БГ АФФ за Монитори/Телевизори

Green Bars

Well-Known Member
Един приятел се занимава с 2 блога единия за ТВ, другия за Монитори.
Та се чудя има ли БГ афилиейт програма за този вид техника.
Изисквания:1. Добре Позната на Масовия Потребител /не като афилиейт, ами като гарантирано място от където да си закупят техника онлайн/
2. Безплатна
3. Добър процент комисионна както е в цял свят за техника, т.е около 5-6%

Не ме вълнуват неизвестни и прохождащи онлайн магазини, особено такива, които искат и пари за да ги промотираш.
 
От: БГ АФФ за Монитори/Телевизори

Мъка, мъкааа!!!
До сега рових в големите Бг търговски сайтове за техника и не само. Никъде не попаднах на комисионерска програма.
Само в няколко имаше партньорска програма, ама в другия смисъл, да си продаваш продуктите в техният сайт.

Тоя нашия бизнес знаех че е на светлинни години назад, ама пък един да не се е сетил да приложи някоя печеливша идея от запада...
 
От: БГ АФФ за Монитори/Телевизори

Червена точка за теб Антраксе. Какво се опитваш да набуташ тая програма, даже че с афф линк.
Не отговаря на нито едно от посочените от мен условия.

1. Незивестна е
2. 6лв СМС не мисля, че спада към безплатните
3. Комисионна само 2%, въх и скъперниците
 
От: БГ АФФ за Монитори/Телевизори

Мерси, за червената репутация, ако беше поне попитал какво, кое и защо, можеше да разбереш, че сайта е на колега от форума и за съфорумци афилейта е безплатен, като той ти одобри профила! Акъл море, глава шамандура! много ти здраве..
 
От: БГ АФФ за Монитори/Телевизори

а ти освен да си пльоснеш линка, не можа ли да напишеш 2 реда информация. И после се сърдиш.
Дори и да е безплатна, пак не отговаря на условията.
 
От: БГ АФФ за Монитори/Телевизори

Не се сърдя на никой, най-малко пък на тебе, не съм такъв човек. Мразя кавгите и закачките. Мисля, че форума е да си помагаме, не да се заяждаме. И все пак си държа - "Каквото повикало - такова се обадило" ;)
 

Горе