Автоматичен банков превод

i4ko95

New Member
Здравейте,
интересува ме дали някои от вас се е занимавал с банков превод - искам на сайта си да сложа опция за банков превод, и всички покупки да стават автомачитно. Т.е. банките предоставят ли услуга за автоматични плащания(нещо като скрипта на paypal).

Благодаря предварително
 
От: Автоматичен банков превод

Това което ти трябва е Директен Дебит. Не знам как стоят нещата в БГ, но в другите страни е много лесно, клиента ауторизира теб (търговеца) да дърпаш пари автоматично от банковата му сметка.
 
От: Автоматичен банков превод

Конвенционалната услуга е когато се появи насрещно задължение, банката аутоматично да го нареди. Използва се за дарения, плащане на битови сметки, задължения към други доставчици. Не знам обаче, как седи въпроса за покупки.
 
Последно редактирано:
От: Автоматичен банков превод

Здравейте,
интересува ме дали някои от вас се е занимавал с банков превод - искам на сайта си да сложа опция за банков превод, и всички покупки да стават автомачитно. Т.е. банките предоставят ли услуга за автоматични плащания(нещо като скрипта на paypal).

Благодаря предварително

Имат го, питай за виртуален ПОС. Всчиките сайтове за групово пазаруване, хостинги и други подобни я имат тази опция.
 

Горе