Продава се: Blogger сайт с премиум тема

cross

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
41   0   0
Здравейте,
продвам следния незавършен blogger сайт с премиум нулирана тема + custom домейн, напълно преведен от мен на български. От този момент нататък само трябва да се попълват статиите и аз съм показал как става. НЕ се изискват никакви умения за управление на сайтове - както знаете не Ви трябва хостинг за блогър сайтове, защото се хостват безплатно от Гугъл, в Администраторския панел само публикувате ( става само с един бутон ). Направени са категории, а техните имена могат да бъдат променени от мен. Темата има хубава документация и всичко е описано в нея, аз мога да направя всякакви промени по него слещу допълнително заплащане.
Домейнът е регистриран преди няколко ( 3-4-5 ) дни в namecheap.com. Хубав, атрактивен и се помни лесно. И пак повтарям - просто Ви прехвърлям сайта, а Вие си публикувате без да се притеснявате за нищо. Домейнът прехвърлям в регистратора, трябва да се регистрирате там.

Защо blogger.com?
Blogger е изключително лесна за управление система, която е подходяща за всеки начинаещ уебмастър и всеки, който иска да има блог/сайт без да разбира нищо.
Мога ли да печеля от сайта си в блогър?
Да, разбира се! След като сайта стане на възраст над около седмица и пуснете няколко статии, можете от админ панела да пуснете заявка за одобрение от Google Adsense. След няколко часа ще бъдете одобрени и с два-три клика автоматично ще се показват реклама на сайта.
Защо да купите от мен?
Създаването на сайт в блогър отнема няколко клика, но Вие получава професионално изглеждащ сайт с премиум тема ( нулирана ) + конфигуриран домейн, включен в цената. Завършването на сайта включва само попълване на статии, настройване на цветове, беграунд и всичко, описано в документацията на темата.

Супер! А колко струва?
Цената на сайта е само 29 лева! Можете ли да си представите, че можете да изкарвате пари и да имате свой собствен сайт само за 29 лева?

Плащане:
Paypal, Банка, Epay

УСЛОВИЯ:
Прехвърляте парите и получавате сайта. Това е!

ГАРАНЦИЯ

От деня на плащането имате право на 14 дни гаранция. Всеки технически проблем/дефект ще бъде отстранен безплатно от мен. Това не включва дефекти от неправилна експлоатация ( с други думи казано - да не "ровичкате" в кода без да сте си направили резервно копие, което ще Ви кажа как да направите )
ВЪПРОСИ
Можете да ми задавате всякакви въпроси, свързани със сайта и системата.

Допълнителни услуги като модификация, писане на статии, промяна на код, подредба и т.н. се заплащат на изгодни цени.

САЙТ: skuka.online

За покупка: лично съобщение
Няма да бъда в темата и да отговарям на въпроси тук, защото троловете ми идват в повече. Въпроси и покупки можете да отправяте на имейл: [email protected]
 

Горе