Брой категории на заглавната хоризонтална лента на опенкарт

draghonaz

New Member
Здравейте, ще помоля за съвет, тъй като съм в затруднение.
Правя една дефаултова инсталация на опенкарт с идея да се превърне в онлайн магазин.
В момента е само чернова.
Въпросът ми е защо не се визуализират повече от 8 категории на заглавната хоризонтална лента на опенкарт и ако това е по подразбиране как би могло да се разшири.
Необходими са ми 12 позиции.
 
Последно редактирано:
От: Брой категории на заглавната хоризонтална лента на опенкарт

Категориите, които се показват в топ менюто се задават в админ при настройките на съответната категория. Има си чек бокс да се добави в топ. Ти си решаваш колко категории да има, но имай предвид, че менюто преминава в мобилен вид при 768 пиксела, т.е. дори и 8 категории на по-малки скринове ще излизат на 2 реда. За 12 позиции ще трябва да си поиграеш с падингите на отделните елементи на менюто за да ги сместиш - зависи и колко са дълги имента на категориите. А ако имаш повече от 1 език става фън.
 
От: Брой категории на заглавната хоризонтална лента на опенкарт

Категориите, които се показват в топ менюто се задават в админ при настройките на съответната категория. Има си чек бокс да се добави в топ. Ти си решаваш колко категории да има, но имай предвид, че менюто преминава в мобилен вид при 768 пиксела, т.е. дори и 8 категории на по-малки скринове ще излизат на 2 реда. За 12 позиции ще трябва да си поиграеш с падингите на отделните елементи на менюто за да ги сместиш - зависи и колко са дълги имента на категориите. А ако имаш повече от 1 език става фън.

Много ти благодаря за отговора.
Наистина ми помогна, за което съм ти благодарен.
А за мобилният изглед на страницата, добре че ме предупреди, ще трябва да се мисли допълнително.
 

Горе