България|Политика 10.02.2012 12:36| Новини50| Новини4013 0 БСП и ДСБ срещу даре

От: България|Политика 10.02.2012 12:36| Новини50| Новини4013 0 БСП и ДСБ срещу

Е като не е за раздаване - да ги оставят да умрат ли?

И пак, да твърдиш, че ГЕРБ управляват, следователно те са отговорни си е чисто безумие - сега ако правителството подаде оставка и аз дойда на власт - утре като падне някоя стена аз ли ще съм отговорен? И аз да подам оставка? Логично ли ви се струва?
След като това нещо не е следствие само на последните 2 години - а на десетилетия назад? Ако е било реалистично за 2 години да може да се оправи цялата държава - и те не са я оправили - тогава ок - да подават оставки. Но в противен случай искането на оставки не е нищо повече от гнусен политически ПР на гърба на хорската трагедия. И то да го правят точно тия помияри, дето не са си мръднали пръста за тая държава.... А сега раздават морал.

Прочети го добре:

Военният министър Аню Ангелов е бил информиран от бившия областен управител на Хасково Румен Данев през декември 2010 година за пропадналата стена на язовир „Иваново“ и за потенциалната опасност от наводнение на селата Бисер и Иваново.

Това става ясно от писмо до министъра на отбраната с дата 6 декември 2010 г., подписано от Румен Данев.


k.jpg


И за да го разбереш ще го уголемя - има подаден сигнал (виж документа по-горе) преди две години за този конкретен язовир и неговите проблеми. Имали са две години да реагират, но не са го направили, следователно са виновни. Не става въпрос за "да оправят цялата държава", а за конкретен сигнал, на който не е реагирано. Това престъпно бездействие е виновно за трагедията.

Ха сега кажи, ама честно и взимайки предвид горния документ, г-н Аню трябва ли да си подаде оставката или не?
 
Последно редактирано:
От: От: България|Политика 10.02.2012 12:36| Новини50| Новини4013 0 БСП и ДСБ ср

И за да го разбереш ще го уголемя - има подаден сигнал (виж документа по-горе) преди две години за този конкретен язовир и неговите проблеми. Имали са две години да реагират, но не са го направили, следователно са виновни. Не става въпрос за "да оправят цялата държава", а за конкретен сигнал, на който не е реагирано. Това престъпно бездействие е виновно за трагедията.

Ха сега кажи, ама честно и взимайки предвид горния документ, г-н Аню трябва ли да си подаде оставката или не?

еееми щом е така да подава оставка деби боклука.
 
От: България|Политика 10.02.2012 12:36| Новини50| Новини4013 0 БСП и ДСБ срещу

Аз искам тълкувание на следното:

"За предприетите от Вас действия, моля да бъдем уведомени в най-кратък срок"

И това не е ли измиване на ръце?
И трябва ли и Румен Данев да си носи последствията, че не си следи работата?
 
От: България|Политика 10.02.2012 12:36| Новини50| Новини4013 0 БСП и ДСБ срещу

Хвани единия, удари другия. И двамата трябва да понесат отговорност. И двамата са от ГЕРБ.
 
От: България|Политика 10.02.2012 12:36| Новини50| Новини4013 0 БСП и ДСБ срещу

Дреме им на политиците за селяните:)

Ама 1 милион не е голяма сума за ПИАР...

Парите не ги дава държавата даваме ги ние мамка му...

Никой не ме е питал дали съм съгласен някой да даде пари от мое име?

както и да е народа е прост - нека се радва...

Евала на бойко и компания! Умни са- знаят как да си играят с простолюдието.

И аз да бях и аз така щях да правя!
 

Горе