като Adobe Flash pro, на който също вече добавиха поддръжка на HTML5.

На Гугъл програмата също е симпатична, но след, като на няколко пъти ми скъса нервите с някой бъгове се отказах от нея.:mrgreen:
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Хайде да видим дали съм първи :)
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Ще спомена и още една готина програмка за флаш банери, която много ме яд, че най-вероятно няма да има развитие, тя има страхотни вградени ефекти, но за съжаление поддържа само flash и GIF animation.
Програмката е SWiSH Max4, аз няколко пъти съм споменавал за нея във форума, дано има развитие.

Спирам, че темата тръгна в друга посока:)

Хайде няма ли желаещи, за безплатен банер?:mrgreen:
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Хайде да видим дали съм първи :)

Yes, пиши ми на лични, ако искаш.
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Супер изглеждат нещата :) И статичния ми допада. Ей такива да ми правиш и на мен :)
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Очаквам @Torbalan Trolski да ми пише!

@DonMakavely ти никога не си ми поръчвал за да ти правя такива;-) , спомням си само, веднъж с едно лого нищо не направихме, само сухи тренировки:)
Иначе благодаря за хубавите думи!
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Още един примерен банер, този път респонсив с ограничение на максималния и минималния размер.

От статичен:



71af255f20dee72c7939384fafd82a39.jpeg





В анимиран: ТУК
 
Последно редактирано:
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Банерчето на колегата е готово от това статично:

f3138ace9a497b6bca0ad20c54dd94f1.jpeg



Стана ТОВА

Предполагам, че няма да има нищо напротив, че съм го показал.
 
Последно редактирано:
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Ако има интерес утре ще пусна още два безплатни!
Всичко което се иска от вас е PSD файл.
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Имаш за новия ми сайт psd, пусни го да видим как ще е. Мисля да заменя повечето статични. :)
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Имаш за новия ми сайт psd, пусни го да видим как ще е. Мисля да заменя повечето статични. :)
Особено ако са на една страница ще стане лудница:)
Ок, прати ми PSD-то, ако искаш, но само едно, да не ми изпратш 10 ;-)
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Гъзарийка стана. Моят познат, на когото е банера се накефи.
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Гъзарийка стана. Моят познат, на когото е банера се накефи.

Радвам се, че му харесва.
 
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Ето и нагледно разликата в качеството на изображенията, в ляво качество използвано в HTML5, при който има възможност да се използва оптимално качество на изображението в JPEG формат примерно и качество на гиф изображение в дясно, разликата е очевидна


svg-vs-gif--artefact.png
 
Последно редактирано:
От: Анимирани HTML5 банери/слайдери на ниски цени

Пускам още един последен безплатен банер, който иска да се възползва

Първия беше за @Torbalan Trolski, втория за @DonMakaveli с който още не сме се разбрали точно какво иска и третия е за следващия който ми пише и изяви желание разбира се:), това само, при условие, че ми прати PSD файл
 

Горе