Купувам: сайт за футболни прогнози

gg7

Active Member
Рейтинг - 0%
0   4   0
търся сайт
в който да има и игра с прогнози който потребителите да могат да си дават прогнозите
и да има класиране
да си има админ панел
 
От: сайт за футболни прогнози

Нека да формулираме по-добре нещата:
Трябва ти сайт, в който да има:
- Регистрация на потребители, съответно с Потребителски профили
- Добавяне на прогнози за мачове (Тук имам въпрос - ще се добавят ли отделно мачове или прогнозите ще са единствените неща)
- Класирането по какво ще бъде ?

Ще е добре да изброиш всички функционалности, които искаш да има сайта, защото на база това, което за момента си дал, не мисля, че въобще можеш да получиш адекватна оферта за време на изработка, сума и т.н.

Да не говорим, че не е ясно дали имаш дизайн или ще искаш да се направи такъв, след това да се кодне, оптимизации дали ти трябват и други неща.
 
От: сайт за футболни прогнози

Нека да формулираме по-добре нещата:
Трябва ти сайт, в който да има:
- Регистрация на потребители, съответно с Потребителски профили
- Добавяне на прогнози за мачове (Тук имам въпрос - ще се добавят ли отделно мачове или прогнозите ще са единствените неща)
- Класирането по какво ще бъде ?

Ще е добре да изброиш всички функционалности, които искаш да има сайта, защото на база това, което за момента си дал, не мисля, че въобще можеш да получиш адекватна оферта за време на изработка, сума и т.н.

Да не говорим, че не е ясно дали имаш дизайн или ще искаш да се направи такъв, след това да се кодне, оптимизации дали ти трябват и други неща.

подобна игра като на tipserbg i winner.bg не е реклама
 
От: сайт за футболни прогнози

Тоя е някакъв необразован пубер или циганин.

Опита се да ме измами,не му мина номера и ме спами на ЛС.

Пише ми някакви лични съобщения с 1279 правописни грешки и без пунктуация.

На всичкото отгоре пише на латиница,което май беше забранено в тоя форум.

Хлапак несериозен.
 
От: сайт за футболни прогнози

Тоя е някакъв необразован пубер или циганин.

Опита се да ме измами,не му мина номера и ме спами на ЛС.

Пише ми някакви лични съобщения с 1279 правописни грешки и без пунктуация.

На всичкото отгоре пише на латиница,което май беше забранено в тоя форум.

Хлапак несериозен.

кой кого се опита да измами се разбра :)
така че продължавай да се излагаш
и да злобееш че не ти мина измамата :)
 
От: сайт за футболни прогнози

Пеко, няма смисъл, давай му червеното и да пътува. :)
 
търся сайт
в който да има и игра с прогнози който потребителите да могат да си дават прогнозите
и да има класиране
да си има админ панел
Приятел, опиши подробно какво точно търсиш или дай пример с някой сайт, на който искаш да прилича.
 
пиши каква цена му търсиш
Сайта не се продава.
Ти даде пример с него и аз те попитах колко пари си заделил и дали ще ти стигнат за нещо такова.
Все пак има доста неща в типстер.бг и в другия бгпрогнози.инфо, които даваш за пример.
 
търся сайт
в който да има и игра с прогнози който потребителите да могат да си дават прогнозите
и да има класиране
да си има админ панел
Това което искаш + добър дизайн и още екстри, които със сигурност ще се сетиш като започнеш да подървжаш подобен сайт според мен ще ти трябват поне 2000-3000 лева.
Но не това е най-важното. Най-важното е да може да се привлече трафика, да се предлагат добри прогнози и т.н.
Визията, играта и всичко останало по дизайна винаги може да се направи.
Трафик от гугъл и добри позиции, това е важното!
Виж типстер.бг къде излиза в гугъл... Само на челни места. Ето това е майсторлика, а ако и прогнозите ти са стойностни нещата стават пректасни... :)
 
2000 - 3000 лв е такъв сайт с приходи
поне 300 - 500 лв на месец
без приходи сайта е макс 500 лв ;)
не си мисли че ядем домата с коловете
не ми е първия продаден сайт и съм в тази сфера над 8-9 год ;)
 
Такъв с 3-500 доход на месец няма кой да ти даде. Такъв сайт не се продава.
Сайтът не ти е проблем, проблем ще ти е трафика, посещаемостта, а за да имаш това си трябва едно 2-3 години разработване, яки типстери, развит форум и прочие.
 
Такъв с 3-500 доход на месец няма кой да ти даде. Такъв сайт не се продава.
Сайтът не ти е проблем, проблем ще ти е трафика, посещаемостта, а за да имаш това си трябва едно 2-3 години разработване, яки типстери, развит форум и прочие.
сайта който продадох правеше средно 550 - 600 евро от афилейт към ефбет
когато го пуснах да продажба тук
ми обесняваха как струва 4-5К

когато питам за такъв сайт без приходи цената за направа е пак 4-5к :)
няма логика просто
 
Направата зависи от много неща, главно дали ще е нещо супер къстъм по твой образец и подобие, или ще е нещо преработено или пък фрии цмс някакъв. Наистина може да струва и 100лв, ама може и 10К, че даже да малеят. Трябва да си кажеш точно параметрите, иначе нищо няма да стане. А за вече готов, разработен (това имах предвид) едва ли ще намериш читав, не вярвам дори. Малко си се прецакал ти самият, че си си дал кокошчицата дет е снасяла хей така 5-600ле месечно.
 
Направата зависи от много неща, главно дали ще е нещо супер къстъм по твой образец и подобие, или ще е нещо преработено или пък фрии цмс някакъв. Наистина може да струва и 100лв, ама може и 10К, че даже да малеят. Трябва да си кажеш точно параметрите, иначе нищо няма да стане. А за вече готов, разработен (това имах предвид) едва ли ще намериш читав, не вярвам дори. Малко си се прецакал ти самият, че си си дал кокошчицата дет е снасяла хей така 5-600ле месечно.
500-600 евро :)
дадох го за над 20к
 
Изглежда добра сделка.. още повече в предвид, че след продажбата едва ли е продължавал да прави тия пари :)
 

Горе