Вашето мнение за "Хостинг зона"

qNuZoV

Banned
Дайте вашето мнение за hosting-zone.eu. Ползвали ли сте им услугите ? Доволните ли сте били ?

Аз имам 4 хостнати сайта при тях и съм много доволен.
 
От: Вашето мнение за "Хостинг зона"

ако напишеш нормално ревю и представяне никой няма да ти се разсърди и ще е много по-приятно за форумците
 
От: Вашето мнение за "Хостинг зона"

Няколко причини, поради които няма да ги ползвам:
1. Сайта им се отвори за 30+ секунди;
2. Дизайна е отвратителен, няма хедър и е разместен;
3. В сайта им няма никаква информация за хоста, освен основните ресурси. Например, нямаше да е лошо да знам на какви машини се хостват сайтовете, какви са условията, какво мога да ползвам и какво не и т.н.;


Нещо не ги разбирам.
Имат два вида плащане: Чрез SMS и Epay, като чрез SMS най-евтиния хостинг е 1.20, а чрез ePay 2.40. При плащане с SMS ще платя два пъти по-малко, а те ще вземат общо 30-40 стотинки...
 
От: Вашето мнение за "Хостинг зона"

Няколко причини, поради които няма да ги ползвам:
1. Сайта им се отвори за 30+ секунди;
2. Дизайна е отвратителен, няма хедър и е разместен;
3. В сайта им няма никаква информация за хоста, освен основните ресурси. Например, нямаше да е лошо да знам на какви машини се хостват сайтовете, какви са условията, какво мога да ползвам и какво не и т.н.;


Нещо не ги разбирам.
Имат два вида плащане: Чрез SMS и Epay, като чрез SMS най-евтиния хостинг е 1.20, а чрез ePay 2.40. При плащане с SMS ще платя два пъти по-малко, а те ще вземат общо 30-40 стотинки...
Има още много причини ,но да не се спами излишно ..
 
От: Вашето мнение за "Хостинг зона"

Уебсайтът им се отвори изключително бавно. Заглавието на страницата е самият домейн (Hosting Zone), без да ми дава ясна представа за типа хостинг услуги които предлагат. Когато се опитах да натисна на "Домейни" в навигацията, не получих нищо.

Извод? Стойте далеч от тези. Щом не могат да си направят собствения уебсайт, значи не могат да ви предоставят качествена услуга...
 

Горе