Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Да разбирам ли, че някой от форума ти е хакнал профила в AdSense да си сложи този сайт? Какво се случва в този форум напоследък :D

Няма нужда да се хаква профила. Просто се взима идентификатора (AdSense Publisher ID) и се пльосва в кода на някой сайт.

Затова има защита - трябва да се забранят всички сайтове, с изключение на разрешените. Което не е удобно и повечето уеб майстори не го правят (примерно ако имате блог в Blogger трябва да добавите всичките домейни, през които се отваря вашия блог - myblog.blogspot.com, myblog.blogspot.com.tr, myblog.blogspot.com.au и т.н.).
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

хаха големи заплахи голямо нещо, той сигурно полтаргайса се чудише дали да си признае :D Ми уни то ако ще е така дай да махам линковете от моите сайтове че после да не кажеш "Имам 100к за днес на кой този сайт ще му и*а мамата" :D
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

хаха големи заплахи голямо нещо, той сигурно полтаргайса се чудише дали да си признае :D Ми уни то ако ще е така дай да махам линковете от моите сайтове че после да не кажеш "Имам 100к за днес на кой този сайт ще му и*а мамата" :D

Сериозно ли, баси майтапа
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Аз съм виждал сайтове, в които има адсенс банери, но в сорса като погледнеш го няма кода. Как става този номер ми е интерестно
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Какво общо имат линковете с адсенс кода?
хаха големи заплахи голямо нещо, той сигурно полтаргайса се чудише дали да си признае :D Ми уни то ако ще е така дай да махам линковете от моите сайтове че после да не кажеш "Имам 100к за днес на кой този сайт ще му и*а мамата" :D
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Уни най-доброто решение е да си зададеш твоите сайтове и да не ти пука кой къде ти шляпа кода. Ако не си го направил - направи го.
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Хах доста интересна тема. Принципно както казаха другите в адсенса опцията е да си напишеш в едно поле сайтовете от които може да се показват рекламите ти. Така даже като някой сложи реклама с твоя код и в Adsense ще ти изписва, че реклами са се показвали на сайт site000.com и че трябва да се добави този сайт в одобрени ако е твой. Съмнява ме да не си използвал тази опция, но ако все пак не си я грешката е твоя, че не си защитил кода.
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Тук понеже има "добри" хора. аз също преди време попаднах на тях. Преди време в сайта ми се публикуваха безплатно статии на хора от форума и давах на ЛС да видят за кой сайт става дума. И някой решил. че изкарвам милиони на ден и нацъкал по рекламите на Адсенс и ми блокираха профила. Атаката беше двойна защото и фб страницата към сайта започна да се пълни с фенове, за 1 час над 300 човека влязоха. Целта е била ФБ да ме блокира.

Сещайте се какви хора се срещат и тук. Затова Уни не се учудвам за станалото с теб
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Не съм мислил, че ще ми се наложи да я ползвам, за това и не съм я ползвал.
Хах доста интересна тема. Принципно както казаха другите в адсенса опцията е да си напишеш в едно поле сайтовете от които може да се показват рекламите ти. Така даже като някой сложи реклама с твоя код и в Adsense ще ти изписва, че реклами са се показвали на сайт site000.com и че трябва да се добави този сайт в одобрени ако е твой. Съмнява ме да не си използвал тази опция, но ако все пак не си я грешката е твоя, че не си защитил кода.
 
От: От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

Ами има душко затова и половината и повечето от форума нямат подписи, и все ме съветват, да си делна моя, но аз нали съм коч, и държа.
Тук понеже има "добри" хора. аз също преди време попаднах на тях. Преди време в сайта ми се публикуваха безплатно статии на хора от форума и давах на ЛС да видят за кой сайт става дума. И някой решил. че изкарвам милиони на ден и нацъкал по рекламите на Адсенс и ми блокираха профила. Атаката беше двойна защото и фб страницата към сайта започна да се пълни с фенове, за 1 час над 300 човека влязоха. Целта е била ФБ да ме блокира.

Сещайте се какви хора се срещат и тук. Затова Уни не се учудвам за станалото с теб
 
От: Адсенс проблем: на кой е petcare360.org???

сега админите да пуснат един сърч в предприемач базата и да видим тоя мейл на кой потребител отговаря.
 

Горе