Вендинг машина за лекарствени продукти

Ами за хората, предполагам, че хора в нужда просто. Не е кафемашина, че вечер да идват някакви лапетии. Иначе разбира се, винаги има риск от вандализъм.
А вече като изплащане предполагам много зависи. Цени на продуктите, поддръжка, а и разбира се и от това къде се намира и наем може би.
Хора в нужда са тия с кондомите, тези са просто такива, които не им се виси по опашки, докато едната баба обработва книжката на другата, а е дошъл само за нещо за глава. Знаеш ли кое тук, често на опашката съм чувал фармацевта да дава съвети, да предлага алтернативи и дори да разпитва човека какво му е. Това обслужване е едно от нещата, които няма как да даде машината.
 
Здравей, ще ти споделя моят опит и дано да ти помогне, сега със мой приятел имаме в областен град две машини, за да имаш такава машина трябва да говориш прочем със местните управители, задължително трябва да имаш образование за фармацевт, аз нямам но моят съдружник има и като цяло машината се води под негова отговорност. Всичко вътре в тази машина е без рецепта, самата машина има интервал за купуване от нея, няма как да закупих 20 бройки аспирин, чака се 5 мин през закупуване. Самата машина е бронирана и доста здрава и трябва да е на видно място. Принципно такива машини се слагат от общината главно, ако си частно лице трябва преговори и не е лесно. Ето от тук закупихме нашите: pharmashop24.com ако си по-сериозен може да ползваш тези машинки но цената е голяма: pharmaself24.com

Успех.

Поздрави,
Станимир И
 
Здравей, ще ти споделя моят опит и дано да ти помогне, сега със мой приятел имаме в областен град две машини, за да имаш такава машина трябва да говориш прочем със местните управители, задължително трябва да имаш образование за фармацевт, аз нямам но моят съдружник има и като цяло машината се води под негова отговорност. Всичко вътре в тази машина е без рецепта, самата машина има интервал за купуване от нея, няма как да закупих 20 бройки аспирин, чака се 5 мин през закупуване. Самата машина е бронирана и доста здрава и трябва да е на видно място. Принципно такива машини се слагат от общината главно, ако си частно лице трябва преговори и не е лесно. Ето от тук закупихме нашите: pharmashop24.com ако си по-сериозен може да ползваш тези машинки но цената е голяма: pharmaself24.com

Успех.

Поздрави,
Станимир И
Здравей,
Много ти благодаря за ценния отговор.
Честно казано в момента нямам намерение да се занимавам с това, но ми беше интересно тъй като предполагам е нещо сравнително ново за нашия пазар.
 
Здравей,
Много ти благодаря за ценния отговор.
Честно казано в момента нямам намерение да се занимавам с това, но ми беше интересно тъй като предполагам е нещо сравнително ново за нашия пазар.
Привет, да, ново е за България, трябва да знаеш че, такива неща могат да те линчуват, тука е голяма джунгла и една камара хора ще се вдигнат че, си сложил такава 24/7 аптека, това много ядосва хората. Ако имаш вариант не прави бизнес в България, личен съвет.

Поздрави,
Станимир И
 
Здравей, ще ти споделя моят опит и дано да ти помогне, сега със мой приятел имаме в областен град две машини, за да имаш такава машина трябва да говориш прочем със местните управители, задължително трябва да имаш образование за фармацевт, аз нямам но моят съдружник има и като цяло машината се води под негова отговорност. Всичко вътре в тази машина е без рецепта, самата машина има интервал за купуване от нея, няма как да закупих 20 бройки аспирин, чака се 5 мин през закупуване. Самата машина е бронирана и доста здрава и трябва да е на видно място. Принципно такива машини се слагат от общината главно, ако си частно лице трябва преговори и не е лесно. Ето от тук закупихме нашите: pharmashop24.com ако си по-сериозен може да ползваш тези машинки но цената е голяма: pharmaself24.com

Успех.

Поздрави,
Станимир И
Здравейте, а къде са поставени? Доколкото знам, трябва да са пред аптека или дрогерия, което донякъде обезмисля идеята за населени места, в които няма подобни обекти...
 
Здравейте, а къде са поставени? Доколкото знам, трябва да са пред аптека или дрогерия, което донякъде обезмисля идеята за населени места, в които няма подобни обекти...
Не мисля, че обезсмисля. Някои хора не искат да чакат на опашка за аспирин или нещо, което не е важно, пък и е денонощно.

Един познат има 7-8 вендинг машини ( за храни /напитки ), и мислеше и фармацевтични, но се отказа.
@Станимир И - това с фармацевта, е нужно само да е назначен на работа във фирмата нали? Знам , че за аптеките на много места пишат фиктивно някой с фармация диплома, пък реално те не стоят там.

И друго, понеже съм помагал на приятеля ми, каква е тази машина, че се чака 5 минути след закупуване? Защо???
 
Машината като машина е вързана към нап и работи на същия принцип на кафе машините. При тези машини, там е разликата, че можеш да продаваш лекарства с регистрирана фирма като дрогерия, което олеснява процеса.
Можеш да продаваш само отс , като дрогерия, което не е малко!
 
Малките частни аптеки в Европа постепенно преминават към автоматични вендинг автомати. На витрините на магазините се монтират автомати, които дават на клиентите денонощен достъп до лекарства без рецепта и други фармацевтични продукти. За разлика от механичните автомати, съвременните модели могат да приемат и предварителни поръчки за лекарства, в случай че аптеката не разполага с необходимия продукт. Някои от тези машини изобщо не продават лекарства, а са предназначени само за продажба на хигиенни и козметични продукти. Но има и няколко недостатъка. Една от тях е, че много лекарства не се продават на такива места. Така че понякога http://bgcena.com/ ми идва на помощ.
 
Последно редактирано:

Горе