Бизнесът поиска узаконяване на незаконни строежи

blackout8

Well-Known Member
Работодателите поискаха еднократна възможност за узаконяване на незаконното строителство и повече проверки. Те представиха днес и антикризисни мерки, които според тях не изискват финансов ресурс, а по-добра работа на държавната администрация.

цък

Ето и някой направо абсурдни изисквания на бизнеса. Да не каже някой, че държавата му е само виновна, ето показно какво иска бизнеса
 
От: Бизнесът поиска узаконяване на незаконни строежи

Добро искане от страна на бизнеса :)
Кой ли представител на малкия и среден бизнес може да си позволи да строи незаконно :)))
 
От: Бизнесът поиска узаконяване на незаконни строежи

БУХАХАХАХАХА :D
Аз пък искам еднократна възможност да си платим кредитите с 10% от общата им стойност... Мисля, че зад това предложение ще застанат поне 90% от населението и бизнеса :lol:
Това предложение също така няма да изиска "голям" финансов ресурс от връщащите :D
 
От: Бизнесът поиска узаконяване на незаконни строежи

Мога ти дам пример, за такива дето нямат и дори малък бизнес :D - гетата са пълни все с ей такива незаконни строежи. Остави това, на мен е чудна подредбата за касовите апаратим, кой кога да е и накрая лафа с амнистията :D :D :D
 
От: Бизнесът поиска узаконяване на незаконни строежи

Тео, направо нещеш ли като теглиш кредит - банката сама да си погасява главницата и лихвата, тогава направо няма да изисква никъв финансов ресурс :D
 
От: Бизнесът поиска узаконяване на незаконни строежи

Това с кредитите е чудесна антикризистна мярка :)
 

Горе