Бонус за регистрация и по 10 лева за доведен човек

Vasilev91

New Member
Миналата седмица имаше тема за мобилното приложение на Неткредит в момента до февруари чак имат активна промоция за бонус при регистрация по 10 лева.
Видях, че темата е махната, но правя нова, тъй като аз се регистрирах и си взех бонуса от Изипей и няма лъжа няма измама в цялата работа. В крайна сметка до февруари месец имате достатъчно време дапредложите вашата референция на няколко човека и да си съберете една прилична сума. Никой не ви обвързва с кредити, след като се регистрирах ми направиха една обща справка дали съм одобрен евентуално, ако имам желание да тегля пари от тях. Но мен лично това изобщо не ме касае, аз съм тук за бонуса. Истината е, че се опитвам да събера пари за наема ми и го споделям, тъй като това ще е полезно и на други хора като мен.
В самата регистрация искат лична карта, казвам си, за да знаете, но до момента нямам никакъв проблем с тях, подозирам, че след някой друг месец може да звъннат по телефона и това е.
споделям линка с моята референция: https://netcredit.page.link/MtaTJxRKSCR85sTK6

ПС: Мисля, че в този форум е добре да има реални начини (като този) човек да изкара нещо допълнително на момента, особено по празниците, ето защо не виждам проблем, че правя тема, която вече имаше, но явно е премахната!
 
Не знам как е в България, но в Англия, дадеш ли си данните, като телефон и адрес, няма оттърване от тях, като получаваш и оферти от всякъде..
 
Не знам как е в България, но в Англия, дадеш ли си данните, като телефон и адрес, няма оттърване от тях, като получаваш и оферти от всякъде..
Винаги можеш да се отпишеш от това да те информират за промоции и т.н.
Чак пък толкоз, като не искаш нещо, не могат насила да те накарат :)
 
Винаги можеш да се отпишеш от това да те информират за промоции и т.н.
Чак пък толкоз, като не искаш нещо, не могат насила да те накарат :)
Няма оттърване приятел, разпространяват ти номера на поне още 10 компании и постоянно ти пращат..
 
Няма оттърване приятел, разпространяват ти номера на поне още 10 компании и постоянно ти пращат..
Няма такова нещо, моля ви се не говерете глупости, айде по сериозно, ще ти разпространят и ще ти звънят, айде моля ви се.
И пак махнахте темата, не ви разбирам, изкарвайте си тогава стотинките от дропшипинг в ибей от уолмарт.
 
Здравейте,мисля да се регистрирам.Мога да набера доста реферали.Притеснява ме само дали могат да злоупотребят с данните и да изкарат така,че си взел кредит от тях примерно 2000лв?Те фактически ще имат всички данни който попълва човек когато взима кредит!Поселе ходи се обясмнявай,че не си взели кердит,а ти имат данните от промоцията!Искам мнението ви по този въпрос ако може.Иначе изглежда много добре.Ако започнат да ви притесняват много просто блокирате номера който ви търси.
 

Горе