Продава се: Българска Фейсбук група. (Туристическа)

Стига си спамил в обявата на момчето както и във всички останали обяви за групи и страници!Никой не ти иска мнението и ставаш вече изключително нагъл и досаден!Според мен нямаш място в този форум!Ще си продава на каквато цена си е определил той а дали ще продаде групата е друга отделна тема.Ако не ти харесва цената подминават обявата и търсиш нещо друго без излишни драми в коментарите!
Напълно съм съгласен с теб @BiznesBG той само разпитва по темите за цени и след това коментира търси нещо за 20лв.. Няма такъв навлек като него.. Не знам как все още го държат в този форум! Ей заради такива като него форума върви надолу..
 
Напълно съм съгласен с теб @BiznesBG той само разпитва по темите за цени и след това коментира търси нещо за 20лв.. Няма такъв навлек като него.. Не знам как все още го държат в този форум! Ей заради такива като него форума върви надолу..
Има си пазарни цени към днешна дата ... + Свободна България всеки може да си каже мнението ... Иначе не сте ми интересни... и двамата :)

Единият се опитва да лъже с чужди групи къде ги побългарява...

За другия нямам представа за Какво подскачаш @FBOX ... Естествено, след като цената не ме устройва няма да си купя от теб...

За протокола имам 86 групи. Ти ли ще ми обясняваш колко струва една група :)
Нищо лично ...
 
Има си пазарни цени към днешна дата ... + Свободна България всеки може да си каже мнението ... Иначе не сте ми интересни... и двамата :)

Единият се опитва да лъже с чужди групи къде ги побългарява...

За другия нямам представа за Какво подскачаш @FBOX ... Естествено, след като цената не ме устройва няма да си купя от теб...

За протокола имам 86 групи. Ти ли ще ми обясняваш колко струва една група :)
Нищо лично ...
Ти ми спамиш 20 пъти в темата може ли цена на лично всеки път едно и също. Ами като не те устройва цената защо ходиш да коментираш направо подминавай. Ти ако искаш да вземеш група за 20лв няма кой да ти даде.
 
Ти ми спамиш 20 пъти в темата може ли цена на лично всеки път едно и също. Ами като не те устройва цената защо ходиш да коментираш направо подминавай. Ти ако искаш да вземеш група за 20лв няма кой да ти даде!

Разбира се че не желая група за 20 лв но все пак да бъде близко до пазарната.

Пожелавам хубав ден и лично и на теб ти се извинявам ако нещо съм те натоварил.
Идеята не е да се караме, а да работим.
 

Горе