Бихте ли се включили в Афилиейт програмата ми?

EASYSURVIVOR

Well-Known Member
Здравейте,

онлайн магазинът ми е детски дрешки повечето са спортни комплекти. Онлайн сме от 2019 година..
обаче ми се иска да се разширим повечко..
Доста ме питат за дропшипинг но тази опция ми е малко сложна затова ми се иска да започна с Афилиейт програма, като за целта намерих една оферта на прилична цена за интеграция на проследяващ софтуер и всичко ще е с отделна платформа да се проследява комисионните линкове продажби афилиейт акаунти плащания така че е готинко като идея за сега, но преди да започна ми се иска понауча дали ще има интерес за момента докато се развият нещата и стане всичко както си трябва, искам да работя с определен брой хора.
Комисионната която възнамерявам да дам не съм решил още но от порядъка 12-15 процента от сумата на продажбата...

Бих се радвал да науча колко човека бихте се включили в програмата за такъв процент.
Комисионните ще се изплащат примерно като се достигне 50-100 лв..
Възнамерявам бисквитките да останат за 120-160 дни.. като ако някой прави доста обороти бих се договорил и за по голям процент и да предложа 365 дни.. така че 1 клиент може да остане ваш завинаги.. вече ако има интерес към програма бихме договирили всякак
Така нека желаещите оставят някой коментар да мога да се свържа с тях като стартирам
 
тази опция ми е малко сложна
Супер лесна е

да се разширим повечко..
да започна с Афилиейт програма
що не пробваш първоначално с Profitshare да видиш как ще е ? Вярно, взимат 30% ама достигаш бързо до повече хора и може да вдигнеш продажбите по-бързо. Ако те харесат, клиентите ще се връщат сами, а това е безплатно. Ако ти хареса този модел, после инвестирай в афилиейт интеграции.
Ако си решил да даваш 15% от продажбата, то може да вдигнеш цената на продукта или продуктите, които пускаш в Profitshare с 20% за компенсация, или вдигни всички цени
 

Горе