Безплатен бизнес каталог/директория

Daenerys

Member
Здравейте, преди 2 дни пуснах сайта https://dir-bg.eu - Безплатен бизнес каталог, където може да добавите линк и описание на Вашия онлайн или физически бизнес. Надявам се да Ви хареса. Ако имате желание може да поствате и други подобни сайтове и да си бъдем взаимно полезни. Поздрав!
 
Не работи регистрацията. Recaptca дава грешка за собственика на сайта - невалиден домейн за ключ на сайт
 
Не работи регистрацията. Recaptca дава грешка за собственика на сайта - невалиден домейн за ключ на сайт

Благодаря за информацията. Готово, премахнах Captcha. Може да се регистрирате вече. Извинете ни за причиненото неудобство!
 
Добре направен сайт. Току що регистрирах един профил - Виолета Пенчева - ViooView. Успех!
 
Добре направен сайт. Току що регистрирах един профил - Виолета Пенчева - ViooView. Успех!

Благодарим, нямате лимит на обявите. Може да регистрирате, колкото пожелаете! Успех!
 
Сайтът - изпробван. Благодаря.
 
Интересен сайт :) Направи ми впечатление, че съм "непотвърден потребител". Имейлът който получих не съдържаше линк за "активиране" на профила, а само данните за логин. Впрочем и паролата беше изписана като чист текст, което не е много добро решение. Аз използвам "спамерски" пароли за които ми е все тая, но има доста хора, които биха се притеснили от нещо подобно.

По време на попълване на адрес на локацията по default препоръчвам да се сложи България, защото до колкото разбирам това е основния таргет. Задължителното поле за пощенски код също не го разбирам. Не съм слагал адрес, а ми иска пощенски код :)
 
Последно редактирано:
Благодаря за споделеното мнение, ще видя какво мога да направя, за да коригирам това Поздрави!
 

Горе