Viktor Arsov

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Здравейте,

Имам възможност и искам да инвестирам в работещ бизнес.
Приемам предложения, независимо дали е онлайн или физически магазин.
Единственото условие, е бизнеса да има приход различен от 0 лв за последните 6 месеца.

Ето и малко по-подробна информация:

Разполагаем бюджет: 8000 лв.
Метод на оценка на бизнеса: спрямо реализираните печалби от бизнеса
Пример: ако бизнеса има приход по 200 лв средно на месец, мога да предложа цена между 1000 и 3000 лв.
Ако има и Фейсбук/Инстаграм аудитория или има стока, ще я закупя също, но там оценката става по различен начин.

Моля, изпращайте ми предложения на лично или на имейл - [email protected] (ако ще изпращате статистики или справки, с които да докажете реализираните печалби)

Търся да закупя и Фейсбук (профили, страници и групи) и Инстаграм профили.

Отговор ще върна на абсолютно всяко запитване!
 
Предлагам реклама в българска страница от 835 000 души. Цените са нормални. За повече информация на скайп miro_6996 или на лично!
 
Да инвестираш какво значи? Защото уж "инвестираш", а после "предлагаш цена".
Искаш да купиш бизнес изцяло или да инвестираш в такъв срещу % участие? Уточни, че не се разбира.
 
Ако цената на бизнеса надвишава бюджета, тогава инвестицията е частична и е срещу %.
Ако цената на бизнеса попада в бюджета, тогава инвестицията е цялостна и се закупуват 100%.
Независимо дали купуваш 10% или 100%, инвестицията си е инвестиция.
Ако имаш някакво предложение, сподели. Отворен съм за всякакви варианти.
 
Имам голям бизнес проект с който се занимавам години, ако желаеш да увеличиш бюджета си мога да ти помогна с една проста и добре печеливша схема.

В рамките на 30 дни с инвестиция от 3000 лева, получаваш чисти 1700 най-малко.
можеш да се свържеш по всяко време с мен на лично съобщение.

(не е пирамида или нещо от сорта, уникална схема която те първа влиза в България)

Поздрави!
 

Горе