Търся човек , който да се регистрира в форум и да публикува една тема вместо мен .

gram5

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте , търся човек който да създаде профил в международен сайт (борса) са продажба на гейм акаунти и да пусне оферта ( написана предварително от мен ) в форума . След пускането на темата , единственото изискване е 1 път дневно да пускате по 1 коментар отдолу , така да кажем за да "изплува" темата на челни позиций. Цялата процедура ще ви отнеме не повече от 5 минути и по минутка дневно за коментара.

ПС: Причината поради която аз не мога да го направя е , че след като загубих достъп до профила си , направих втори , но получих бан с причина "duplicate accounts" .

ПС: След осъществена продажба , която обикновенно отнема няколко дни , ще ви предоставя нова оферта която да пуснете при същите условия и заплащане .


Заплащането е 50лв СЛЕД осъществена продажба !!!

Ако сте заинтересовани , моля дайте ми скайп за връзка .
 
От: Търся човек , който да се регистрира в форум и да публикува една тема вместо мен

----------------------------------------
 
Последно редактирано:
От: Търся човек , който да се регистрира в форум и да публикува една тема вместо мен

Отново търся СЕРИОЗЕН човек .
 
От: Търся човек , който да се регистрира в форум и да публикува една тема вместо мен

Здравейте,
Интересувам се от обявата.
Актуална ли е все още?
 
От: Търся човек , който да се регистрира в форум и да публикува една тема вместо мен

Здравей,
Нова съм и не мога да изпращам ЛС.
Skype: mellisiq
 
От: Търся човек , който да се регистрира в форум и да публикува една тема вместо мен

Ок, очаквам информация
 

Горе