Продавам сайт за спортни новини trаnsfermarket24.com

bluefighter

Active Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
Здравейте, продавам www.trаnsfermarket24.com . Сайта има и българска версия според желание на клиента. Сайта има една основна идея, а именно разглеждане на трансферните новини. С една добра подъжка на български език може да постигнат добри доходи (лично мнение). Продавам сайта защото нямам време да се занимавам, а и желание. Сайта е изграден на джумла и има админ панел. Има и специален вход за редактори , които могат да пишат само новини и нищо друго.

Цена: 200лв. кеш
 
Последно редактирано:
От: Продавам сайт за спортни новини

Искам да добавя, че сайта може да бъде преправен от сайт за футболни трансфери в сайт за спортни новини мисля, че е ясно
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Българската версия на сайта я имам само аз и тя е същата като английската абсолютно само има трансфери от България

Сайта все още не е продаден.

ЦЕНА: 200лв.
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Има перспектива този модел и проявявам интерес, обаче ми е важно най-вече rss-фийдовете с crontab ли са или трябва ръчна намеса? (както и що са без линк към източника - притежание на права или административно решение?).
Накратко, може ли да кара на автоматик или трябва човешка намеса ежедневно? Ако се справя на автомат, без да товари прекалено сървъра, го взимам.
 
От: Продавам сайт за спортни новини

200 лв е екстра цена имайки предвид, че мернах цена от £700.00 за сайта в ebay.co.uk
 
От: Продавам сайт за спортни новини

цената е ОК, спор няма, левият ми палец е на копчето за трансфер :)
Но ме интересуват житейските неща... тип дали този сайт ще ми отнема повече от 20 минути на ден.
 
От: Продавам сайт за спортни новини

ами да трябва трансферните новини да се пишат ръчно, добре е ако си намериш 2-3 редактора и ти да бг версията примерно им плащаш по 0.10лв. на статия сайта ще тръгне много добре :)
 
От: Продавам сайт за спортни новини

зор ще е това, то в момента 4-ма редактора подържаме към хиляда сайта, по-лесно ще е да инсталираме още една джумла на полуавтоматик, отколкото да преправяме :)

Нищо, здраве да е, успех в продажбата, цената си струва наистина.
 
От: Продавам сайт за спортни новини

strana

ще искаш процент от продажбата май изкара му всички екстри :)
 
От: Продавам сайт за спортни новини

За тази сума няма да искам, обаче ако сложиш малко автоматик опции и го изкараш в SEDO на доста по-височка цена, може и да заалчнея :)
 
От: Продавам сайт за спортни новини

Мани, няма кой да го вземе, защото всеки в тази секция може да си го направи + по-добро име.
 
От: Продавам сайт за спортни новини trаnsfermarket24.com

хайде няма ли желаещи сайта все още не е продаден :p
 

Горе