Бан от Дигг

terzo

Member
Снощи направо се нааках с това дигване и днес са ме баннали :lol: голяма краста бе по зле от хазарта. Викам си айде още 5 дигчета, айде още 10 и така прас днеска ми биха 11 метров наказателен удър.

Та въпроса ми е "как мога да се регистрирам отново в сайта". Имам и бан по IP и немога да се регистрирам отново. Не ми се занимава с проксита и затова питам има ли някакав друг начин?
 
Аз казах на някой във форума да не се олива... явно не е било на теб... ама кой ли ме слуша мене
 
MacTeP каза:
Аз казах на някой във форума да не се олива... явно не е било на теб... ама кой ли ме слуша мене
Ами баннат съм не заради многото дигове, а заради това че имам 3 публикации които сочът към едно и също URL апък аз незнаех, че неможе така :wink: нищо ще се обяда на провайвъра да ми смени gateway-а и съм пак в играта :lol:
 
Първия път като ме баннаха ми беше за 1 месец горе долу и сега преди 1 седмица пак ме баннаха и не мога да си го обясня защо .. Нито съм прекалявал с дигването нито нищо ...
 
Viko1 каза:
Първия път като ме баннаха ми беше за 1 месец горе долу и сега преди 1 седмица пак ме баннаха и не мога да си го обясня защо .. Нито съм прекалявал с дигването нито нищо ...
Ако си субмитвал много към едно и също URL това е причината. Мен заради това бе изпукаха :roll:
 

Горе