Изпращане на стоки в Европа

spe

New Member
Здравейте,
Можете ли да препоръчате евтин транспорт за доставка на стоки в Европа?
Потенциалните клиенти са от цяла Европа.
 
От: Изпращане на стоки в Европа

Зависи братчето, аз си ползвам TNT около 8 евара доставката ама за денче по въздуха, представяне пред митници и всякакви щуротии, мишката не мое им стъпи на малкия пръст, рено феновете пълна скръб, бясните песове се мъчат ама с тия нови политики си е*ат тия дет са ги родили в гъза сами (те не че хрътките имат някаква външна политика и договори те на два петъка я имат 1000 пратки общо я не)! За лъвчето, логистиците и таймаджийте думи нямам те лакове за нокти я някоя друга хранителна довака със скрито ДДС и туй им е то! Айде сппирам че от другата тема доста информация ще получат, нека се групират, те мишките са социални животни :D

ПП -> Само агнета и ценни метали не можеш да пращаш с тях.
 
Последно редактирано:
От: Изпращане на стоки в Европа

Хаховец, дай сериозно са... ахахах 8 евро с ТНТ за колко пратки на месец?
 
От: Изпращане на стоки в Европа

Ибаси...

А можеш ли да ме ориентираш какви са им базовите цени за договор без обвързване? В сайта им няма цени, само "call us"....
 
От: Изпращане на стоки в Европа

Ибаси...

А можеш ли да ме ориентираш какви са им базовите цени за договор без обвързване? В сайта им няма цени, само "call us"....

Предполагам са около тройно по - големи базовите. Винаги може да се договори нещо спрямо вашите възможности.
 
От: Изпращане на стоки в Европа

Тройно е много за правене на дребен интернет retail със стока в рамките на 20 - 40 евро броя.
 
От: Изпращане на стоки в Европа

Много зависи, какво ще пращаш като кг и дали бързаш. Ще ти споделя от опит , как са нещата когато пращам.При тези от мишките,хрътките и другите(да ползвам определенията на колегата) са им почти изравнени цените(ако си без договор) . При повечето от тях до 30-31кг, се плаща една сума, без значение дали ще пратиш 10,15 или 28 кг - таксата е една и съща 3-5 работни дни доставка до столица. Ако имаш 40кг смяташ 2 пратки по 20кг. Пробвахме с TNT за Франция, по договор на клиент - това което ме отказа е, че клиента взема стоката и има 3 месеца да плати транспортните разходи. Ако не ги заплати, ние трябва да ги платим на TNT почти двойно. При всички, ако си с договор, ще ти е по-малка сумата, като колкото повече пращаш, съответно ти пада и тарифата. За малки пратки в чужбина, когато клиента ни не бърза, ползваме Бг Пощи, с проследяване, досега сме нямали проблем. При тях е важно да се уточни,че дали ще го занесат до врата зависи от пощенските служби в страната на получателя. Най-лесно звъниш на 4-5 фирми, кажи че ще имаш регулярни пратки до чужбина Х на брой, с приблизителни кг и размери и искай цена при сключване на договор, след което ги сравни.
 
От: Изпращане на стоки в Европа

Ибаси...

А можеш ли да ме ориентираш какви са им базовите цени за договор без обвързване? В сайта им няма цени, само "call us"....

И аз не ги намерих в сайта, написах в гугъл - тнт калкулатор и там излиза изчисляване на цена. Базовите са доста високи.
 

Горе