Адвокат за еротично съдържание

HuKouCu

New Member
Здравейте,
искам да ми предложите адвокат, който сте ползвали за консултация относно общите условия и всичко останало свързано с сайт с еротично съдържание. Ще Ви помоля ако нямате мнение по темата да не спамите с глупости.

Благодаря.

p.p. Да допълня става въпрос за сайт в който всеки може да пусне обявата за услугата си безплатно.
 
Последно редактирано:
От: Адвокат за еротично съдържание

нека съживя темата и се опитам да получа отговор ;)
 
От: Адвокат за еротично съдържание

еми явно ще трябва да ти спамна темата с глупости и да препоръчам като краен вариант да си намериш един напълно нормален стандартен адвокат, тъй като мисля че в България няма специализирани в областта.
 
От: Адвокат за еротично съдържание

виж си темите... какво правиш ?
колко сайтаимаш ?
счупил си се отпосещения ли ?
какви ги мислиш
твоето е как беше приказката там че слагаш тигана преди да хванеш крокодила?
развий си сайта поле мисли за адвокати - де си тръгнал ?
 
От: Адвокат за еротично съдържание

Най-много да ти каже да копираш от друг такъв сайт дето е добре написано и така нататък. Спомням си че един американец се жалваше че ходил при адвокат и той точно това го посъветвал. Тука ако идеш ще го копнат от друг сайт и ще ти го продадът, хаха
 
От: Адвокат за еротично съдържание

Най-много да ти каже да копираш от друг такъв сайт дето е добре написано и така нататък. Спомням си че един американец се жалваше че ходил при адвокат и той точно това го посъветвал. Тука ако идеш ще го копнат от друг сайт и ще ти го продадът, хаха


много ясно
няма да седне за педесе лева свободни съчинения да прави я :)

пита глупости автора
като тея дето изкарали 5 лева от някъде и питат къде да ходят да си регистрират прихоите...
 
От: Адвокат за еротично съдържание

Добре, щом всичко е толкова просто колко според вас потребители уникални трябва да имам в сайта който е пълен с путк* и к*рове и прочие за да си заслужава да потърся адвокат който да ми каже напиши това тук това там гледай да няма това и това и няма да имаш ядове? По-добър варянт има ли да разбера кое как точно да направя за да нямам проблеми за в бъдеще?

Благодаря за отговорите - не са безсмислени за мен! :)
 
От: Адвокат за еротично съдържание

Добре какъв е проблема да отидеш при някой адвокат и да го питаш? Вярвам ще ти отговори на въпросите нали за това е му плащаш. :)
 
От: Адвокат за еротично съдържание

въпреки че автора тука получи безплатни смислени отговори от неадвокати би могъл да ако иска пита каквото има да пита и в някой адвокатски форум ама може би по конкретни въпроси трябва ...щото адвоката като няма казус не знам как ще отговори :)
 
От: Адвокат за еротично съдържание

Освен в адвокатски форуми има и адвокати, които правят консултация безплатно на мейл. Аз лично съм ползвал няколко пъти такива, но не мога да изровя мейлите. Потърси... ;)

Останалото, което можем да правим тука е да обмисляме, увъртаме и гадаем :)
 
От: Адвокат за еротично съдържание

Освен в адвокатски форуми има и адвокати, които правят консултация безплатно на мейл. Аз лично съм ползвал няколко пъти такива, но не мога да изровя мейлите. Потърси... ;)

Останалото, което можем да правим тука е да обмисляме, увъртаме и гадаем :)


Благодаря, писах на 10тина адвоката от който около 6 казаха, че не се занимават със сайтове и като цяло с неща свързани с еротично съдържание и т.н. Чакам отговор от останалите. Благодаря на всички писали по темата, предполагах че повечето ако не и всички са неадвокати, но от питане глава не боли ;)

Поздрави и успешен ден, Ники
 
От: Адвокат за еротично съдържание

Благодаря, писах на 10тина адвоката от който около 6 казаха, че не се занимават със сайтове и като цяло с неща свързани с еротично съдържание и т.н. Чакам отговор от останалите. Благодаря на всички писали по темата, предполагах че повечето ако не и всички са неадвокати, но от питане глава не боли ;)

Поздрави и успешен ден, Ники


ими като не намериш адвокат зарежи еротичното съдържание :)
иначе не всички ..имаше тук и адвокати ама май не са попаднали на темата ....за питанията всички питат , но просто да са по конкретни въпросите ако искаш конкретни отговори де а не да се намираме на питане

п.п.деня ...успешен да е за всички
 
Последно редактирано:

Горе