БАЙ ИВАН: ФИЛМЪТ

Тутурутка са най-добрите комици в България, изпреварили времето си с десетина години.

Имат си канал в Ютуб, профил във Фейбсук и редовно си качват както стари скечове, така и някои нови. Още са заедно и ходят по Тутурнета, даже в Америка бяха.

Имат скечове, които са направо гениални, не знам как са ги измисляли. Мани го този бай Иван...като слушам имитациите на ромска реч имам чувството, че от години не е виждал или чувал подобни. Ала-Бала (бяха и в Джиджи-Биджи преди) също от едно 15-20 години правят скечове и са си доста добри. Явно просто е варненска черта. :D
И пък защо очакваш братята роми да говорят по един и същи начин навсякъде. Съгласен съм, че е малко излъскано момчето, но аз нали съм от изтока, не мога да определя дали говори на оригиналния акцент, щото за мен е все едно ми говорят по новините? Малко са по-образовани, обаче д/г си говорят така.
Тутурутка имат някои легендарни скечове, най-вече кой обра касата, ама чак пък толкоз да се възхваляват, гледал ли си едни клуб НЛО на живо да видиш за какво става въпрос?
 
Последния скеч, който качиха е много дървен.
 
Гледах доста. Димитър Кирязов е doppleganger.
 

Горе