Търся Сериозен Спонсор...

lastsentinel

Active Member
Рейтинг - 78.6%
10   3   1
Добър ден предприемачи. Нов съм в този сайт, но се надявам да намеря човека,който ми трябва Сайта ми е http://bg-formula1.wpfree.org и сега ще бъде Втори сезон. Първия сезон беше доста успешен и раздадохме всички Награди, а посещенията варираха около 700 уникални на ден средно. Търся сериозен спонсор за Втори сезон. Осигурявам банер 728х90 във всички страници на сайта. Моля ако някой сериозно реши да ме спонсорира, ще обсъдим всичко за бъдещето и качеството на рекламата. Изискванията ми са да са предмети над 40лв. или може също спонсора да раздава Парични награди Моля оставете си скайпа в темата или ми го пратете на ЛС
 
Последно редактирано:
От: Търся Сериозен Спонсор...

скаип-rolexx211
 
От: Търся Сериозен Спонсор...

Искам да попитам за един от онези досадни сайтове в които трябва да оспамиш светъ и да ти кликат на линка ли става въпрос? Ако не става въпрос за такъв сайт моля да разясниш защото не ми стана много ясно .
 
От: Търся Сериозен Спонсор...

Сайта работи вече! Намерихме спонсор,но ако някой все още проявява желание да ни спонсорира, няма проблем. Колкото повече спонсори,толкова по-добре за сайта!
 
От: Търся Сериозен Спонсор...

Колега моля посочи къде можем да видим, че сайта е правил по 700 уникални посещения на ден..!? На Tyxo-то най-голямата стойност, която виждам е през Април 2009, когато сайта е правил средно 333 уникални на ден - и това е частен случай при пускането на сайта.

И до колегите в Predpriemach:
Това е цитат от футъра на сайта: "© Формула 1 Пипане на кода By soul_93"

Поздрави:
Светослав Матеев
 

Горе