Аман от Г педерастии

mantaman

Well-Known Member
Вчера докато си обикалях из провинцията си преглеждам пощата и какво да видя - Писмо от Г че един от сателитните ми блогове е обявен за спамаджийски и са го изтрили -

Здравейте, Блогът Ви на адрес http://хххххххххх.blogspot.com/ бе прегледан и бе потвърдено, че нарушава Общите ни условия по отношение на: SPAM. В съответствие с тези условия премахнахме блога и URL адресът вече не е достъпен

Нямах време да ровя по акаунтите през телефона да видя какво е станало предположих че съм забравил да спра коментарите и са го набълбукали със спам коментари - Както и да е развалиха ми настроението

Прибирам се влизам в ГУМ никакво съобщение или предупреждение че нещо не е наред - Влизам в Блогер отбелязан като изтрит и бутон възстанови - Кликам да го възстановя - Дай номер на мобилен номер да ти изпратим код - Тук вече почна да ми просветлява че цялата тази шитня е да ти вземат мобилният номер - Дадох номера получих кода - Вкарах го и след пет минути ново съобщение

Здравейте, Получихме обжалването във връзка с блога Ви xxxxxxxxxxxx. След допълнителна проверка установихме, че автоматичната ни система по погрешка го е означила като нарушаващ Общите ни условия, така че го възстановихме. Извиняваме се за евентуалните неудобства, които това може да е предизвикало междувременно, и Ви благодарим за търпението, докато завършим процеса на проверка. Благодарим Ви за разбирането. С уважение, Екипът на Blogger

Е как така се оказа че го били прегледали в първото съобщение а във второто вече се говори грешка на автоматичната система пълен скам да събират лични данни

За капак днеска получавам съобщение за изтрит друг блог сателит от друг мой акаунт - гаранция че процедурата ще е същата - Дай си телефона - Опа извинявай че ти губиме времето
 
От: Аман от Г педерастии

Е па раздай некви телефони на всички акаунти да си имат и те да бръмчат мобилнизирани :D че да си нямаш ядове и притеснения...друго си е са си обикаляш из провинцията с кеф - почти кат почивка е :wink:
 
От: Аман от Г педерастии

Отиваш в АСДА и си взимаш 20на сим карти на асда мобил. По 10п са.
Па раздаваш и хвърляш....
 
От: Аман от Г педерастии

Аз карти и телефони си имам за десет акаунта - И моите лични да си дам пак не ми е проблем - Яд ме е че ме правят на балама
 
Re: От: Аман от Г педерастии

Отиваш в АСДА и си взимаш 20на сим карти на асда мобил. По 10п са.
Па раздаваш и хвърляш....
Я дай малко повече инфо за това, ако може ^_^

Сори за офтопика
 
От: Аман от Г педерастии

GSM Карти в УК тип Прима можеш да си купиш на всеки ъгъл обикновено по 1 паунд бройката - кеш и никой няма да те знае
Без пари можеш да си поръчаш от почти всички мобилни оператори с безплатна доставка но там все пак оставяш някаква следа
 

Горе